Jump to content

Photo

Hitt - Negativno Iskustvo

kupnja auta

• Please log in to reply
79 replies to this topic

#1 Hondica

Hondica

GIRL SQUAD

• Members
  • PipPipPip
  • 426 posts
  • Vozilo:JDM Candy

Posted 26 December 2012 - 17:33

Potrudila sam se procitati skoro sve topice o iskustvima sa clanovima foruma i nisam jos nasla nista na ovu temu, pa da zapocnem.... Dogovaram sa gore navedenim clanom kupnju/prodaju auta, odnosno slaganje istog. Nakon nekoliko dana sto smo dogovorili detalje kako preko foruma tako i osobno, otisla sam kod njega u Rijeku i vidjela buduci auto. Iako je vec bio pripremljen za slaganje i napola raskopan. Jedan od uvijeta je bio da nije nikad razbijen i slagan od jos nekoliko drugih civica (kako sam cula druga iskustva sa istim clanom). Znaci imao je 100% povjerenje sa moje strane. Dogovoreni rok bio je skoro mjesec dana, nije ispostovan zbog xy razloga. Ok, ja sam relativno strpljiva. Da bi auto napokon bio gotov nakon skoro 2mjeseca cekanja. Dopeljao mi je auto u Zagreb, pogledala ga, vidim odma da dvije stvari sa dogovorenog popisa nisu postovane, mjenjac i ispusna grana. Ok, i tu je bilo xy razloga i izmotavanja. Ali meni je moj auto napokon gotov i dosao i te ''sitnice'' me nece omest. Rijesili financijski dio. Odma cu napomenuti kako se drzao drugih dogovora i tu nemam zamjerke. Ali je prevagnulo ono sve sto slijedi. Kroz dva-tri dana primjetila sam kako auto dimi :( zovem, objasnjavam, dobim odg da je to ostalo u ispusnom sistemu od proslog motora koji je bio mrtav. Ok, pratila sam malo ulje, poprilicno ga je trosilo. Nadotacem ulje svako malo. Radim izmjenu ulja u servisu (sa racunom), prelazim na 10w40 (bilo 5w40). Agonija se nastavlja, bile su minimalne promjene, sto kod potrosnje sto kod dima, tj bacanju ulja na auspuh -.- U dogovoru sa Hittom trazimo novi isti motor, jedino to smo uspijeli dogovoriti kao zlatnu sredinu. Motor naden nakon sto sam cca 600kn potrosila na ulje u manje od 2mj sto imam auto. O svom trosku ga je promijenio i platio meni trosak puta u Rijeku (korektno od njega). Saga oko motora se zavrsila, ovaj motor koji imam je odlican, kapi ulja ne potrosi, poznam vlasnika iz cijeg je auta. MIslila sam da je tu kraj mog iskustva. ALi nije xD Prije nesto vise od mjesec dana imala sam prometnu....auto je kod limara. Slagat ce se, dijelovi se nabavljaju, novi zamjenski. Da bi limar isao izmjeriti dijagonale i zakljucio kako je auto pomaknut iz centra za 1cm. I kako to nije iz moje prometne nikako bilo moguce i da je auto prije bio razbijen. Sto reci? Pala mi tona roleta na oci -.- kad te prevari i prevesla netko koga hvale na sva usta po forumima i preporuciju i netko za koga nekolicina govori da izbjegavam ali ja takvome dajem svoje povjerenje. Hitt nije dobio ovu sretnu vijest jer stvarno nemam mu sto za reci, odnosno ne zanima me koje je opravdanje sada na redu. NIsam to prije napravila (nazalost), ali cim ulovim vremena idem provjeriti da li je auto ikada sudjelovao u prometnoj, naravno ako je ista prijavljena. Auto je sad u centru i slozen, evo ceka lakiranje. A kad smo kod toga, jako je lose odreden posao lakiranja. Boja je pucala na nekim dijelovima, i otpadala na haubi nakon susreta sa i najmanjim kamencicem sa ceste. Po cijelom autu su nekakvi mjehurici kao da je boja kipila itd. Za tu boju je bio dogovor da kontaktiram covjeka sto je lakirao auto hittu i dogovorim evenutualno ponavljanje posla. Sto me i financijski kosta (put ri-zg x4 jer auto sigurno nece bit brzo gotov). Zvala sam ga da ga priupitam zasto zamjeski dijelovi nisu pospricani iznutra radi zastite, da bi dobila odgovor kako on radi po hitt-ovim uputama. Sve mi je bilo jasno. Eto, nadam se da se moje iskustvo nece nikome ponoviti i zato ga dijelim sa vama. Good luck! :mr47_06: evo i slikica odlicnog prvog motora....

