Jump to content

Photo

Cijene Auto Plina (Lpg)

• Please log in to reply
726 replies to this topic

#1 surgeon

surgeon

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 389 posts
  • Vozilo:Civic 1.4 IS

Posted 30 June 2009 - 22:24

http://www.tportal.h...za-vlakove.html

na goli otok ih sve treba...počevši sa Sanaderom, Šukerom, Kosoricom i onom grotesknom pojavom zvanom Luka Bebić aka. Najveća sramota ove nacije...

al bitno da glasači opozicije ne izlaze na izbore...pa sad kukaju zajedno sa mnom...
  • -1

nase honde su kao vino! sto je starije to vise vrijedi! lol!

#2 SpecNaz

SpecNaz

West Jet cargo

• Members
  • PipPipPip
  • 658 posts
  • Vozilo:2010 Honda Civic Lx, 2007 Honda Civic Dx Coupe,1996 Honda Civic SE, 1992 Acura Vigor GS, 2001 Ford Taurus V6

Posted 30 June 2009 - 23:50

HDZ Znaaaaaa....
  • 0
Imam Gileru i CRX-a i ko dva prsta debel lanac od zlata u društvu Pafijevog brata

#3 honda accord

honda accord

Bivši Accordaš...

• Members
  • PipPipPip
  • 932 posts
  • Vozilo:EX Accord '98 1.8i Mazda '02

Posted 01 July 2009 - 06:30

-eto nam ''lijepe naše''... zato ja idem u Bosnu tenkirat plin za 2.7kn i usput gajbu pive za 70kn a kod nas je preko 100... :JC_coffee:
  • 0
Posted Image

#4 hakl

hakl

...AZRoholičar...

• Members
  • PipPipPip
  • 927 posts
  • Vozilo:Civic Ep2 KAMION

Posted 01 July 2009 - 07:12

-eto nam ''lijepe naše''... zato ja idem u Bosnu tenkirat plin za 2.7kn i usput gajbu pive za 70kn a kod nas je preko 100... :JC_coffee:

imaš sreće kaj ti je blizu, nama iz ZG je to neisplativo...
btw, kaj nisu rekli da plin nikad nebu skuplji od 50% cijene benge? kaj ima neka benga po 8.08kn?
  • 0

FJAKA = psihofizičko stanje prilikom težnje ni za čime.
Učestala je greška zamijeniti fjaku s lijenošću.
Za razliku od ove potonje, fjaka je uzvišeno stanje uma i tijela kojem teži cijelo čovječanstvo.
Dok u Indiji i drugdje fjaku postižu dugogodišnjim izgladnjivanjem i meditacijom, u Dalmaciji ona je jednostavno Božji dar.

#5 EJ8b18c6

EJ8b18c6

a.k.a. bobo smrad

• Members
  • PipPipPip
  • 1,295 posts
  • Vozilo:b18c EJ8

Posted 01 July 2009 - 07:19

Sad bi ja napisao esej o plinu i plinašima misleći na klijentelu, ali zbog vlastitog zdravlja neću ni počinjati.

A kaj se tiče cijene, kad će biti sljedeći izbori, želim vam sretan put do biračkih mjesta po 4.04 ako ne i više(a sigurno će biti više), pa se moooožda, ali možda neće događati ovakve stvari.

do tada... nabavna cijena je 2.09, prodajna do jučer 3,69, a sada 4,04... znate kolika je to zarada na promjeni cijene na recimo 60ooo litara plina.. Živjela nam 100 godina!

btw, kaj nisu rekli da plin nikad nebu skuplji od 50% cijene benge? kaj ima neka benga po 8.08kn?

55% najskupljeg goriva :grin:

Edited by bobo smrad, 01 July 2009 - 07:20.

• 0
Posted Image
Ako razumiješ, sjedi 5... ako ne razumiješ, čitaj ponovno dok ne sjedneš...
I'm trying to find a oem girlfriend as well but all I keep finding is aftermarket and the fitments all wrong :))

#6 honda accord

honda accord

Bivši Accordaš...

• Members
  • PipPipPip
  • 932 posts

Posted 01 July 2009 - 07:31

na goli otok ih sve treba...počevši sa Sanaderom, Šukerom, Kosoricom i onom grotesknom pojavom zvanom Luka Bebić aka. Najveća sramota ove nacije...

Treba njima dat kramp u ruke i nek rade malo na baušteli. Što se tiče politike, tko god bio na vlasti, isto bi bilo, TO JE NAJTUŽNIJE.

