Jump to content

Photo

Honda Accord 2.0 tdi 1996.g.

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 ike

ike

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 69 posts
  • Vozilo:Accord coupe

Posted 02 May 2012 - 22:05

Pozdrav ljudi trebao bih malu pomoć! Kupujem gore navedeni auto i zanima me ako neko zna kakav je auto, koje su mu mane i na šta trebam pripaziti prilikom kupnje! Obilazim više auta odjednom tako da se ne bi zajebo! Unaprijed hvala! LP
  • 0

#2 Mr.Z

Mr.Z

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,163 posts
  • Vozilo:TOYOTA Corolla Verso 1.8 VVT-i

Posted 03 May 2012 - 06:43

Unutra je Roverov motor , na tim modelima su zadnji rubnjaci obično procvjetali , pregledaj amortizere , kugle , krajnike , kompletan ovjes u biti , šutni gume da provjeriš u kakvom su stanju zadnji veliki seleni , i tak to ... Sretno s kupovinom . :drinks:
  • 0

#3 Robi 27

Robi 27

Tek sam pocel pit a vec si mi dobra!!!

• Members
  • PipPipPip
  • 1,160 posts
  • Vozilo:Corolla AE92,EJ9 jednom davno

Posted 03 May 2012 - 20:35

U sirokom luku bih zaobisao taj dizel...nisu se nesto proslavili s njim. To je bar sto sam ja osobno cuo o njima <_<
  • 0
Mint Kondisn Apsis Stajl

Posted Image

#4 Mr.Z

Mr.Z

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,163 posts
  • Vozilo:TOYOTA Corolla Verso 1.8 VVT-i

Posted 03 May 2012 - 21:20

Frend s posla je u Roverovom servisu u Zaprešiću odrađivao praksu u srednjoj , pa mi veli da to nije čak ni Roverov motor , već ga je Lancia proizvela za Rover ( ili tak nekaj ) . Uglavnom , veli da auto nejde s mjesta , da troši puno ( čak i 10ak litara ) , i to je otprilike to , zaobići ga u širokom luku je najpametnija opcija .

Edited by Mr.Z, 03 May 2012 - 21:21.

• 0

#5 crni2707

crni2707

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 264 posts
  • Vozilo:Honda accord

Posted 03 May 2012 - 22:29

Rover nema svoje dizel motore, već je koristio odlične Perkins dizel motore (2,0 dizel) i dizel motore 2,0 VM motors srl, Italia u većinskom vlasništvu Detroit motors USA. Osobno sam jedno vrijeme vozio rover 2,0 dizel u kojem je bio Perkinsov motor. sad to auto ima preklo 500,000 km, i zaista nije imalo problema. Dakle, ne treba bježati od njega ako je dizel, pod uvjetom naravno da je auto u normalnom stanju.
  • 0

#6 Rodho

Rodho

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 381 posts
  • Vozilo:honda civic 6 G

Posted 03 May 2012 - 22:36

Nemoj to uzimati osim ako nije neko vrhunsko stanje...
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users