Jump to content

Photo

Accord 2006 + mp3

• Please log in to reply
58 replies to this topic

#1 Hrcko

Hrcko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 34 posts
  • Vozilo:nemam

Posted 13 April 2011 - 12:47

Pozdrav! Neznam da li sam pogodio topic.Ako sam fulao molim admina da premjesti tam di treba..... Neki modeli iz 2006 npr sa exe opremom vidim imaju u serijali osim cd changera i mp3 player.... Buduci da imam pdf sa popisam opreme bas za 2006 modele tamo nigdje ne vidim da je na popisu za tu opremu mp3... Mislim to mi nije uope bitno jer sam tak ionak planirao nestu ugradit (jednog dana ako ikad kupim accorda) ali me cisto zanima jel to neki marketinksi trik ili je to za istach...jer je to velika jebada kolko citam i na fun klubu ekipi za ugradit.... Pa ako neko zna i to jos iz prve ruke svaka cast :))) :drinks:
  • 0

#2 Honda Freak

Honda Freak

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 499 posts
  • Vozilo:Accord CL7

Posted 13 April 2011 - 21:35

Ja imam accorda iz 2005 i ugradio sam si dension usb, ipod gateaway u njega, postoji ti i takva konverzija za to, jako jednostavno za ugraditi i dobro radi, bar meni, evo ti par slika od mene.

Posted Image

Posted ImagePosted Image
Posted ImagePosted Image
  • 0

#3 Hrcko

Hrcko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 34 posts
  • Vozilo:nemam

Posted 15 April 2011 - 09:03

fora....bas cu pogledati po ebayu....zahvaljujem...
  • 0

#4 crni2707

crni2707

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 264 posts
  • Vozilo:Honda accord

Posted 02 June 2011 - 00:36

Ja imam accorda iz 2005 i ugradio sam si dension usb, ipod gateaway u njega, postoji ti i takva konverzija za to, jako jednostavno za ugraditi i dobro radi, bar meni, evo ti par slika od mene.

Posted Image

Posted ImagePosted Image
Posted ImagePosted Image

daj mi reci koliko si platio i koliko košta, sviđa mi se to
  • 0

#5 Honda Freak

Honda Freak

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 499 posts
  • Vozilo:Accord CL7

Posted 02 June 2011 - 11:26

Platio sam 140€ tu u belgiji...
  • 0

#6 crni2707

crni2707

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 264 posts
  • Vozilo:Honda accord

Posted 16 June 2011 - 15:07

Našao za 700 kn u nas, evo kako izgleda na slikama (prodavač navodi da od Hondi podržava: Accord od 03, Civic od 03, City, Fit, FR-V od 04, Jazz, Odyssey od 05, S2000 od 04, NSX od 03 ). Ako netko ima baš ovaj modul (DMC=Digital music charger) već nek se javi i podjeli iskustva! Karakteristike: Tehnički podaci: - Dimenzije 105x60x18mm (kao kutija cigareta) - 160g - podržava MP3 i WMA datoteke -USB-Stick do 8GB - SD i SDHC kartice do 8GB - AUX ulaz za 2,5 mm i 3,5 mm priključak - disk- tipke za skok između različitih mapa - Track-tipke za promjenu pjesama - Za upload glazbe jednostavno stvoriti mape : "CD01", ... "CD10" - Glazbene datoteke se kopiraju u mape -DMC se ponaša identično kao CD izmjenjivač , upravljate DMC-om preko tipki na radiju i volanu. Dostava: - 1x DMC ULAZNI MODUL - 1x konekcija -OVISI O AUTU I MODELU RADIJA - 1x 3.5mm utičnica kabel (aux aux)

Attached Thumbnails

• dmc.jpg
  • dmc2.jpg
  • dmc3.jpg
  • dmc4 yatour.jpg

• 0

#7 2299

2299

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 130 posts
  • Vozilo:ATS 2006.

Posted 15 January 2013 - 18:18

uglavnom, nije bilo nikakvih povratnih informacija po ovom pitanju a namjeravam si ugraditit ovo:
http://www.ebay.com/...=item2c6355e67d
pa pitanje glasi:

jel tko vidio dal na ATS-u 2006 priključak za spojit cd changer izgleda ovako kao ovaj bijeli u oglasu ( htio sam i sliku stavit ali ne zanm kako ! -uzet ću preko ebaya odmah i tečaj informatike). zanima me dal ga je netko osobno vidio ili već nešto slično ugrađivao kod sebe. neda mi se dva puta raskapati sve te plastike !
  • 0
Nekad su me zvali KONAMI, ali, Sōichirō Honda RULEZ !!!

