Jump to content

Photo

Poskupljenje

• Please log in to reply
80 replies to this topic

#61 Tea

Tea

~good wife~

• Members
  • PipPipPip
  • 1,127 posts
  • Vozilo:Civic FN2 - JRSC ITR - EP3

Posted 04 December 2010 - 23:32

Evo vidiš , što si sam rekao , kupio si auto u koji si uložio još brdo love da ga središ, ne znam koliko si platio auto, niti koliko je bio star, ali ja sam svog Accorda izvezao iz garaže jer je bio glanc nov i nisam želio nikakve probleme jer je auto plaćem masno u lešu, pa da mi neki fušer sjebe auto. Plin ide i to samo PRINS, i ništa drugo, znam da je uvijek Prins bio suplji 3000-5000Kn kod ugradnje, ali ja ću samo to staviti, ovdje ili u Sloveniji. Puno sam čitao o Prinsu ovih zadnjih par godina i znam da KEIHIN ubrizgači rade na mislim 2.3 bara a ne kao na svim drugim plinovima 1,3-1,5 ili tako nekako. Kupio bi polovnog Accorda samo ako ima Prins plin (ukoliko ga nisam sam stavljao), možda svima BRC i drugi rade super, neka ima rade , ali ja želim PRINS, jer je Prins odobren jedini od Honde, drugi nisu i kao što si sam rekao, Prins ne može svatko ugraditi, samo oni koji imaju znanja i točno znaju kako se to radi!

Mislim,nemoj se ljutit...Al dok se ti odlucis za ugradnju plina u auto,vec ce i plin bit na 9kn :rolleyes:
  • 0
www.adriarace.ch

#62 Peja-Žu

Peja-Žu

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 910 posts
  • Vozilo:Accord 2,4 EXE K24A3 CL9

Posted 05 December 2010 - 00:14

ekipa, daj mi recite nešto o mojoj instalaciji (O.M.V.L.) ??? ja sam za sada zadovoljan... nesmijem se hvalit previše jer kad god pohvalim nešto, obavezno mi se nešto dogodi.... :whistle:
  • 0

#63 gogzzzz

gogzzzz

PeNgUiN SqUaD

• Members
  • PipPipPip
  • 1,967 posts
  • Vozilo:ex EG5, EK3 projektil :P

Posted 05 December 2010 - 00:56

ak te sluzi i nemas problema super... opce su nepotrebna takva pitanja .zar ne? :derisive:
  • 0
Posted Image Posted Image Posted Image

Netko mora nastaviti ostvarivati snove - Soichiro Honda

#64 Peja-Žu

Peja-Žu

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 910 posts

Posted 05 December 2010 - 01:09

ak te sluzi i nemas problema super... opce su nepotrebna takva pitanja .zar ne? :derisive:

Na neki način da, al me zanima kakva je to instalacija dal je imao ko kakih problema, jel se pokazala dobrom ili ne??? apsolutno me sve zanima o mojem autu pa i to... vidim da je nitko ne spominje ovdje na forumu pa zato pitam... ja što sam se raspitivao o njoj rekli su da je jedna od boljih , e sad da nebi ispalo ono (svako svog konja hvali) zanima me dal je to uistinu tako... na kojem je ona poretku na skali od 1 - 10 recimo??? :dntknw:
  • 0

#65 gogzzzz

gogzzzz

PeNgUiN SqUaD

• Members
  • PipPipPip
  • 1,967 posts
  • Vozilo:ex EG5, EK3 projektil :P

Posted 05 December 2010 - 01:42

to sve nema nikakvog pravila... nekome ce biti super netko ce biti ne zadovoljan ... mozda ovisi i o tvojem autu a ne o plinu, mozda ovisi o samom sistemu, mozda o osobi koja je ugradivala... moze biti 1000 stvari i sitnica... i gluposti koje se mogu dogoditi najbitnije je to ako te sluzi super.... ako ne a jeb... ga nadamo se da ce se problem rijesiti :) da se svi vozimo bez brige ..al to je klasika...
  • 0
Posted Image Posted Image Posted Image

Netko mora nastaviti ostvarivati snove - Soichiro Honda

#66 BlueHonda

BlueHonda

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 187 posts
  • Vozilo:Honda Civic D14A7 + LPG

