Jump to content

Photo

Poskupljenje

• Please log in to reply
80 replies to this topic

#21 Peja-Žu

Peja-Žu

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 910 posts
  • Vozilo:Accord 2,4 EXE K24A3 CL9

Posted 30 November 2010 - 23:17

Ekipo a da mi ipak probamo onaj hho generator? tko zna da li to funkcionira ili je neka "patka" ....? ako kojim slucajem se dobije i 20 posto ustede (naravno da ne steti motoru) bilo bi ok...

ja sam za... ovo je prestrašno... :good:
  • -1

#22 Srebrni

Srebrni

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 874 posts
  • Vozilo:EK3 99'

Posted 01 December 2010 - 00:24

Neznam gdje bi ga stavio :) ali sam ZA . . . Bolje da napravimo neki GB nekog aparata za HHO , vodik i sl. free energy stvari . . .Pa kako god makar i 60kmh max brzina pa do Karlovca iz Zagreba za 1dcl vode :)

Edited by Ducato, 01 December 2010 - 00:26.

• 0
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers" - Colin McRae

#23 JohnDoe

JohnDoe

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,149 posts
  • Vozilo:Jazz GD1 (sold), CTR EP3 (sold), Opel Astra H 1.7 CDTI (sold), Civic ED7 (sold), Civic EJ9 B16A2 swap

Posted 01 December 2010 - 05:41

Danas sipao 100 BS Carreru 9,26kn.. :)

Tifon 98 9.18kn
  • 0

#24 Vučko

Vučko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5,057 posts
  • Vozilo:ukleti civic i niššta manje ukleta solka

Posted 01 December 2010 - 07:04

5.30kn od sutra litra LPG-aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! UH sto "volim" RVATSKU

ma ko ma j... mater,od kad je plin ponovno mapiran potrošnja mi je pala na 7 litara tak da sam još uvjek u plusu skoro 4 kn po litri

plin još uvijek :wub:
  • 0
Kad mislišš da te tvoja honda ne možže višše nikako iznenaditi, ona se potrudi i izmisli neštšo novo. Picka joj m...

#25 carbon mania

carbon mania

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 586 posts
  • Vozilo:Civic 1.4- 1.6y8 tuned, aerodec 1.8vti

Posted 01 December 2010 - 21:40

di si mapiral i kolko para? moram otic na servis...
  • 0

#26 Rodho

Rodho

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 381 posts
  • Vozilo:honda civic 6 G

Posted 01 December 2010 - 22:19

i tako ce gorivo biti sve skuplje i skuplje i skuplje a pratiti ce to i plin i diesel....na kraju ce nam auti sa 1000ccm biti neprihvatljivi jer ce trositi puno....kazem vam treba probati taj hho ako je neko probao neka javi!!!
  • 0

#27 Tea

Tea

~good wife~

• Members
  • PipPipPip
  • 1,127 posts
  • Vozilo:Civic FN2 - JRSC ITR - EP3

Posted 01 December 2010 - 22:24

Kako god da plin il benzin poskupili,svi ce i dalje vozit aute i to je to...Bute se odrekli cigara i slicnih gluposti koje nisu bitne,pa ce bit i za benzin :drinks:
  • 0
www.adriarace.ch

#28 Marko 82

Marko 82

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2,497 posts
  • Vozilo:NHB CTR,Ex 2Gen CRX,3Gen Civic

Posted 01 December 2010 - 22:35

Istina..koliko god da kosta gorivo opcenito ljudi ce placati,hoces-neces-tvoj izbor..
  • 0
vtecheader1.jpg

#29 Rodho

Rodho

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 381 posts
  • Vozilo:honda civic 6 G

Posted 01 December 2010 - 22:42

da ali cemo se voziti sve manje i manje nazalost ali vidjet cemo...
  • 0

#30 Tea

Tea

~good wife~

• Members
  • PipPipPip
  • 1,127 posts

Posted 01 December 2010 - 22:43

ZIVIO VLAK :notworthy: :notworthy:
  • 0
www.adriarace.ch

#31 Vučko

Vučko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5,057 posts
  • Vozilo:ukleti civic i niššta manje ukleta solka