Attached Files

• 0

Posted Image

Posted Image

When the light turns green my engine runs clean. You're not so keen; all your motor does is sound mean xDxD

''Nice cars have nice drivers; bad cars have bad drivers. A person's gearbox revealed everything that you could want to know about that person''

#2 Vučko

Vučko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5,055 posts
  • Vozilo:ukleti civic i niššta manje ukleta solka

Posted 26 December 2012 - 18:10

Cisto informativno me zanima na koji nacin je mjerena ta dijagonala. Cisto informativno 1 cm dijagonale se na oko ne moze vidjet nikako,a tumacenje dijagonale je raznoliko. Najbitnije od svega ako limar kaze da od te Tvoje prometne se to nije moglo popigat zasto je to isao mjerit...ako ja na dizalici pregledam auto mogu sa prilicnom sigurnoscu reci gdje je dobio,a to ti je mogao i limar reci...

Edited by Vučko, 26 December 2012 - 18:13.

• 0
Kad mislišš da te tvoja honda ne možže višše nikako iznenaditi, ona se potrudi i izmisli neštšo novo. Picka joj m...

#3 honda_vti

honda_vti

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 866 posts
  • Vozilo:ex. Civic 1.5 VTEC; ex. Civic 1.4iS; ex. Civic d16a9; Civic EK4 now

Posted 26 December 2012 - 18:14

eto ulipsala si mi dan.. nemogu ti opisati kako mi je drago sto ti se sve to dogodilo, jedino mi je zao sto ti jos taj novi motor nije sta na putu do zagreba pa da moras i slep sluzbu placat :) samo jos da nadovezem da je hitt ispa po ko zna koji put covik jer da si tako od mene kupila auto i da si trazila nakon 2 miseca da ti platin novi motor i ostalo ne da ti nebi platia novi motor nego bi te jos policiji prijavia da me uzrujavas.. po coviku si vec prije srala i nije ti dosta i sada opet nastavljas, on nije bia duzan vise tebi niti se javiti a kamoli stavit drugi motor o svom trosku i platit ti put.. a sve je to napravia.. ja mislim da to dovoljno pokazuje kakav je covik KRALJ !! btw hitt imas moju podrsku i mi se na lito cujemo za neki B motor :)
  • 1

#4 Hondica

Hondica

GIRL SQUAD

• Members
  • PipPipPip
  • 426 posts

Posted 26 December 2012 - 18:21

na oko se naravno ne vidi ;) kako je mjerio stvarno ne znam, pa nije to moj posao da ulazim u to, kako se radi i cime itd.. isao je mjerit jer mu je ocito bilo dosadno. Budem ga pitala zasto je mjerio pa natipkam. Zamjenski su dijelovi, radizajn na obicni vezni lim, trebalo je ravnat i vezni lim. Ocito iz iskustva je odlucio provjerit dal je sve ok. Eto bas zbog toga nisam imala zivaca vise obavjestavat navedenog clana o tome. daj se veseli tudoj ''nesreci'' malo, honda_vti ja sam sretna, auto je sad ko po spagi! I bez brige nisam puno platila niti dijelove niti majstora. Ionako ja nisam bila kriva, pih.... Ma necu ti sad vuci van stare poruke (sto inbox sto sms) da bi tebi nesto dokazivala :superman: EDIT: ovo nije kupnja dijelova od par sto kuna/eura i velika je razlika. Ako nesto radis, radi kako spada ili uopce nemoj raditi. A ne od 10 ljudi, 3 zajebat da bi ostalih 7 hvalilo i pricalo negativno o ovih 3 nesretnika jer su se udostojili progovorit xD To je samo moje iskustvo kupnje i ne zelim ga nikome, pa cak niti tebi honda_vti.....sretno!