Posted 05 December 2010 - 11:48

Evo vidiš , što si sam rekao , kupio si auto u koji si uložio još brdo love da ga središ, ne znam koliko si platio auto, niti koliko je bio star, ali ja sam svog Accorda izvezao iz garaže jer je bio glanc nov i nisam želio nikakve probleme jer je auto plaćem masno u lešu, pa da mi neki fušer sjebe auto. Plin ide i to samo PRINS, i ništa drugo, znam da je uvijek Prins bio suplji 3000-5000Kn kod ugradnje, ali ja ću samo to staviti, ovdje ili u Sloveniji. Puno sam čitao o Prinsu ovih zadnjih par godina i znam da KEIHIN ubrizgači rade na mislim 2.3 bara a ne kao na svim drugim plinovima 1,3-1,5 ili tako nekako. Kupio bi polovnog Accorda samo ako ima Prins plin (ukoliko ga nisam sam stavljao), možda svima BRC i drugi rade super, neka ima rade , ali ja želim PRINS, jer je Prins odobren jedini od Honde, drugi nisu i kao što si sam rekao, Prins ne može svatko ugraditi, samo oni koji imaju znanja i točno znaju kako se to radi!

Racunaj da ga kod nas ne mozes ugraditi ispod 14.000kn s atestom tko god ga ugrađivao, mislim na Prins.
  • 0

#67 dux_zg

dux_zg

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 816 posts
  • Vozilo:Honda Accord 05' Type S + LPG

Posted 05 December 2010 - 12:04

@Tea, passat je od mog frenda i u hyundaiu je ugrađen i krpan i na kraju vađen van.
  • 0
Yeah, the mo' dedicated the mo' medicated Can you feel me?

#68 Tea

Tea

~good wife~

• Members
  • PipPipPip
  • 1,127 posts
  • Vozilo:Civic FN2 - JRSC ITR - EP3

Posted 05 December 2010 - 21:40

@Tea, passat je od mog frenda i u hyundaiu je ugrađen i krpan i na kraju vađen van.

Ok...A jbga,sta je tu je. Onda to nije taj :dntknw: Al kakvih ima,oni su jos dobri!
  • 0
www.adriarace.ch

#69 Peja-Žu

Peja-Žu

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 910 posts

Posted 05 December 2010 - 23:42

ekipa, daj mi recite nešto o mojoj instalaciji (O.M.V.L.) ??? ja sam za sada zadovoljan... nesmijem se hvalit previše jer kad god pohvalim nešto, obavezno mi se nešto dogodi.... :whistle:

:blink:
  • 0

#70 dex

dex

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 602 posts
  • Vozilo:civic MA8

Posted 06 December 2010 - 00:07

Sto se tice vw i plina, tu su veliki problemi jer vw ima nekakve promjenjive mape benzina i onda rijetko koja plinska elektronika to moze pratiti.

Gotovo niti jedan vw ukljucujuci i one skode sto su se prodvale na akciji sa plinom ne rade kako treba i to se zna.

Ugradjivao sam plin pa znam...

Koliko sam upoznat ima neki plin koji se moze sloziti da radi normalno ali naravno treba ici kd majstroa koji zna znanje...
  • 0

#71 dar-mar

dar-mar

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,070 posts
  • Vozilo:Accord CU2 AT EXE 2008

Posted 06 December 2010 - 08:55

Prins je jedini od prisutnih plinskih sustava na našem tržištu kojem cijena u ovoj krizi nije pala, to dovoljno govori....Ja osobno imam Landi Renzo Omegas i radi odlično, nemam nikakvih problema tak da se fakat ne mogu požalit....99% mojih frendova koji imaju plin u Hondama voze bez problema, tolko o fami Honda + plin... Ak baš hoćeš Prins ima i certificiranih ljudi u Zagrebu da ti to riješe...npr. Gonzo koji je ujedno i serviser za Hondu
  • 0

#72 OverLord_Ri

OverLord_Ri

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,039 posts
  • Vozilo:Civic 1.8 Sport '11

Posted 22 December 2010 - 00:02

prijatelji ima u accordu već 2 godine plin i stvarno radi bez greške. i zbilja ga ne štedi, a auto vidi svijeto čudo. @kristijan - a stari moj, gadno se svađaš ti sam sa sobom. ne znam želiš li nešto dokazati nama ili sebi. pa hoćeš prins pa nećeš plin. mislim ono... ako ćeš prins uzmi ga i amen. i onda nemoj nakon 5 minuta pisat kako nećeš plin zbog toga i toga. a cijene svega skaču u nebo. do godine je benga preko 10 sigurno. a ni dizel ne zaostaje... a rijetko koji opravda razliku u cijeni.
  • 0

#73 Žile

Žile

Starfucker

• Members
  • PipPipPip
  • 1,686 posts
  • Vozilo:CBR, Sonata, ex Accord 2,4 exe, ex. Prelude TypeR, ex Civic EJ9, ex CRX D16A8