Posted 02 December 2010 - 07:47

di si mapiral i kolko para? moram otic na servis...

javim ti se danas i za servis praktički u pola cijene i za jeftino mapiranje i za premještanje plinske instalacije tamo gdje treba i kao treba bit :ignat_02:
  • 0
Kad mislišš da te tvoja honda ne možže višše nikako iznenaditi, ona se potrudi i izmisli neštšo novo. Picka joj m...

#32 carbon mania

carbon mania

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 586 posts

Posted 02 December 2010 - 09:05

Vučko: javi - fala frende... kaj se tice goriva- lpg-a, nejasno mi je zasto to treba bit oces neces, kad vise od 50% plina spaljuju jer ga nemaju gdje skladištiti a nama dižu cijene???!! zasto se taj isti plin u Srbiju izvozi po 98lipa a kodnas se prodaje po 5.30kn- zasto ne dignu cifru izvoza... zašto formiraju ijenu plina po neko mediteranskokozna kojem tržistu kad ga sami proizvodimo... zašto naplacuju cijenu prijevoza auto plina cca 2.2kn dok isti taj plin za kučanstva ima cijenu prijevoza ispod 1kn???ž zašto o takvom poskupljenju od --15%-- nitko ne piše, nikakve novine , televizija i sl., a prije 2 god svi su "nas" uvjeravali kako je to isplativo i EKO prihvatljivo goriva... ZH69 eto ti znaš jako dobro pisat :notworthy: pa probaj kakav članak o toj vrlo zanimljivoj temi napisat... .. ili možda ne... i kao što sam več 1000% napisao- hrvati su zajeban i nesložan narod i tako nam i treba- ne volimo da nas se hebe al eto neznamo se zmaknut s qurca...

Edited by carbon mania, 02 December 2010 - 11:49.

• 0

#33 djtopa

djtopa

Hondaš,bubnjar i di džej!

• Members
  • PipPipPip
  • 4,979 posts
  • Vozilo:Accord Type S CU2,ex:Accord Type S CL9,ITR DC2,CTR EP3,VTi BB6,eco EK3

Posted 02 December 2010 - 09:21

Jel tko probao točit novi Tifon class 98 plus što reklamiraju jel to čemu za naše VTECe? Ja osobno nisam primjetio ništa ni s onim class95 koji točim.

Edited by djtopa, 02 December 2010 - 09:50.

• 0
CRO POP & UNDERGROUND HOUSE MUSIC : http://www.djtopa.com/i skini singlove i house mixeve!!!

#34 Tea

Tea

~good wife~

• Members
  • PipPipPip
  • 1,127 posts

Posted 02 December 2010 - 09:29

Vučko: javi - fala frende...

kaj se tice goriva- lpg-a, nejasno mi je zasto to treba bit oces neces, kad vise od 50% plina spaljuju jer ga nemaju gdje skladištiti a nama dižu cijene???!!
zasto se taj isti plin u Srbiju izvozi po 98lipa a kodnas se prodaje po 5.30kn- zasto ne dignu cifru izvoza...
zašto formiraju ijenu plina po neko mediteranskokozna kojem tržistu kad ga sami proizvodimo...
zašto naplacuju cijenu prijevoza auto plina cca 2.2kn dok isti taj plin za kučanstva ima cijenu prijevoza ispod 1kn???ž
zašto o takvom poskupljenju od --15%-- nitko ne piše, nikakve novine , televizija i sl., a prije 2 god svi su "nas" uvjeravali kako je to isplativo i EKO prihvatljivo goriva...
ZH69 eto ti zansa jako dobro pisat :notworthy: pa probaj kakav članak o toj vrlo zanimljivoj temi napisat... .. ili možda ne...
i kao što sam več 1000% napisao- hrvati su zajeban i nesložan narod i tako nam i treba- ne volimo da nas se hebe al eto neznamo se zmaknut s qurca...

