Jump to content

Photo

Honda Accord Type-R 2001.

• Please log in to reply
25 replies to this topic

#21 KKK

KKK

... mrzim rasizam ...

• Members
  • PipPipPip
  • 5,264 posts
  • Vozilo:Accord 2.0 sport

Posted 31 December 2009 - 10:15

auto je iz vana i limitirana serija je...ovu sliku sam na netu našo..2,3 v-tec f 23

e tak sam i mislio... jel to TypeV u papirima???

Taj 2.3 sam ja gledao da kupim prije pet godina, ali ga nitko nije vozio kod nas pa sam odustao...... i nije nista limitirano, uvijek ih ima barem 30+ po njemackim oglasnicima....

Pitanje je, tj. sranje kad se nesto rasipa, posto nije "popularan" kod nas....

limitiran = manja "naklada" u proizvodnji... nije bil klasični model ko 1.6, 1.8VTEC, 2.0VTEC i TypeR... imal je nekaj više dodatne opreme i blablabla...

Ako se ne varam, s tim motorom su ih tek 2001. počeli proizvodit...

i bTW, problem je kad se bilo koji motor od Honde rasipa ;)
  • 0

#22 Esther.

Esther.

REMAP CREW

• Members
  • PipPipPip
  • 4,781 posts
  • Vozilo:Aerodeck B18C MVJ

Posted 31 December 2009 - 10:29

Ma joj.... limitirano je meni limitirano, a to su TypeR modeli proizvedeni u odredjenoj kolicini, tj. modeli sa plocicom, sve ostalo nije limitirano, i nemozemo nesto nazvat limitirano zato jer kod nas ima 1-2 ili 10 primjeraka necega, a svugdje je to nesto poznato pod normalno :) I bas se nebi slozio da je problem ako se bilo koja Honda razleti..... D serija je D serija, i ima ih ko blata, tako je i sa B serijom. Problem dolazi kod spomenute H22 i doticne F23. H22 koliko god su stare, na nasim prostorima nije nikad bilo dijelova u izobilju kao za ostale modele, pa ni u Slo.... zato sam istaknuo moguce probleme ;)
  • 0
@Ti mater k'o da nema dosta idiota na forumu, kad ovo slušan, dođe mi samo jebavat matere svim debilima oko sebe...:)))@
Posted Image

#23 preludeBB9

preludeBB9

spori hondas

• Members
  • PipPipPip
  • 1,576 posts
  • Vozilo:H22a bb9

Posted 31 December 2009 - 15:04

Ma joj.... limitirano je meni limitirano, a to su TypeR modeli proizvedeni u odredjenoj kolicini, tj. modeli sa plocicom, sve ostalo nije limitirano, i nemozemo nesto nazvat limitirano zato jer kod nas ima 1-2 ili 10 primjeraka necega, a svugdje je to nesto poznato pod normalno :)

I bas se nebi slozio da je problem ako se bilo koja Honda razleti..... D serija je D serija, i ima ih ko blata, tako je i sa B serijom. Problem dolazi kod spomenute H22 i doticne F23. H22 koliko god su stare, na nasim prostorima nije nikad bilo dijelova u izobilju kao za ostale modele, pa ni u Slo.... zato sam istaknuo moguce probleme ;)

zato se F i H serija nikad ne razlete. :JC-hysterical:

kad sam trazio dijelove dok sam imao namjeru slozit onaj prvi h22 sam nalazio samo dijelove za 2.3. tako da ih i nema tako malo. (na egayu naravno, ne kod nas)

i nije neka greska kupit taj motor.
dosta dijelova ide s drugih motora a ako ih se cuva, znaju bit jako zahvalni. jedini problem s njima je to ulje i lezajevi na radilici ali ako se pazi na ulje onda problema nema.

samo sretno s njime
  • 0
Ex H22a BB9tka neslavnog zavrsetka
:(

#24 guners

guners

Member

• Members
  • PipPip
  • 25 posts
  • Vozilo:Honda Accord 2.3 vtec

Posted 01 January 2010 - 22:07

hvala na komentarima...nadam se da će sve biti u redu...auto ko i svaki drugi..meni glavno da vozi..a neki tako uščuvan auto s toliko opreme,to godište,za te pare i kvalitetno..jako teško naći..
  • 0

#25 honda accord

honda accord

Bivši Accordaš...

• Members
  • PipPipPip
  • 932 posts
  • Vozilo:EX Accord '98 1.8i Mazda '02

Posted 01 January 2010 - 22:38

hvala na komentarima...nadam se da će sve biti u redu...auto ko i svaki drugi..meni glavno da vozi..a neki tako uščuvan auto s toliko opreme,to godište,za te pare i kvalitetno..jako teško naći..

Sretno ti bilo i nabaci koji photo session u 'nase honde' ako vec nisi :good:
  • 0
Posted Image

#26 guners

guners

Member

• Members
  • PipPip
  • 25 posts
  • Vozilo:Honda Accord 2.3 vtec

Posted 02 January 2010 - 14:22

hoću..čim prije..