Jump to content

Photo

Cijena Honde Legenda

• Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 OverLord_Ri

OverLord_Ri

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,039 posts
  • Vozilo:Civic 1.8 Sport '11

Posted 01 April 2010 - 15:13

evo, sad baš blejim po netu i gledam limuzine više srednje klase. dakle, mercedes E klasa, audi A6, bmw serije 5, jaguar XF i... HONDU LEGEND. gledam cijene i ne mogu vjerovati da je legend najskuplji u klasi s cijenom od 589 000 kn. nakon toga uspoređujem razliku u opremi u odnosu na stari legend i vidim da novi ima navigaciju. čekaj od 453 587 do 589 000 zbog navigacije? i znam da se neke stvari kod gore navedenih moraju nadoplatiti i vidim da ne dođe do legendove cijene pa je jaguar punih 95 000 kn MANJE! po današnjem tečaju on košta 497 000 kn. zna li itko razlog nenormalne cijene legenda koje je postavio ruting. isti legend u njemačkoj košta preračunato 435 000 kn. na forumu ima i ljudi koji rade u rutingu pa bi se i oni mogli očitovati.
  • 0

#2 djtopa

djtopa

Hondaš,bubnjar i di džej!

• Members
  • PipPipPip
  • 4,852 posts
  • Vozilo:Accord Type S CU2,ex:Accord Type S CL9,ITR DC2,CTR EP3,VTi BB6,eco EK3

Posted 01 April 2010 - 15:51

Zato i je svaki drugi auto te kase Honda Legend,LOOL :ignat_02:
  • 0
CRO POP & UNDERGROUND HOUSE MUSIC : http://www.djtopa.com/i skini singlove i house mixeve!!!

#3 OverLord_Ri

OverLord_Ri

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,039 posts

Posted 01 April 2010 - 16:57

Zato i je svaki drugi auto te kase Honda Legend,LOOL :ignat_02:

da, zato ih u hrvatskoj ima 5 komada. u svakom većem gradu po jedan. LOOOL
  • 0

#4 dar-mar

dar-mar

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,016 posts
  • Vozilo:Accord 2.4 EXE 2009

Posted 02 April 2010 - 08:10

evo, sad baš blejim po netu i gledam limuzine više srednje klase. dakle, mercedes E klasa, audi A6, bmw serije 5, jaguar XF i... HONDU LEGEND. gledam cijene i ne mogu vjerovati da je legend najskuplji u klasi s cijenom od 589 000 kn. nakon toga uspoređujem razliku u opremi u odnosu na stari legend i vidim da novi ima navigaciju.

ne znam di si gledo, ali i stari ima u serijskoj opremi navigaciju.....cijena od 590.000 kn je debelo napuhana, obzirom da je model prije redizajna koji je vrlo sličan i po oprem i i po svemu drugom, bio 100.000 kn manje...ta cijena je bila OK jer Audi, BMW ili Merc s V6 motorom i tom razinom opreme košta poprilično više od Legenda.....ak pogledaš Audi A6 kad nakrcaš opremom košta skoro 200.000 kn više od osnovnog modela s istim motorom....mislim da je ova cijena formirana tak da se može odma dat ogroman popust, akcija i slično, pa da ispadne kak su jako fer
  • 0

#5 OverLord_Ri

OverLord_Ri

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,039 posts

Posted 02 April 2010 - 10:18

ne znam di si gledo, ali i stari ima u serijskoj opremi navigaciju.....cijena od 590.000 kn je debelo napuhana, obzirom da je model prije redizajna koji je vrlo sličan i po oprem i i po svemu drugom, bio 100.000 kn manje...ta cijena je bila OK jer Audi, BMW ili Merc s V6 motorom i tom razinom opreme košta poprilično više od Legenda.....ak pogledaš Audi A6 kad nakrcaš opremom košta skoro 200.000 kn više od osnovnog modela s istim motorom....mislim da je ova cijena formirana tak da se može odma dat ogroman popust, akcija i slično, pa da ispadne kak su jako fer

na rutingovim stranicama. legend 3.5 compass - GPS kompas umjesto navigacije. znam, slagao sam ja jučer audi na njihovom konfiguratoru samo svi startaju sa oko 400 milja (čak i ispod) a do 589 staviš što te volja, a realno za te novce ljudi neće kupiti legenda jer nije imidž koji oni to hoće. dok jaguar s ful premom je 495 milja čini mi se s V6 motorom, a ljepši, a elita. ova cijena legenda nema veze s mozgom, a zašto su toliku stavili mislim da ni oni sami ne znaju. legendova realna cijena je 450 000 kn.
  • 0