Edited by Hondica, 26 December 2012 - 18:49.

• 0

Posted Image

Posted Image

When the light turns green my engine runs clean. You're not so keen; all your motor does is sound mean xDxD

''Nice cars have nice drivers; bad cars have bad drivers. A person's gearbox revealed everything that you could want to know about that person''

#5 gsr

gsr

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 239 posts
  • Vozilo:ex.Acura integra GSR..ex.civic coupe.. ex.Del sol.. ex.EK4 VTi... 5 gen. coupe VTi

Posted 26 December 2012 - 19:23

Ma da se i ja nadovežen... Po svemu šta san od prije pročita, to auto je od samog početka tražilo vlasnika koji će se zajebat kupnjom i ti si tu naletila! Prvo... dala si 4-4500 eura za auto koje je bilo raskopano prvi put kad si ga vidila i to radi se o 6.gen civicu sa 1.4 motorom! (wow koja rijetkost!!!) A momak tu sa foruma ja mislin da je iz Trilja prodaje stock VTi-a (i tada ga je prodava za slične pare) i vidia san to auto i stvarno je u super stanju, a vidia san još koliko dobrih auta šta na forumu šta u oglasnicima da su se prodavali u to vrime kad si ti kupila svoju... Drugo... ali ne! ti si tila bijelog Civica sa ljubičastim motornim prostorom kojeg ćeš ti zvat Candy. Ja stvarno ne znan koju si ti viziju imala, možda da je Hitt onaj Xibit (west coast customs) pa da će on to tebi stručno odradit... Treće... očito se ne razumiš baš u auta pa di ti je bila pamet ić sama to gledat i dogovarat? A i ako nisi sama bila zahvali tome šta je iša sa tebon! Da san ja iša sa tebom sigurno nebi kupila to auto! Ne slažen se sa honda_vti-om u vezi toga da je Hitt kralj ali jednu ti je stvar dobro reka došla si, vidila si, kupila si! Jesi li se ti zaj..ala ili ne to je samo tvoja stvar! Hitt je tu ispa kakvi je (zajeb od čovika) ali ti si mu dopustila da te zaj..e! Nebi tia da me krivo shvatiš ovo ti pišen zato šta si napravila puno grešaka a Hitt je to iskoristia! Stvarno mi još nije jasno onaj dio sa povjerenjen... Ja se nadam da ćeš već jednom počet guštat u svom autu koje te iskreno premasno izašlo al eto, šta je tu je! I ovo samo nek ti bude pouka za ubuduće... Pare i povjerenje... NIKAKO!!! Osim ako se ne radi o ljudima koje osobno odlično znaš i koji su ti u pravom smislu riječi prijatelji!
  • 5

#6 JRSC

JRSC

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 116 posts
  • Vozilo:EG6 EP4 Yamaha Tmax

Posted 26 December 2012 - 19:27

Potpuni potpis na ovo !!

