Jump to content

Photo

diskovi

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 guners

guners

Member

• Members
  • PipPip
  • 25 posts
  • Vozilo:Honda Accord 2.3 vtec

Posted 16 June 2010 - 11:26

Imam pitanje u vezi cijene diskova..npr. zvao sam u vž auto gložinić,kaže mi za prednje 250kn/kom, a zadnje 560kn/kom..i sad nađem auto pegas(sesvete) i nazovem i kaže mi tip za zadnje nekih 170kn/komad..sad..da'l je neko u pegasu išta kupovao pa mi može reč o kvaliteti jer ipak mi je 560kn preskupo,naspram ovome? radi se o hondi accord 2.3 113kw 2001.god
  • 0

#2 Kuhi

Kuhi

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 146 posts
  • Vozilo:Honda Civic EG-sold...

Posted 16 June 2010 - 14:19

Imam pitanje u vezi cijene diskova..npr. zvao sam u vž auto gložinić,kaže mi za prednje 250kn/kom, a zadnje 560kn/kom..i sad nađem auto pegas(sesvete) i nazovem i kaže mi tip za zadnje nekih 170kn/komad..sad..da'l je neko u pegasu išta kupovao pa mi može reč o kvaliteti jer ipak mi je 560kn preskupo,naspram ovome? radi se o hondi accord 2.3 113kw 2001.god

Gložinić ti je dosta skup, a s pegazom nemam iskustva, ali jedan frend je uzimao kod njih i nema nikakve pritužbe. Uglavnom svi ti oni manje više imaju iste dobavljače. Ako si iz Vž-a zakaj nejdeš u intercars oni ti imaju sve dijelove po dosta povoljnim cijenama samo ti preporučam da uzmeš uzorak dijela koji trebaš, jer zna doći do zabune kod njih, ali nemaš beda zamijene ti ako dio ne odgovara.
  • 0

#3 guners

guners

Member

• Members
  • PipPip
  • 25 posts
  • Vozilo:Honda Accord 2.3 vtec

Posted 16 June 2010 - 15:33

iz ivanca sam...nisam čuo za njih..budem se raspital..hvala..
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users