Jump to content

Photo

Nedvojbena sličnost Genesisa i Legenda

• Please log in to reply
24 replies to this topic

#1 To0o0ony

To0o0ony

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 364 posts
  • Vozilo:EK3

Posted 16 January 2008 - 02:12

U Detroitu je predstavljen novi Hyundai Genesis. Pogledavši slike, nedvojbeno me potsjećao na Legendu. Jako jako slični autići...

Šta vi mislite?

http://www.index.hr/...#pp:692,gp:2613
  • 0

#2 santo

santo

JDM Crew

• SQUAD
  • PipPipPip
  • 1,194 posts
  • Vozilo:civic 5gen. coupe, Jazz, Accord R20A3

Posted 16 January 2008 - 07:43

a ono..manja sličnost nego recimo prednji kraj hyundai i30 i novi civic sedan

Posted Image

Posted Image
  • 0

I'm so JDM.

#3 KKK

KKK

... mrzim rasizam ...

• Members
  • PipPipPip
  • 5,264 posts
  • Vozilo:Accord 2.0 sport

Posted 16 January 2008 - 08:05

MA to je normalno... pa nemogu više napravit auto koji nebi barem malo sličio na nešto već napravljeno osim ako idu ekstremno pa naprave auto kakve gledamo u futuriastičkim filmovima tipa "Demolition man" i slično
  • 0

#4 Ševi Frizura

Ševi Frizura

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3,876 posts
  • Vozilo:Ford

Posted 16 January 2008 - 17:26

kad dode auto santo zovem te da stanemo he he he
  • 0

#5 makic

makic

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 256 posts
  • Vozilo:octavia 1,9tdi

Posted 16 January 2008 - 18:01

a ono..manja sličnost nego recimo prednji kraj hyundai i30 i novi civic sedan

Posted Image

Posted Image

i30 mi je slican ko kia ceed a ne ko civis sedan...
  • 0

#6 Tea

Tea

~good wife~

• Members
  • PipPipPip
  • 1,127 posts
  • Vozilo:Civic FN2 - JRSC ITR - EP3

Posted 16 January 2008 - 18:10

i30 lici vise po guzici na bmw,a sprijeda na kiu...nema nikakve veze sa civicom...barem ne ovi koji su pusteni u prodaju,a koncept,je vec nes drugo i btw. genesis mi lici na novu sonatu
  • 0
www.adriarace.ch

#7 Ševi Frizura

Ševi Frizura

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3,876 posts

Posted 16 January 2008 - 18:13

pa kia ceed i hyundai i 30 su isti kurac ista platforma isti k a genesis če bit hyundain novi luksuzni brand kao što je lexus kod toyote
  • 0

#8 To0o0ony

To0o0ony

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 364 posts

Posted 17 January 2008 - 01:45

Ja kad sam vidio prvog crvenog parkiranog i30, gledano satraga... auto me odmag podsjetio na civica 7 gen, 3V. To su osobni dojmovi. Ima nešto u ovome šta KKK piše, ali nebi se ja baš složio.... uvijek postoje dizajnerska rješenja koja su drugačija od drugih... samo šta neki nemaju muda pa igraju na sigurnu kartu, trenutno hyundai kako izgleda.
  • 0

#9 Ševi Frizura

Ševi Frizura

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3,876 posts

Posted 17 January 2008 - 08:20

kompa nemoj se ljutit ali i 30 i civic 7 gen odozada su totalno druga priča možda si pomiješao kiu s hondom ona ima manja svijetla
  • 0

#10 NighthawkBlack

NighthawkBlack

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 175 posts
  • Vozilo:EP3 CTR #38978

Posted 17 January 2008 - 09:34

Za razliku od Honde, Hyundai nudi V8 mašinu na američkom tržištu. Njima to iz nekog razloga treba, iako se valjda 90% vozača vozi po prometnim propisima. Nikad neću shvatiti to američko tržište...
  • 0

#11 To0o0ony

To0o0ony

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 364 posts

Posted 17 January 2008 - 11:25

kompa nemoj se ljutit ali i 30 i civic 7 gen odozada su totalno druga priča
možda si pomiješao kiu s hondom ona ima manja svijetla

Ma šta bi se ljutio. Ja samo kažem kako se meni učinilo.... ali to sam samo ja :pardon:

i30 je meni ok avto!
  • 0

#12 makic

makic

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 256 posts

Posted 17 January 2008 - 12:02

pa kia ceed i hyundai i 30 su isti kurac
ista platforma isti k
a genesis če bit hyundain novi luksuzni brand
kao što je lexus kod toyote

Nije tak... moja bivsa firma je imala ugovor s kmagom najveci kia salon na ovim prostorima i stalno su nam furali aute u firmu ali kad im se nakupilo puno tutaca 1 ili 2put mjesecno isli smo kod njih na teren slagat aute, znali smo po 7,8 parking senzora ugradit + koje daljensko centralno ili parot u jednom danu tako da smo cijeli dan proveli kod njih u servisu, zajebavajuci se s majstorima tamo i prodavacima i nema kie ili ping pong (sang yong ) kojeg nisam radio pa tako i ceeda... i tak su nam svi tamo rekli da je i30 napravljen na platformi kie ali ne ceeda ( ma da jesu tako slicni i izvana i iznutra ) nego neznam vise tocno cherata ili tak neke a kia ceed ima potpuno novu sasiju tak da i30 i ceed nemaju iste platforme... i nikad si nebi kupio kiu ali moram priznat nisu losi auti i milina ih je radit....