Ma da se i ja nadovežen... Po svemu ¨ta san od prije pročita, to auto je od samog početka tražilo vlasnika koji će se zajebat kupnjom i ti si tu naletila! Prvo... dala si 4-4500 eura za auto koje je bilo raskopano prvi put kad si ga vidila i to radi se o 6.gen civicu sa 1.4 motorom! (wow koja rijetkost!!!) A momak tu sa foruma ja mislin da je iz Trilja prodaje stock VTi-a (i tada ga je prodava za slične pare) i vidia san to auto i stvarno je u super stanju, a vidia san jo¨ koliko dobrih auta ¨ta na forumu ¨ta u oglasnicima da su se prodavali u to vrime kad si ti kupila svoju...
Drugo... ali ne! ti si tila bijelog Civica sa ljubičastim motornim prostorom kojeg će¨ ti zvat Candy. Ja stvarno ne znan koju si ti viziju imala, možda da je Hitt onaj Xibit (west coast customs) pa da će on to tebi stručno odradit...
Treće... očito se ne razumi¨ ba¨ u auta pa di ti je bila pamet ić sama to gledat i dogovarat? A i ako nisi sama bila zahvali tome ¨ta je i¨a sa tebon! Da san ja i¨a sa tebom sigurno nebi kupila to auto!
Ne slažen se sa honda_vti-om u vezi toga da je Hitt kralj ali jednu ti je stvar dobro reka do¨la si, vidila si, kupila si! Jesi li se ti zaj..ala ili ne to je samo tvoja stvar! Hitt je tu ispa kakvi je (zajeb od čovika) ali ti si mu dopustila da te zaj..e!
Nebi tia da me krivo shvati¨ ovo ti pi¨en zato ¨ta si napravila puno gre¨aka a Hitt je to iskoristia!
Stvarno mi jo¨ nije jasno onaj dio sa povjerenjen... Ja se nadam da će¨ već jednom počet gu¨tat u svom autu koje te iskreno premasno iza¨lo al eto, ¨ta je tu je!
I ovo samo nek ti bude pouka za ubuduće... Pare i povjerenje... NIKAKO!!! Osim ako se ne radi o ljudima koje osobno odlično zna¨ i koji su ti u pravom smislu riječi prijatelji!

• 0

#7 reja04

reja04

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 153 posts
  • Vozilo:Del Sol (b16a2)

Posted 26 December 2012 - 19:36

Imam par pitanja za hondicu: 1. koliko te auto koštao? 2. zašto si baš taj auto od hitta uzela? 3. ako dobro shvaćam, ti si znala da se auto koji kupuješ ˝slaže˝ prije kupnje, tj. vidjela si ga rastavljenog skup s motorom? Ne osuđujem ni tebe ni Hitta, zanimaju me samo neke činjenice, pa pitam.
  • 0
Maybe not the best, but certainly not like the rest.

Gh3taldu5

#8 Rodho

Rodho

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 381 posts
  • Vozilo:honda civic 6 G

Posted 26 December 2012 - 19:39

Poslije j... nema kajanja...
  • 0

#9 JRSC

JRSC

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 116 posts

Posted 26 December 2012 - 19:44

Poslije j... nema kajanja...

:JC-hysterical:
  • 0

#10 Mr.Z

Mr.Z

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,163 posts
  • Vozilo:TOYOTA Corolla Verso 1.8 VVT-i

Posted 26 December 2012 - 20:16

Mislim da ste malo u krivom smjeru zabrijali . Jedna stvar je kad ideš gledati auto koji je spreman za isporuku , znači sve je unutra kaj treba biti , motor , sve instalacije , getriba i sve ostalo , a sasvim nešto drugo je ako je auto u pripremi za slaganje i nemreš provjeriti kakav je motor i dali dimi negdje . Kad je sve unutra , upališ auto , pogledaš sve kaj znaš , provozaš se , pregledaš ga , odlučiš i to je to , ako si se zahebao , to je tvoja stvar . Ovo kaj se Hondici desilo je nešto sasvim drugačije , otišla je kod osobe koju svi hvale u nebesa kako dobro radi Honde i dogovoreno je da taj auto ide za te novce i da će sve biti u redu s tim motorom , znači to je obični D14 , nije swap na 150KS ili neka kemija , motor je vani , treba ga složiti i vratiti u auto . Ako motor nakon 100km potroši 2 litre ulja , onda sigurno nije Hondica krivo ulje natočila , već je majstor nekaj zasrao i treba to rješiti . @honda_vti Baš me zanima dali bi isto pisao da si dogovorio s Hittom generalku , pa ti nakon prvih soma km izvadi prvo ulje van i nalije drugo , a motor ti odjednom počne trošiti ulja ko blesav , a Hitt ti odgovori kako je kod njega sve bilo u redu , pa još za bonus saznaš i da je u međuvremenu malo vozao tvoj auto i razbio ga , pa ga je nabrzinu složio , ali auto je sad malo van dijagonale . kao što sa m još dasvno napisao , nije problem ako se pogriješi pri radu , problem je kad kupac ispada jelen jer je majstor "nepogrešiv" i nije njegova greška što se motor raspao par stotina km nakon odrađenog posla ..
  • 3