Posted 22 December 2010 - 00:10

Vječite rasprave oko izdržljivosti i pouzdanosti auta na plin......ne da mi se čak više ni pisati.....ugl i najjeftinija instalacija ide godinama i stotinama tisuća km ako je dobro UGRAĐENA i MAPIRANA :) skeptici, kupite dizle i ne kakite ;) :ignat_02:
  • 0

#74 SpecNaz

SpecNaz

West Jet cargo

• Members
  • PipPipPip
  • 658 posts
  • Vozilo:2010 Honda Civic Lx, 2007 Honda Civic Dx Coupe,1996 Honda Civic SE, 1992 Acura Vigor GS, 2001 Ford Taurus V6

Posted 22 December 2010 - 00:53

Prins je jedini od prisutnih plinskih sustava na našem tržištu kojem cijena u ovoj krizi nije pala, to dovoljno govori....Ja osobno imam Landi Renzo Omegas i radi odlično, nemam nikakvih problema tak da se fakat ne mogu požalit....99% mojih frendova koji imaju plin u Hondama voze bez problema, tolko o fami Honda + plin...

Ak baš hoćeš Prins ima i certificiranih ljudi u Zagrebu da ti to riješe...npr. Gonzo koji je ujedno i serviser za Hondu

Moj frend ima živu komu sa plinom na Type S-u , 10 puta bio na servisu i nikako da mu slože, cajger benzina ne pokazuje ništa, samo ide gore dolje, auto mu je zbog plina stao 4 puta na cesti, uglavnom lud je. E da, ugrađivao je u Plinsom Centru Zagreb jer su mu u Honda salonu Čakovec rekli da jedino preko njih priznaju garanciju na auto
  • 0
Imam Gileru i CRX-a i ko dva prsta debel lanac od zlata u društvu Pafijevog brata

#75 Vučko

Vučko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5,057 posts
  • Vozilo:ukleti civic i niššta manje ukleta solka

Posted 22 December 2010 - 07:13

baš računao kod zadnjeg punjenja plina,honda mi preračunato troši malo iznad 4.5 litara dizela na 100km :ignat_02: jebeš poskupljenja,živio VTEC i mali japanci :grin:
  • 0
Kad mislišš da te tvoja honda ne možže višše nikako iznenaditi, ona se potrudi i izmisli neštšo novo. Picka joj m...

#76 pavlic

pavlic

EAT SLEEP JDM

• Members
  • PipPipPip
  • 971 posts
  • Vozilo:cl9, eg6 & ed7 ex. cbr600rr,ed9, ep3, ed7, ek4, ek3, cb600f ,xr650, ec9

Posted 22 December 2010 - 11:14

baš računao kod zadnjeg punjenja plina,honda mi preračunato troši malo iznad 4.5 litara dizela na 100km :ignat_02: jebeš poskupljenja,živio VTEC i mali japanci :grin:

respect :drinks:
  • 0
Posted ImagePosted ImagePosted Image

#77 Vučko

Vučko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5,057 posts

Posted 22 December 2010 - 11:38

nakon mapiranja sam na 7.5-7.7 na 100 plina ani lamda sonda mi ne radi već dvije godine :ignat_02:
  • 0
Kad mislišš da te tvoja honda ne možže višše nikako iznenaditi, ona se potrudi i izmisli neštšo novo. Picka joj m...

#78 Srebrni

Srebrni

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 874 posts
  • Vozilo:EK3 99'

Posted 22 December 2010 - 11:41

Odličan rezultat, meni troši litru dizela više kombinirane vožnje :)
  • 0
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers" - Colin McRae

#79 Vučko

Vučko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5,057 posts

Posted 22 December 2010 - 11:52

Odličan rezultat, meni troši litru dizela više kombinirane vožnje :)

ja sam se nešto nazajebavao bratića koji je kupio novu astru dizela i troši mu malo preko 6 litara :ignat_02:

ali ja u sad već j... m... japansku za sve ono prije

do mapiranja mi je gutao 10 litara ravno kombinirano a sad 2.5 litara manje,ako imaš landi renzo mapiranje je nekih cca 150kn i velika je šans ada osjetiš dobitke ako do sad auto nije mapiran bio
  • 0

#80 Srebrni

Srebrni

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 874 posts
  • Vozilo:EK3 99'

Posted 05 September 2011 - 08:16

Tartarini imam , trebao bih na servis ali mi se neda dok radi, nisam vec 30k ili vise bio uopce na servisu :)
  • 0
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers" - Colin McRae

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users