Jump to content

Photo

Accord 1999-2002. pitanja

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 SvenDaMan

SvenDaMan

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 113 posts
  • Vozilo:niš još

Posted 18 December 2007 - 16:44

dan :) pošto ne gledam tolko Accorde nego više Civice, neznam baš dobre/loše strane Accorda.... zanima me konkretno 1.8 model od '99. godine pa na dalje..... tko ima kakvih iskustva s 1.8 136ks motorom? dobrih ili loših? šta treba pazit kod kupnje auta, koje su slabe točke? bilo šta da znate o dotičnom modelu samo napišite :) hvala unaprijed :)
  • 0
B*tch it's a b*tch but the dog it's a men's best friend

#2 KKK

KKK

... mrzim rasizam ...

• Members
  • PipPipPip
  • 5,264 posts
  • Vozilo:Accord 2.0 sport

Posted 18 December 2007 - 17:09

dan :)

pošto ne gledam tolko Accorde nego više Civice, neznam baš dobre/loše strane Accorda....

zanima me konkretno 1.8 model od '99. godine pa na dalje..... tko ima kakvih iskustva s 1.8 136ks motorom? dobrih ili loših?

šta treba pazit kod kupnje auta, koje su slabe točke?

bilo šta da znate o dotičnom modelu samo napišite :)

hvala unaprijed :)

ono što sam ja probao vozit taj auto, bogami i nije nešto poletan... masa ga ubija u pojam... ali u svakom slučaju fino ide... za nekog ko ne očekuje gradsku jurilicu nego se hoće ko gospon vozit brzo, to je dosta dobar izbor... no ako misliš jurcat po gradu s njim i bit prvi na semaforu, zaboravi taj auto i kupi nešto lakše...

možda bi po meni onaj 2.0 model bio bolji izbor... ista masa, par konja jači motor, a troši isto... registracija je ista... cijena približno ista...

A na što paziti... pa ko i kod svake Honde... da nije strgan, da ne troši ulje i to je to...

sve ostalo dolazi s vremenom...
  • 0

#3 SvenDaMan

SvenDaMan

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 113 posts

Posted 18 December 2007 - 19:59

KKK nadao sam se da budeš ti odgovorio :D starog nešto zanima taj dotični model a on ne jurica, on bi plin u to :) za mene bude jednog dana ipak Civic ;) tnx na odogovru :)
  • 0

#4 KKK

KKK

... mrzim rasizam ...

• Members
  • PipPipPip
  • 5,264 posts

Posted 18 December 2007 - 20:27

KKK nadao sam se da budeš ti odgovorio :D

starog nešto zanima taj dotični model a on ne jurica, on bi plin u to :)

za mene bude jednog dana ipak Civic ;)

tnx na odogovru :)

BTW, imaš i 1.6 model tog Accorda sa 115KS što mislim da bi bio najbolji izbor za tvog starog ako misli plin stavljat

jest da ide slabo auto ali je komforan i ko stvoren za gospodina u godinama...
  • 0

#5 SvenDaMan

SvenDaMan

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 113 posts

Posted 18 December 2007 - 21:11

točno ;) zaboravih na taj model :) odmah da napišem - ako ima tko kakvu dobru da se prodaje - može na PM :)
  • 0

#6 ScubaFanatic

ScubaFanatic

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 31 posts
  • Vozilo:Honda Accord 1.8i LS

Posted 23 January 2008 - 23:50

BTW, imaš i 1.6 model tog Accorda sa 115KS što mislim da bi bio najbolji izbor za tvog starog ako misli plin stavljat

jest da ide slabo auto ali je komforan i ko stvoren za gospodina u godinama...

Pozdrav svima, posto sam ja ovdje skroz novi i o hondama neznam skoro nista, zanima me slijedece, ovdje se spominje Accordica 1.8 ils i 135 ks, ja vozim accordicu 1.8 ils (1996) i ima 115 ks, e sada dali to ima veze s godištem proizvodnje ili meni sve pise krivo u papirima
  • 0
www.ronjenje.cjb.net ................................................................................ Scuba divers, go down longer

#7 Aly

Aly

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 112 posts
  • Vozilo:Honda Civic TypeR FK2

Posted 24 January 2008 - 07:50

Pozdrav svima, posto sam ja ovdje skroz novi i o hondama neznam skoro nista, zanima me slijedece, ovdje se spominje Accordica 1.8 ils i 135 ks, ja vozim accordicu 1.8 ils (1996) i ima 115 ks, e sada dali to ima veze s godištem proizvodnje ili meni sve pise krivo u papirima

Poslije 98 godine bio je novejsi Accord i imao je 1.8 VTEC motor, koji je imao 136KM, a ti imas stariji model Accorda koji ima nonVTEC motor i ima toliko konja koliko ti pise, nista ne pise krivo.

Lp,Aly
  • 0

#8 KKK

KKK

... mrzim rasizam ...

• Members
  • PipPipPip
  • 5,264 posts

Posted 24 January 2008 - 08:40

Pogledaj naslov topica: Accord 1999-2002 pitanja
  • 0

#9 domi ESI

domi ESI

Newbie

• Newbie
  • Pip
  • 2 posts
  • Vozilo:Civic ils

Posted 24 February 2015 - 16:11

bok svima...

vidim tema je davno obradjena... ugl pitanje identicno ili slicno... s par dodatnih sitnica...

Znaci accord 2000 g.

Dilema izmedju 1.6 kaže 100 000 km  (nema plin, u boljem stanju) i 1.8 (plin ugradjen, 80 000 km vise) cijena priblizno ista

Posto ce auto sluzit u taxi svrhe i vozit se 90 % po gradu performanse su manje bitne. Vise dugovjecnost. Zanima me koji od ta dva motora podnosi plin bolje... Da li je 1.6 motor ima vetec? Kolko vidim po kubikazi i konjaži ti su se motori ugradjivali i u civice?

Zanima me još dal je auto englez ili japanac... i Opcenitno sto mislite o tom autu za "tuc kilometre"... Trenutno imam mercedesa "e klasu" dizela... milijardu problema... kod mehanicara svakih tjedan dana... prije vozih civica 1.5 ils na plin... nikad bolji auto nisam imao...

znaci budžet je nekih 3000-3500 eura

Hvala unaprijed

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users