Jump to content

Photo

K&N filter zimi..

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 guners

guners

Member

• Members
  • PipPip
  • 25 posts
  • Vozilo:Honda Accord 2.3 vtec

Posted 01 February 2010 - 19:58

kod velikih hladnoća,kao što je bilo jučer..danas..kad ga upalim..radi 5min i kad krenem,auto mi neće potegnut iznad 3 tisuče okretaja..10min imam do posla....da'l je to radi tog filtera..jer kad sam ga upalio popodne kad je sunce lupalo po njemu..bilo je 5'C,sve je bilo ok..???
  • 0

#2 DanieldB

DanieldB

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 89 posts
  • Vozilo:Honda Accord Coupe CD9

Posted 01 February 2010 - 20:31

kod velikih hladnoća,kao što je bilo jučer..danas..kad ga upalim..radi 5min i kad krenem,auto mi neće potegnut iznad 3 tisuče okretaja..10min imam do posla....da'l je to radi tog filtera..jer kad sam ga upalio popodne kad je sunce lupalo po njemu..bilo je 5'C,sve je bilo ok..???

ja imam k&n-a kroz cijelu zimu i nemam nikakvih problema........al može bit neznam nisam.......ako se i guši od previše hladnog zraka nebi se smelo tak jako poznati.......eventualno bi malo zacukaval....
al ima majstori koji će ti odgovorit :ignat_02:
  • 0

#3 maverick

maverick

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,915 posts
  • Vozilo:Nothing...

Posted 01 February 2010 - 20:42

Ma nemoguće, ja kad sam imao gljivu u braniku nije se to dešavalo, kamoli od običnog filtera...
  • 0

#4 Esther.

Esther.

REMAP CREW

• Members
  • PipPipPip
  • 4,781 posts
  • Vozilo:Aerodeck B18C MVJ

Posted 01 February 2010 - 20:45

Ne vjerujem da je do filtera, ima nas tu dosta sta cijelu zimu vozimo CAI pa nam ne smeta hladan zrak.... prije da te hebe lambda sonda ili neki senzor, i tako si neki dan postao da ti se upalio CEL..... Kad se drugi put upali, odmah ocitaj gresku, nemoj cekat da se ugasi bez obzira sto se tebi u tom trenutku moze cinit kako auto normalno radi ;-)
  • 0
@Ti mater k'o da nema dosta idiota na forumu, kad ovo slušan, dođe mi samo jebavat matere svim debilima oko sebe...:)))@
Posted Image

#5 guners

guners

Member

• Members
  • PipPip
  • 25 posts
  • Vozilo:Honda Accord 2.3 vtec

Posted 01 February 2010 - 21:07

problem mi je u tome da sam u zg ovaj tjedan i radim od 8 do 17,pa nikako ne stignem do nekog mehaničara jer svi rade do 17,da se skopča na komp i ustanovi greška...
  • 0

#6 Žile

Žile

Starfucker

• Members
  • PipPipPip
  • 1,686 posts
  • Vozilo:CBR, Sonata, ex Accord 2,4 exe, ex. Prelude TypeR, ex Civic EJ9, ex CRX D16A8

Posted 01 February 2010 - 22:01

ja mogu reci sa sigurnoscu da sam jedino primjetio da mi je zimi malko dulje trebalo da vrtim da upali...bas sam probao jedan dan sa gljivom drugi sa original i svaki puta je pokazalo da ima razlike. ali nisam imao u voznji problema...
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users