-pa da, laganom vožnjom za pola sata sam tamo, ali ne tenkiram svaki tank tamo, nego samo ak mi je usput pa još nešto treba... nače u Daruvar idem jer mi je to najbliže (19km), ali rekoh, iz principa ljepo odem na čevape, PA malo krpica, pive, plina i uštedim triput VIŠE neg' da sam tak proveo dan u HR...
  • 0
Posted Image

#7 Guest_4gencivic_*

Guest_4gencivic_*
  • Guests

Posted 01 July 2009 - 07:42

ljepo odem na čevape, PA malo krpica, pive, plina i uštedim triput VIŠE neg' da sam tak proveo dan u HR...

Daj me nemoj klat? Toliko je jeftinije? Strava... :dntknw:
  • 0

#8 Srebrni

Srebrni

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 874 posts
  • Vozilo:EK3 99'

Posted 01 July 2009 - 08:06

Prazna je blagajna pa evo načina za napuniti, hvala Bogu da sam sam ga već isplatio, pa mi je i dalje jeftino .
  • 0
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers" - Colin McRae

#9 LowRider

LowRider

jebivjetar

• Members
  • PipPipPip
  • 1,344 posts
  • Vozilo:Civic EK4

Posted 01 July 2009 - 08:24

smeća prokleta..boli njih kurac kad žive od naših plaća!!
  • 0

~Bukovac Shladming Crew~
Posted Image

#10 Anubis

Anubis

PINGUIN SQUAD

• Members
  • PipPipPip
  • 413 posts
  • Vozilo:Civic 1.5

Posted 01 July 2009 - 08:25

:blink: :wacko: :wacko:......4,04 kn ?????
  • 0
Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

#11 EJ8b18c6

EJ8b18c6

a.k.a. bobo smrad

• Members
  • PipPipPip
  • 1,295 posts
  • Vozilo:b18c EJ8

Posted 01 July 2009 - 08:34

Posted Image :Mauridia_16: :Mauridia_01:
  • 0
Posted Image
Ako razumiješ, sjedi 5... ako ne razumiješ, čitaj ponovno dok ne sjedneš...
I'm trying to find a oem girlfriend as well but all I keep finding is aftermarket and the fitments all wrong :))

#12 Guest_gigo_*

Guest_gigo_*
  • Guests

Posted 01 July 2009 - 08:42

Naabijem ih sve............. Opet se plin isplati imati to je opet skoro u pola cijene
  • 0

#13 Sin

Sin

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,612 posts
  • Vozilo:ex...Civic VTI EK4

Posted 01 July 2009 - 08:45

Pa šta se brineš oko toga - u utorak nova (viša) cijena goriva i bit će 50% :wacko:
  • 0
Brought tears to my eyes which I used as lube to masturbate on my cat...

Posted Image

#14 honda accord

honda accord

Bivši Accordaš...

• Members
  • PipPipPip
  • 932 posts

Posted 01 July 2009 - 09:11

Daj me nemoj klat? Toliko je jeftinije? Strava... :dntknw:

Je!
-sad sam se čuo s frendom iz Okučana, on je svaki drugi dan tamo, i kaže da su digli sa 2.7kn na 3 heh - prate nas, no opet je kunu jeftinije što je velika razlika. Eto, jučer sam natenkirao punog za 140kn, a da sam kod nas tenkirao bilo bi to 230kn, a sad kad je 4.04 bojim se i računati, bolje da ne znam, ali bit će nažalost blizu 300kn već :(

O da, u kafićima je isto sve jeftinije, buticima, a pogotovo na placu gdje su npr. traperice manje od 100kn, tenisice 140 (Nike ''original'') i traju 2-3 godine, zašt onda kupit ORIGINAL za cca 600knkoje bi trajale 4g? majice od 40kn... :)

Prazna je blagajna pa evo načina za napuniti, hvala Bogu da sam sam ga već isplatio, pa mi je i dalje jeftino .

-i ja sam ga isplatio no ipak je bilo ljepše napunit punog za max 200kn, a sad je to već blizu 300kn <_<

smeća prokleta..boli njih kurac kad žive od naših plaća!!

-kak je krenulo sa propadanjem firmi, nitko više neće radit pa kad više ne budu imali od koga krast, baš me zanima šta će onda biti? uvest će registraciju za bicikle i naplaćivati će udisanje zraka kao što HR VODE naplaćuju slivne vode, zamisli, SLIVNE VODE, koje teku s mog krova niz moju žljebu i to se mora plaćati... :dntknw:

:blink: :wacko: :wacko:......4,04 kn ?????