#8 drazen

drazen

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,636 posts
  • Vozilo:Accord i-DTEC Type S

Posted 15 January 2013 - 21:04

Prilično sam siguran da ti to paše, a ovo je inače gotovo ista stvar ko i Xcarlink koji sam sebi ugradio i radi odlično!
  • 0

#9 blitva

blitva

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 43 posts
  • Vozilo:Accord Type-S CL9 LPG

Posted 15 January 2013 - 22:53

Nedavno sam sebi stavio gore spomenuti Dension (moj ima i bluetooth) i spojio ga na taj bijeli ulaz. Inace moj radio nema cd izmjenjivac u sebi. Taj ti se prikljucak nalazi sa donje strane radia te je potrebno redom skinuti plastiku oko mjenjaca, pa pepeljaru, pa onaj pretinac i tako dodes do njega..
  • 0

#10 blitva

blitva

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 43 posts
  • Vozilo:Accord Type-S CL9 LPG

Posted 16 January 2013 - 07:44

uglavnom, nije bilo nikakvih povratnih informacija po ovom pitanju a namjeravam si ugraditit ovo:
http://www.ebay.com/...=item2c6355e67d
pa pitanje glasi:

jel tko vidio dal na ATS-u 2006 priključak za spojit cd changer izgleda ovako kao ovaj bijeli u oglasu ( htio sam i sliku stavit ali ne zanm kako ! -uzet ću preko ebaya odmah i tečaj informatike). zanima me dal ga je netko osobno vidio ili već nešto slično ugrađivao kod sebe. neda mi se dva puta raskapati sve te plastike !

Evo ovako ti cd changer konektor izgleda sa donje strane na ATS-u:

cd changer konektor.jpg
  • 0

#11 2299

2299

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 130 posts
  • Vozilo:ATS 2006.

Posted 16 January 2013 - 12:56

Hvala kolegama Blitva i Dražen
  • 0
Nekad su me zvali KONAMI, ali, Sōichirō Honda RULEZ !!!

#12 MarkoJuve

MarkoJuve

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 51 posts
  • Vozilo:Honda Civic1.6SI Hatchback 2004,Honda Accord Tourer 2006 Ex.

Posted 12 May 2016 - 10:19

Da se nadokrpam ovdje... Jucer kupih Accord tourer 2006 2.4i vtec Executiv, znaci Imam navigaciju i oko nje dugmice i na jednom stoji cd/Aux.. nigdje nemam Aux ulaz da se mogu spojiti,isto tako niti USB ali ispod drzaca za lakat u pretincu Imam neku uticnicu ..sad pitanje je,dal bi funkcioniralo ako kupim negdje onaj k sto se usteka sa usb izlazom i onda prikljucim usb u njega sa pjesama?Jel bi Radio to ocitavao? :Vala_21:

• 0

Juventus,Honda pa tek onda zena ,djeca i ostalo :P  :Vala_21: :whistle: :derisive:

#13 drazen

drazen

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,636 posts
  • Vozilo:Accord i-DTEC Type S

Posted 12 May 2016 - 10:48

Ajd ti poslikaj tu utičnicu kod laktoodmorišta, prilično sam siguran da to nije utičnica za tako nešto...al nikad ne znaš!

• 0

#14 MarkoJuve

MarkoJuve

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 51 posts

Posted 12 May 2016 - 11:09

Evo ovako to nekako izgleda... Znaci Imam naprijed normalni Auto upaljac i onda ovo nesta u laktoodmoristu skorz u rupi...

Attached Thumbnails

• IMAG0515.jpg
  • IMAG0516.jpg

• 0

Juventus,Honda pa tek onda zena ,djeca i ostalo :P  :Vala_21: :whistle: :derisive:

#15 RZA

RZA

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 227 posts
  • Vozilo:Civic EK3, Accord CL7

Posted 12 May 2016 - 11:40

obicna 12v utičnica ti je to, ako mislis na fm transmiter, ja vjerujem da bi radilo pošto on treba samo struju koju inače dobiva iz upaljača, a u ovom slučaju bi je dobivao iz laktoodmorišta, ispravite me ako grješim

Edited by RZA, 12 May 2016 - 11:42.

• 0

#16 MarkoJuve

MarkoJuve

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 51 posts

Posted 12 May 2016 - 11:42

okej..hm..mozda je to napravito da se provedu kablovi za usb ili aux do tud?

• 0

#17 Jure.

Jure.

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 938 posts
  • Vozilo:civic

Posted 12 May 2016 - 12:11

Kupiš adapter i provedeš kabele di želiš. možeš i tu ;)

• 0

#18 MarkoJuve

MarkoJuve

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 51 posts

Posted 12 May 2016 - 12:19

Gdje mogu kupit i koji mi preporucas? :)

• 0

#19 Jure.

Jure.

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 938 posts
  • Vozilo:civic

Posted 12 May 2016 - 12:42

Topa prodaje nešto tu na forumu. prouči malo jel ti paše. ako ne e-bay ima sigurno

• 0

#20 djtopa

djtopa

Hondaš,bubnjar i di džej!

• Members
  • PipPipPip
  • 4,999 posts
  • Vozilo:Accord Type S CU2,ex:Accord Type S CL9,ITR DC2,CTR EP3,VTi BB6,eco EK3

Posted 12 May 2016 - 12:50

hvala.Kod mene ne radi utor za USB stick samo radi kabl za spojit mob ili mp3 player...s malim jackom onim kao za slušalice

• 0
CRO POP & UNDERGROUND HOUSE MUSIC : http://www.djtopa.com/i skini singlove i house mixeve!!!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users