Jump to content

Photo

LPG- prometna

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 kiki_vg

kiki_vg

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 464 posts
  • Vozilo:Honda Civic 6 gen

Posted 09 July 2012 - 11:39

Stvar je sljedeca, prosli petak sam bio u Heinzlovoj i odjavio vozilo sa proslog vlasnika, tamo sam vratio tablice i dao ponistiti prometnu dozvolu. Dns (Ponedjeljka) sam bio i na natestu plina koji sam uredno atestirao, otišao u zubak po novu knjižicu vozilu ,prometnu dozvolu i nove tablice, tamo sam zamolio da mi se odma upiše i LPG na šta sam dobio odgovor da nemrem upisti LPG dok ne dobim potvrdu o atestu po koju bi trebao ici krajem ovog tijedna, svejedno tome sam izvadio novu prometnu i knjizicu vozila u kojem ne piše kao pogonsko gorivo benzin. Od djelatnice sam dobio inf da kad dobim papire od atesta samog plinskog uredaja ponovo moram ici vaditi novu prometnu i novu knjizicu vozila. Sada pitanje, kaj nije moguce dole da se upiše pod napomenu da se koristi benzin a ne ponovo sve vaditi i ponovo sve placati?? ako to nije moguce, dali mogu pricekati sljedece godine ponovnu registraciju pa da ponovno sve to platim (prometnu i knjizicu vozila) bez ikakve bojazni da ako me policija zaustavi da me ne zezaju zbog toga (na prednju sajbu sam dobio naljepnicu za LPG), atest je placen i sve papire cu imati krajem tijedna. LP
  • 0

#2 Vučko

Vučko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5,057 posts
  • Vozilo:ukleti civic i niššta manje ukleta solka

Posted 09 July 2012 - 11:42

sve što je na vozilu treba bit upisano u prometnoj Platio si 550kn cestarine više ?
  • 0
Kad mislišš da te tvoja honda ne možže višše nikako iznenaditi, ona se potrudi i izmisli neštšo novo. Picka joj m...

#3 kiki_vg

kiki_vg

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 464 posts

Posted 09 July 2012 - 11:45

tehniči i osiguranje je obavljeno prije 3 tj tako da je placeno po onoj cijeni bez LPG-a.
  • 0

#4 Vučko

Vučko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5,057 posts

Posted 09 July 2012 - 12:06

ništa od toga biti neće vjerovatno jer se država cestarine neće odreći ili ceš platiti razliku od datuma atesta do registracije sljedeće ili nečeš imat upisan LPG ove godine za što policija može a ne mora zezat,a možda i prevariš državu
  • 0
Kad mislišš da te tvoja honda ne možže višše nikako iznenaditi, ona se potrudi i izmisli neštšo novo. Picka joj m...

#5 kiki_vg

kiki_vg

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 464 posts

Posted 09 July 2012 - 12:35

jer je glupo da nakon tijedan dana moram ici vaditi (platiti) novu prometnu i knjizicu vozila radi same ugradnje plina. razumljivo bi mi bilo da se dole pod napomenu upise LPG i plati se upisivanje 50 kn i bok. stvarno smo drzava u banani i samo se gleda di bi nekaj gradanima uzeli. umjesto da subveninciraju ugradnju plina oni ljude odbijaju sa svojim glupostima.

Edited by kiki_vg, 09 July 2012 - 12:38.

• 0

#6 Miha

Miha

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 148 posts
  • Vozilo:Bravo 1.6 and VTi kotrljalo

Posted 09 July 2012 - 19:33

Ja nisam nikakvu naknadu platio kasnije isto sam ugradio bio plin nakon rege samo promijenio prometne knjizicu i to je to
  • 0

#7 kiki_vg

kiki_vg

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 464 posts

Posted 09 July 2012 - 23:14

Ja nisam nikakvu naknadu platio kasnije isto sam ugradio bio plin nakon rege samo promijenio prometne knjizicu i to je to

Ok ..
Provjerit cu u svakom slucaju prije jer ne zelim placati tolko gluposti ovoj lopovskoj drzavi
.

Lp
  • 0

#8 Vučko

Vučko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5,057 posts

Posted 10 July 2012 - 05:26

očito je da onda postoji rupa u zakonu :ignat_02:
  • 0

#9 Miha

Miha

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 148 posts
  • Vozilo:Bravo 1.6 and VTi kotrljalo

Posted 10 July 2012 - 09:44

Ocito,ja nisam nit razmisljo o toj naknadi dok se sad nije pisalo o tom :JC-hysterical: ...a ono kaj ti promijene je u prometnoj ti napisu samo pored + lpg :ignat_02:
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users