Astrologija:

02.07.2009. 4.04kn
15.07.2009. 4.54kn
29.07.2009. 5.05kn
12.08.2009. atomska bomba pala na banske dvore, koja slučajnost? e da, i jedna je pala na INU, a treća na MOL :to_pick_ones_nose:

Posted Image :Mauridia_16: :Mauridia_01:

Mind extractor (version beta 0.1) -''AL SAM SE UGOJIO, A TKO NEB' TOLKO JEO KAD JE FREE, RAJA PLAĆA 'RANU, cugu, BENGU, BMW kakav si ni Obama ne može priuštit, to je život, ah te moje ovčice, volim ih, volim ih''
  • 0
Posted Image

#15 Bono

Bono

N/A

• SQUAD
  • PipPipPip
  • 2,709 posts
  • Vozilo:Honda Civic Coupe

Posted 01 July 2009 - 09:14

@honda accord da ispravim dvije stvari, prvo cijene plina se mjenjaju na mjesecnoj bazi tako da ti je tablica neuspjesna. A ovo drugo svi su isti, koliko god kritizirali koaliciju problem sa naplatom od drzave nije postojao, dok sada mozes nazvat eventualno u 12 mjesecu da vidis dal imaju love da ti plate, ako ne cujemo se iduce godine. Ako pokusas prisilno naplatiti vise nikad neces sa drzavom poslovati.
  • 0
Sa Tportala: Honda je smeće, nikad bio nit nikad bude auto. VW rules! Vozim Polo-a 1.2 i super mi je taj autić!

#16 LowRider

LowRider

jebivjetar

• Members
  • PipPipPip
  • 1,344 posts

Posted 01 July 2009 - 09:35

Ma svi su oni isti..al ja sam jedno rekao..ne zanima me politika,al da ono što obećaju moraju ispunit..znači napismeno reć kaj ćeš napravit i ako u mandatu ne ostvariš odgovarat pred sudom, i za ne ostvareno služit kaznu!Pa da vidimo tko bi bio na kojoj poziciji i tko bi se kandidirao! Jebeš ga i meni bi bilo ljepo da živim na tuđi račun,da mi neko drugi plaća benzin, hranu i ostalo, a da ja svoju plaću trošim na zajebanciju,nebi se žalil na sadašnjih 4000kn!!!Uživao bi!!
  • 0

~Bukovac Shladming Crew~
Posted Image

#17 Jure.

Jure.

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 924 posts
  • Vozilo:civic

Posted 01 July 2009 - 10:12

malo računam na glas kad sam stavia plin prije 3 i nešto godine 60 litara plina po 3,05 kn je bilo 183 kn sada 60 litara po 4.04 je 242 kn znači 60 kn je razlika, a ja tankam 6 puta mjesečno što je 360 kn razlika pa mamu im jebem lopovsku
  • 0

#18 BlueHonda

BlueHonda

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 187 posts
  • Vozilo:Honda Civic D14A7 + LPG

Posted 01 July 2009 - 10:16

Prije dva tjedna sam prolazio kroz Neum (Bih) i cijena LPG-a je bila 0.98KM ali da je ovolika razlika u odnosu na sjevernu bosnu to ne kuzim.
  • 0

#19 ToM

ToM

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 305 posts
  • Vozilo:Civic EP, Honda XLV Transalp

Posted 01 July 2009 - 10:23

fantastično je to što je cijena plina u BiH 2.7, a kod nas preko 4, a mi plin ne uvozimo kao sto je to često spominjano, to je plin iz naših bušotina (večina) mislim da se nešto uvozi kako bi se moglo javnosti mazati oči.
  • 0

#20 LowRider

LowRider

jebivjetar

• Members
  • PipPipPip
  • 1,344 posts

Posted 01 July 2009 - 10:28

Prije dva tjedna sam prolazio kroz Neum (Bih) i cijena LPG-a je bila 0.98KM ali da je ovolika razlika u odnosu na sjevernu bosnu to ne kuzim.

Evo našao na netu!!
nemrem vjerovat da su tolike razlike..od 2.36 - 3.92kn (0.59-0.98 KM)

Attached Thumbnails

• plin.JPG

Edited by LowRider, 01 July 2009 - 10:30.

• 0

~Bukovac Shladming Crew~
Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users