Zasto? Zato sta netko u Ini ili malo vece guzonje imaju vlastitu korist od svega toga,a posto je kriza..trebaju i oni napunit dzepove i osigurat se :JC_coffee: Ma stoka...ja se cudim kak ova drzava jos nije bankrotirala i kak to ekipa jos uvijek tolerira...al ajd... :dntknw:
  • 0
www.adriarace.ch

#35 dex

dex

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 602 posts
  • Vozilo:civic MA8

Posted 02 December 2010 - 11:15

Vučko: javi - fala frende...

kaj se tice goriva- lpg-a, nejasno mi je zasto to treba bit oces neces, kad vise od 50% plina spaljuju jer ga nemaju gdje skladištiti a nama dižu cijene???!!
zasto se taj isti plin u Srbiju izvozi po 98lipa a kodnas se prodaje po 5.30kn- zasto ne dignu cifru izvoza...
zašto formiraju ijenu plina po neko mediteranskokozna kojem tržistu kad ga sami proizvodimo...
zašto naplacuju cijenu prijevoza auto plina cca 2.2kn dok isti taj plin za kučanstva ima cijenu prijevoza ispod 1kn???ž
zašto o takvom poskupljenju od --15%-- nitko ne piše, nikakve novine , televizija i sl., a prije 2 god svi su "nas" uvjeravali kako je to isplativo i EKO prihvatljivo goriva...
ZH69 eto ti zansa jako dobro pisat :notworthy: pa probaj kakav članak o toj vrlo zanimljivoj temi napisat... .. ili možda ne...
i kao što sam več 1000% napisao- hrvati su zajeban i nesložan narod i tako nam i treba- ne volimo da nas se hebe al eto neznamo se zmaknut s qurca...

Jako puno ZAŠTO???

I nazalost odgovori su ZATO JER IM SE MOŽE!!!

A dok mi svi budemo samo tipkali po tastaturi umjesto po nečijim glavama, tako ce i ostat. Ocito nam je svima predobro kada se ne bunimo.

Jednom je netko rekao: "Dok se ljudi ne osvijeste, neće se pobuniti a dok se ne pobune, neće se osvijestiti".

Treba napraviti blokadu drzave kao sto su jednom belgijanci napravili kad im je poskupio benzin i istu noc su vratili cijene na staro. Ali BLOKADU svih auto cesta, granica i slicno. Izac s autima na ceste i pustiti ih parkirane.... pa nek dodju paukovima micat mamicu im ...
  • 0

#36 carbon mania

carbon mania

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 586 posts

Posted 02 December 2010 - 11:55

Jako puno ZAŠTO???

I nazalost odgovori su ZATO JER IM SE MOŽE!!!

A dok mi svi budemo samo tipkali po tastaturi umjesto po nečijim glavama, tako ce i ostat. Ocito nam je svima predobro kada se ne bunimo.

Jednom je netko rekao: "Dok se ljudi ne osvijeste, neće se pobuniti a dok se ne pobune, neće se osvijestiti".

Treba napraviti blokadu drzave kao sto su jednom belgijanci napravili kad im je poskupio benzin i istu noc su vratili cijene na staro. Ali BLOKADU svih auto cesta, granica i slicno. Izac s autima na ceste i pustiti ih parkirane.... pa nek dodju paukovima micat mamicu im ...

ma u pravu si, al kad su ljudi takvi...
ja samo ne piskaram, jer bio je prosvijed motorista za manju cestarinu za autoceste i taj dan sam uzeo slobodan da bi mogo sudjelovat u blokadi naplatnih tj. placanjem cestarine u lipama pa nek broje- i eto cestarina je smanjena

ali mi se nemozemo okupiti u takvom broju jer smo nesložni... .. kaze netko ajmo ne tocit mj. dana plin- i kaj smo s tim napravili- njima samo jos veci profit na bengi- jer se nitko nebu prestal vozit... .. a da smo slozni pa da po zagrebu i ostalim gradovima zagasimo aute bas na rakrižjima na 30-40min da vidis efekta- jer bi stajali i oni koji to ne zele... .. pa hoces neces odjeknulo bi i nes u medijima...

