Jump to content

Photo

Led žŽaruljice

• Please log in to reply
185 replies to this topic

#181 dar-mar

dar-mar

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,071 posts
  • Vozilo:Accord CU2 AT EXE 2008

Posted 09 October 2017 - 12:13

Ove ne pregore.. :)

65e2637bf2e8739e9cbc284178861f94.jpg

Tako je!

ja imam slične, samo Phillips i već godinu dana rade u pozicijama i na zadnjoj tablici bez beda..i svjetle odlično

• 0

#182 Marko 82

Marko 82

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2,512 posts
  • Vozilo:NHB CTR,Ex 2Gen CRX,3Gen Civic

Posted 09 October 2017 - 21:42

Ima kod Maria(MK Led) ovih sto sam stavio..
  • 0
vtecheader1.jpg

#183 Ficho

Ficho

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 42 posts
  • Vozilo:Honda Accord 2.4 Executive CU2

Posted 29 January 2018 - 23:55

Sorry, nisam se dobro izrazio.
Zanima me zna li tko kako da zamjenim žaruljice podešavanja temperature? Kako da rastavim te kontrole?

Ovo i mene zanima jer meni lijeva tipka ne svjetli s moje vozačeve strane za temparaturu gore/dole

A zanima me usput i za sva 4 pokazivača onaj trokut crvena tipka, isto ne radi odnosno ne svijetli...

• 0

#184 Ivan Type S

Ivan Type S

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,319 posts
  • Vozilo:Accord Type S 2008 CU2. ex ATS 2007 Cl9

Posted 30 January 2018 - 00:22

Več sam negdje pisao! Imaš na you tube brdo filmiča kako se rastavljaju dijelovi u kabini na Cu accordima! Za izmjenu osvjetljenja tipke temperature i prekidača sva četiri žmigavca moraš skidati lajsnu kod pretinca suvozača,pa sve one plastike oko ručne i mjenjača pa pepeljara i upaljač! Onda dođeš do kontrole ventilacije i AC i onda ide dolje cijela radio konzola jer je u njoj prekidač za sva četiri žmigavca! Jesu ti osvjetljeni sa lijeve strane volana prekidači VSA i perača farova i park senzora?

Meni su te neke žaruljice pregorile i to sam sam promjenio dosta lako! Mjenjao sam i osvjetljenje prekidača sva četiri žmigavca na cl9 ali na Cu2 je to ipak puuno kompliciranije promjenit! Čekam poziv iz Rutinga za opoziv suvozačevog zračnog i onih lajsni kod šajbe i pitao sam ih da mi vide za izmjenu te žarulje osvjetljenja prekidača četiri žmigavca koliko bi me to koštalo! Pa kad sam več tamo zbog opoziva da riješim i tu žaruljicu!!!

Edited by Ivan Type S, 30 January 2018 - 00:23.

• 0

#185 Ficho

Ficho

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 42 posts

Posted 30 January 2018 - 07:07

Več sam negdje pisao! Imaš na you tube brdo filmiča kako se rastavljaju dijelovi u kabini na Cu accordima! Za izmjenu osvjetljenja tipke temperature i prekidača sva četiri žmigavca moraš skidati lajsnu kod pretinca suvozača,pa sve one plastike oko ručne i mjenjača pa pepeljara i upaljač! Onda dođeš do kontrole ventilacije i AC i onda ide dolje cijela radio konzola jer je u njoj prekidač za sva četiri žmigavca! Jesu ti osvjetljeni sa lijeve strane volana prekidači VSA i perača farova i park senzora?

Meni su te neke žaruljice pregorile i to sam sam promjenio dosta lako! Mjenjao sam i osvjetljenje prekidača sva četiri žmigavca na cl9 ali na Cu2 je to ipak puuno kompliciranije promjenit! Čekam poziv iz Rutinga za opoziv suvozačevog zračnog i onih lajsni kod šajbe i pitao sam ih da mi vide za izmjenu te žarulje osvjetljenja prekidača četiri žmigavca koliko bi me to koštalo! Pa kad sam več tamo zbog opoziva da riješim i tu žaruljicu!!!

Hehe kao da si znao, s te lijeve strane do vrata samo mi je tipka od parking senzora osvjetljena sto znaci da su ostale riknule (vsa, perac farova)...ala koliko toga...punoj e kompleksnije za zamjeniti na CU2 da, gledao sam vec po jubitou...

• 0

#186 Ficho

Ficho

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 42 posts

Posted 30 January 2018 - 08:48

Inače, ja sam si naručio ovaj set ledica za unutrašnjost za moj CU2 i vrlo sam zadovoljan.

http://www.ebay.co.u...353.m2749.l2649

a gledam da si naručim na maglenke ovako nešto:

https://www.ebay.co....353.m1438.l2649

Edited by Ficho, 30 January 2018 - 19:53.

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users