#6 yullaw

yullaw

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,347 posts
  • Vozilo:honda accord 2.4 executive

Posted 02 April 2010 - 10:24

mozda je netko nesto fulao ili ovo sto je dar-mar napisao da dobijes neki popust ovo ono jer sam ja prije kojih 2 mjeseca citao recenziju nove honde legend u nekom casopisu pa je pisalo da auti kao audi,bmw,mercedes u toj klasi da bi priblizno bili opremljeni kao honda legend kostaju barem 20000eura vise nego legend a za pare koliko kosta legend kod njih dobijes gol auto. i jedna recenica mi se urezala u pamcenje a to je bilo " da se nasa gospoda na vlasti odluci za ovakav auto koji je isto ili i bolje opremljen nego njihove limuzine koje imaju ustedili bi nam jako puno tisuca eura na drzavnom proracunu" a njemacku bas nemozes racunat jer oni su u EU a i puno je vece trziste i konkurencija pa je normalno da je cijena puno niza nego kod nas i tako je sa svima autima bilo koje marke

Edited by yullaw, 02 April 2010 - 10:25.

• 0
Oh Lord, won't you buy me a civic typeR?
My friends all drive vw..... :D

Posted Image

#7 OverLord_Ri

OverLord_Ri

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,039 posts

Posted 02 April 2010 - 11:06

mozda je netko nesto fulao ili ovo sto je dar-mar napisao da dobijes neki popust ovo ono jer sam ja prije kojih 2 mjeseca citao recenziju nove honde legend u nekom casopisu pa je pisalo da auti kao audi,bmw,mercedes u toj klasi da bi priblizno bili opremljeni kao honda legend kostaju barem 20000eura vise nego legend a za pare koliko kosta legend kod njih dobijes gol auto. i jedna recenica mi se urezala u pamcenje a to je bilo " da se nasa gospoda na vlasti odluci za ovakav auto koji je isto ili i bolje opremljen nego njihove limuzine koje imaju ustedili bi nam jako puno tisuca eura na drzavnom proracunu"

a njemacku bas nemozes racunat jer oni su u EU a i puno je vece trziste i konkurencija pa je normalno da je cijena puno niza nego kod nas i tako je sa svima autima bilo koje marke

da, oni su stavili cijenu prošlog legenda u testu od 450 000 kn. dok je ovaj 589. a ne mogu računat, ali cijena otprilike mora biti ista, ali 150 000 kn razlike pa ne kupujem ferrari! mislim smješno mi je da cijena accorda 2.4 executive ista dok sve ostalo je skuplje kod nas. a civicu su nabili isto cijenu.
  • 0

#8 dar-mar

dar-mar

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,016 posts
  • Vozilo:Accord 2.4 EXE 2009

Posted 02 April 2010 - 11:11

"Compass" model je imo taj oblik navigacije kaj pričaš....normalan Legend je imo DVD satelitsku navigaciju s opcijom prepoznavanja glasa
  • 0

#9 OverLord_Ri

OverLord_Ri

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,039 posts

Posted 02 April 2010 - 12:49

"Compass" model je imo taj oblik navigacije kaj pričaš....normalan Legend je imo DVD satelitsku navigaciju s opcijom prepoznavanja glasa

da i compass je 450 a s navigacijom 589. ja ne vidim logike, ruting očito da.
  • 0

#10 yullaw

yullaw

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,347 posts
  • Vozilo:honda accord 2.4 executive

Posted 02 April 2010 - 12:54

da, oni su stavili cijenu prošlog legenda u testu od 450 000 kn. dok je ovaj 589. a ne mogu računat, ali cijena otprilike mora biti ista, ali 150 000 kn razlike pa ne kupujem ferrari! mislim smješno mi je da cijena accorda 2.4 executive ista dok sve ostalo je skuplje kod nas. a civicu su nabili isto cijenu.

ja ono sto sam citao je bila recenzija nove legend cak su bile i slike tako da to je bila nova honda legend a ne stara.
  • 0
Oh Lord, won't you buy me a civic typeR?
My friends all drive vw..... :D

Posted Image

#11 OverLord_Ri

OverLord_Ri

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,039 posts

Posted 02 April 2010 - 17:53

ja ono sto sam citao je bila recenzija nove legend cak su bile i slike tako da to je bila nova honda legend a ne stara.

znam. http://www.auto-moto...legend_povratak to je ovaj test. ali cijena nije ta. na stranicama rutinga lijepo piše 589 000. ovo je cijena bila od prošlog modela i zašto je krivo stavljena ne znam
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users