Jump to content

Photo

1999 godina Accord 1.8 Automatik

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 TomekB

TomekB

Newbie

• Newbie
  • Pip
  • 3 posts
  • Vozilo:Mondeo

Posted 23 May 2011 - 11:04

Pozdrav, Nudi mi se Accord 1.8 (100kW), 99 godište, 193000 km, automatik. Najviše me zanima kakvi su automatic mjenjači kod Honde? Jel kvarljivo ili ne? Znam, da ako se održava redovito nebi trebalo bit problema s njim, ali u principu nikad nemožeš bit 100 posto siguran kak je bio održavan. Da li se isplati uzet taj auto?
  • 0

#2 biggy

biggy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 247 posts
  • Vozilo:Honda civic coupe 1.6i vtec sr , Honda civic ED 7

Posted 23 May 2011 - 11:07

Kolika je cijena ?
  • 0

#3 TomekB

TomekB

Newbie

• Newbie
  • Pip
  • 3 posts

Posted 23 May 2011 - 11:10

Kolika je cijena ?

3500 ojra
  • 0

#4 biggy

biggy

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 247 posts
  • Vozilo:Honda civic coupe 1.6i vtec sr , Honda civic ED 7

Posted 23 May 2011 - 11:12

Nije loša cijena , samo dobro pogledaj stanje kakav je ! A po meni nebi tribalo biti problema ako je sve održavano ali pitaj nekoga od ekipe kao VUČKA ILI NEKOGA OD NJIH , oni će ti bolje znati
  • 0

#5 Vučko

Vučko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5,055 posts
  • Vozilo:ukleti civic i niššta manje ukleta solka

Posted 23 May 2011 - 12:00

nemam iskustva sa accordima a još manje sa automaticima(smatram ih nepotrebnom komplikacijom) po meni najbolje bi bilo potražit nekoga sa manualnim mjenjačem iz razloga što dijelove za automatik baš i nema svatko kod nas a najčešće su mjenjači zanemarivani prilikom održavanja pa mogu lako biti izvor kvarova osobito ko automatika a i potrošnja automatika bi trebala biti veća od onoga sa manualnim mjenjačem
  • 0
Kad mislišš da te tvoja honda ne možže višše nikako iznenaditi, ona se potrudi i izmisli neštšo novo. Picka joj m...

#6 TomekB

TomekB

Newbie

• Newbie
  • Pip
  • 3 posts

Posted 23 May 2011 - 12:32

nemam iskustva sa accordima a još manje sa automaticima(smatram ih nepotrebnom komplikacijom)

po meni najbolje bi bilo potražit nekoga sa manualnim mjenjačem iz razloga što dijelove za automatik baš i nema svatko kod nas a najčešće su mjenjači zanemarivani prilikom održavanja pa mogu lako biti izvor kvarova osobito ko automatika

a i potrošnja automatika bi trebala biti veća od onoga sa manualnim mjenjačem

s ovim se slažem. mislim,da od toga nebu ništa. kod nas su automatici egzotika, tak da. A i ak nekaj ode na nejmu, mislim da je popravak puno preskup. a djelove bog te pitaj di bi našo
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users