Za razliku od Honde, Hyundai nudi V8 mašinu na američkom tržištu. Njima to iz nekog razloga treba, iako se valjda 90% vozača vozi po prometnim propisima. Nikad neću shvatiti to američko tržište...

Oni rade puno kilometri, velki motori puno snage, mali okretaji i auti prolaze puno kilometri i to je to

Edited by makic, 17 January 2008 - 12:03.

• 0

#13 Tea

Tea

~good wife~

• Members
  • PipPipPip
  • 1,127 posts
  • Vozilo:Civic FN2 - JRSC ITR - EP3

Posted 17 January 2008 - 12:04

Zasto se uopce trudit skuzit amere...retardiran i iskompleksiran narod i to je to... :whistle:

neznam...meni je i30 lijep i jednostavan...al me podsjeca na bmw ,a vi recite sta hocete
bmw1er.jpg
  • 0
www.adriarace.ch

#14 makic

makic

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 256 posts

Posted 17 January 2008 - 12:21

je zadnji kraj mi je slican bmw-u 1...
  • 0

#15 cagliostro13

cagliostro13

Boost Lover

• Members
  • PipPipPip
  • 2,984 posts
  • Vozilo:del sol + ATS Milano Red

Posted 17 January 2008 - 13:13

Nije tak... moja bivsa firma je imala ugovor s kmagom najveci kia salon na ovim prostorima i stalno su nam furali aute u firmu ali kad im se nakupilo puno tutaca 1 ili 2put mjesecno isli smo kod njih na teren slagat aute, znali smo po 7,8 parking senzora ugradit + koje daljensko centralno ili parot u jednom danu tako da smo cijeli dan proveli kod njih u servisu, zajebavajuci se s majstorima tamo i prodavacima i nema kie ili ping pong (sang yong ) kojeg nisam radio pa tako i ceeda... i tak su nam svi tamo rekli da je i30 napravljen na platformi kie ali ne ceeda ( ma da jesu tako slicni i izvana i iznutra ) nego neznam vise tocno cherata ili tak neke a kia ceed ima potpuno novu sasiju tak da i30 i ceed nemaju iste platforme... i nikad si nebi kupio kiu ali moram priznat nisu losi auti i milina ih je radit....

pa svugdje pishe da su cee'd i i30 radjeni na istoj platformi,i da dijele motore,mjenjache i josh hrpu dijelova...
  • 0
<a class='bbc_url' href='http://www.njuskalo....agliostro13</a>

#16 EJ8b18c6

EJ8b18c6

a.k.a. bobo smrad

• Members
  • PipPipPip
  • 1,295 posts
  • Vozilo:b18c EJ8

Posted 17 January 2008 - 13:53

genesis mi liči na mecu od naprijed i na lexusa otraga. whatever i tak nisam vidio originalan dizajn još od....
  • 0
Posted Image
Ako razumiješ, sjedi 5... ako ne razumiješ, čitaj ponovno dok ne sjedneš...
I'm trying to find a oem girlfriend as well but all I keep finding is aftermarket and the fitments all wrong :))

#17 makic

makic

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 256 posts

Posted 17 January 2008 - 14:37

pa svugdje pishe da su cee'd i i30 radjeni na istoj platformi,i da dijele motore,mjenjache i josh hrpu dijelova...

Znam to... i cinjenica je da djele puno istih djelova i da su skoro identicni iznutra i meni je neka logika da su na istoj platformi ali nisu bar su mi to rekli ljudi koji rade tamo,da to pisu novinari koji neznaju tocno nego pisu sto im se veli u hyundi jel su auti tak jako slicni da ce svi vjerovat da ko bi posumnjo da nisu na istoj platformi, a znamo da novinari sve sta napisu nije istina tipa da auto ide bolje i zbog duze getribe... meni su ljudi iz kie i mehanicari i prodvaci rekli da nisu na istoj platformi jel to ljudi iz hyunde pricaju da nebi i30 bio losiji slucajno od ceed-a ali da to nije istina da je i30 raden na sasiji neke starije kie a ceed ima svoju, ja sve uzimam s dozom rezerve al zasto bi mi 10tak razlicitih ljudi iz KMAG-a na zitnjaku rekli istu stvar koja nije istina...jedino mozda da bi ceed ispo bolji od i30 al sumnjam i iskreno tak me boli rac ko da je bitno, ja sam sam htio rec kaj sam cuo iz po meni kompetentnih i relativno pouzdanih izvora
  • 0

#18 Ševi Frizura

Ševi Frizura

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3,876 posts

Posted 17 January 2008 - 17:34

i 30 ti se prodaje bolje od kie
  • 0

#19 Tea