al zaheb- mi smo neslozni... .. ljubomorni... i zato je tak kak je..
  • 0

#37 dex

dex

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 602 posts
  • Vozilo:civic MA8

Posted 02 December 2010 - 12:15

ma u pravu si, al kad su ljudi takvi...
ja samo ne piskaram, jer bio je prosvijed motorista za manju cestarinu za autoceste i taj dan sam uzeo slobodan da bi mogo sudjelovat u blokadi naplatnih tj. placanjem cestarine u lipama pa nek broje- i eto cestarina je smanjena

ali mi se nemozemo okupiti u takvom broju jer smo nesložni... .. kaze netko ajmo ne tocit mj. dana plin- i kaj smo s tim napravili- njima samo jos veci profit na bengi- jer se nitko nebu prestal vozit... .. a da smo slozni pa da po zagrebu i ostalim gradovima zagasimo aute bas na rakrižjima na 30-40min da vidis efekta- jer bi stajali i oni koji to ne zele... .. pa hoces neces odjeknulo bi i nes u medijima...

al zaheb- mi smo neslozni... .. ljubomorni... i zato je tak kak je..

A kad bi mi "plinaši" trazili suradnju sa onima na bengu reakcija bi bila: Evo vam sad na, neka je i vama poskupilo, mi se na benzin stalno vozimo skupo.

Ovo nije moje predvidjanje situacije nego primjer reakcije veceg broja ljudi.

Kod nas je pravilo: Naskodi drugome da bi se ti osjecao bolje, radje nego da sam sebi napravis bolje pa da ti stvarno bude bolje...

Cudan smo mi narod,

Sexsaju nas drugi, sexamo se sami.... Ma bitno da ima ljubavi.... :angry:
  • 0

#38 carbon mania

carbon mania

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 586 posts

Posted 02 December 2010 - 13:05

http://www.novilist....g-naftnog-.aspx
  • 0

#39 KONIG

KONIG

EG6 +

• Members
  • PipPipPip
  • 679 posts
  • Vozilo:Accord Type S CL9,Audi B4 Avant,Civic EG6*

Posted 02 December 2010 - 21:05

A kad bi mi "plinaši" trazili suradnju sa onima na bengu reakcija bi bila: Evo vam sad na, neka je i vama poskupilo, mi se na benzin stalno vozimo skupo.

Ovo nije moje predvidjanje situacije nego primjer reakcije veceg broja ljudi.

e bas to ..kad smo ovak razgovarali nas nekolko ..i tak
malo o tim cjenama plina..
nađe se pametnjakovic i veli tak vam i treba ..eto vam sad na..kaj bi se vi besplatno vozili..

a velim ja ko se vozi besplatno debilu..jel placam plin..placam
jel placam cestarine i trosarine..placam
jel me okinu na tehnickom vise ..okinu..
jel sam pljunuo 13.000 soma za ugradnju ateste i sve potrebano..jesam..
i velim ja majmune kaj nisi i ti to napravio pa nebi bio zelen od zavisti.
kaj se meni to sve samo se ugradilo il si mi to ti isfinanciro..
i kaj je reko ..nista ....zasutio ko pizda..osto bez rijeci.. (inace sam takav i velim ljudima kaj ih ide)
i to vam je tak u drustvu....i to ljudi koje onako poznajete... :bangin:
  • 0
RESPECT THE MODIFIED

#40 Tea

Tea

~good wife~

• Members
  • PipPipPip
  • 1,127 posts

Posted 02 December 2010 - 22:05

a mi se veselili da cemo uspjet imat jeftino ferije u hrvatskoj :doh1: