Jump to content

Photo

zašto su Honde toliko dobre?

• Please log in to reply
24 replies to this topic

#21 hakl

hakl

...AZRoholičar...

• Members
  • PipPipPip
  • 901 posts
  • Vozilo:Prelude BB9, Civic Ep2 KAMION

Posted 12 May 2015 - 16:46

Evo jos jedan razlog :)

https://youtu.be/XPLXm2PbOXw
  • 0

FJAKA = psihofizičko stanje prilikom težnje ni za čime.
Učestala je greška zamijeniti fjaku s lijenošću.
Za razliku od ove potonje, fjaka je uzvišeno stanje uma i tijela kojem teži cijelo čovječanstvo.
Dok u Indiji i drugdje fjaku postižu dugogodišnjim izgladnjivanjem i meditacijom, u Dalmaciji ona je jednostavno Božji dar.

#22 doomguy

doomguy

Newbie

• Newbie
  • Pip
  • 4 posts
  • Vozilo:Accord

Posted 01 June 2015 - 14:57

Zato što zvuk otvorenih vrata u Morseovom kodu označava slovo H.

• 0

I'm just here for the gasoline.

#23 dapeace

dapeace

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 51 posts
  • Vozilo:Honda Civic 1.4iS EJ9

Posted 01 July 2015 - 13:35

Zato jer kad me neko pita, il nema veze, ja spomenem da  vozim Hondu,  svaki put osjetis onaj trzaj ili tik kao da vozis nosac aviona, bez obzira na model ili godinu.

Zato jer sam putovao po europi 3god. i nisam vidio Hondu u kvaru tj. sa hubom u zraku!

Zato jer me nikad sa 18 godina starosti u 6 godina nije pustila nigdje, a ostali proizvodjaci jesu.

Zato jer sa 18 godina izgleda odlicno u originalu, da ne spominjem ekipu koja je sredila svoje Honde.

Zato jer vrijedi svake lipe

Zato jer nije u kategoriji auta di djelove mozes kupiti u mesnici

Zato jer neznaju svi "mehanicari" servisirati honde

Zato jer spada u kategoriju auta  "il ti sedne ili, ne" nema puno kemije.

Zato jer 99% ljudi koje sam vozio 1x ili su oni vozili igrom slucaja moj auto. rekli su : "dobra Hondica, ha?"

Zato jer kad se sedne ekipa u auto vele u j..... kaj je niska

Zato jer spada u kategoriju auta, u koji se mozes sjesti otici na kraj svijeta i vratiti se, a ne zapeti na Ptuju

Zato jer ak se potrudis i imas slifa mozes puno toga sam napraviti ( uz pomoc ovakvih foruma )

Zato jer spada u kategoriju auta di se "mulac" koji vozi "turbodizela" sedne u nju, isproba ju, i komentira to nejde nikam u brdo!!

Zato jer je  taj isti "mulac"prije dva dana  dal soma eura za repariranje turbine ili nove dizne i sl. ( al bitno da malo trosi)

Zato jer za soma eura napravis cudo na Hondi ( naravno uz poznanstva, ekipu itd...)

Zato jer pustis tih soma eura u djepu i odfuras se na more ili sl. Uglavnom Honda pali...

• 1

#24 stibole

stibole

Hudoba

• Members
  • PipPipPip
  • 890 posts
  • Vozilo:4.gen a9

Posted 01 July 2015 - 17:45

Ja sam vozio svakave aute od toyote, mazde i fiata pa do honde i kad gledam sta da kupim nista drugo me ne interesira osim honde
  • 0
Old AsFuck

#25 hakl

hakl

...AZRoholičar...

• Members
  • PipPipPip
  • 901 posts
  • Vozilo:Prelude BB9, Civic Ep2 KAMION

Posted 22 July 2015 - 17:59

https://youtu.be/5Q4CXkHZCeQ
  • 0

FJAKA = psihofizičko stanje prilikom težnje ni za čime.
Učestala je greška zamijeniti fjaku s lijenošću.
Za razliku od ove potonje, fjaka je uzvišeno stanje uma i tijela kojem teži cijelo čovječanstvo.
Dok u Indiji i drugdje fjaku postižu dugogodišnjim izgladnjivanjem i meditacijom, u Dalmaciji ona je jednostavno Božji dar.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users