#11 honda_vti

honda_vti

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 866 posts
  • Vozilo:ex. Civic 1.5 VTEC; ex. Civic 1.4iS; ex. Civic d16a9; Civic EK4 now

Posted 26 December 2012 - 20:26

Mislim da ste malo u krivom smjeru zabrijali .

Jedna stvar je kad ideš gledati auto koji je spreman za isporuku , znači sve je unutra kaj treba biti , motor , sve instalacije , getriba i sve ostalo , a sasvim nešto drugo je ako je auto u pripremi za slaganje i nemreš provjeriti kakav je motor i dali dimi negdje .

Kad je sve unutra , upališ auto , pogledaš sve kaj znaš , provozaš se , pregledaš ga , odlučiš i to je to , ako si se zahebao , to je tvoja stvar .

Ovo kaj se Hondici desilo je nešto sasvim drugačije , otišla je kod osobe koju svi hvale u nebesa kako dobro radi Honde i dogovoreno je da taj auto ide za te novce i da će sve biti u redu s tim motorom , znači to je obični D14 , nije swap na 150KS ili neka kemija , motor je vani , treba ga složiti i vratiti u auto .
Ako motor nakon 100km potroši 2 litre ulja , onda sigurno nije Hondica krivo ulje natočila , već je majstor nekaj zasrao i treba to rješiti .

@honda_vti Baš me zanima dali bi isto pisao da si dogovorio s Hittom generalku , pa ti nakon prvih soma km izvadi prvo ulje van i nalije drugo , a motor ti odjednom počne trošiti ulja ko blesav , a Hitt ti odgovori kako je kod njega sve bilo u redu , pa još za bonus saznaš i da je u međuvremenu malo vozao tvoj auto i razbio ga , pa ga je nabrzinu složio , ali auto je sad malo van dijagonale .

kao što sa m još dasvno napisao , nije problem ako se pogriješi pri radu , problem je kad kupac ispada jelen jer je majstor "nepogrešiv" i nije njegova greška što se motor raspao par stotina km nakon odrađenog posla ..

pa sigurno nebi nista pisa po forumu, nego bi sia u auto i put za RI a onda bi netko zavrsia u zatvoru a netko na groblju... GARANT !! mada generalka motora nema veze sa prodajom auta, ona je dosla, vidila, kupila jbga.. svak zeli prodat, ona je ta koja je tribala povest sa sobom strucnu osobu koja ce komplet auto prekontrolirati, i umisto da joj sada glumite prijatelje i sazaljevate se nad njom tribali ste to onda napravit i detaljno auto pregledat prije nego je dala novce.. al jbga kako je jedan kolega reka posli jebanja nema kajanja, sto je tu je :)
  • 0

#12 Hondica

Hondica

GIRL SQUAD

• Members
  • PipPipPip
  • 426 posts

Posted 26 December 2012 - 21:14

NE sprdaj se samnom lijepo te molim! Ako je bilo dogovoreno da se auto lakira u bijelu boju (kao i svi auti koji dolaze od njega) i ako se mijenja motor, getriba i bla bla i vadi sve iz motornog prostora ZASTO pobogu ne bi rekla da se lakira u neku drugu boju?! Onako USPUT! ZAsto sada od toga radis sprdnju? A ''nadimak'' je dobila od milja kad sam je KUPILA! Predrag mi je auto kakav god da bio, sad je skoro pa savrsen. Koliko sam ga platila necu reci, to je dogovor izmedu njega i mene. To i da je 1000eura nebitno, ovdje se radi o drugim stvarima. Zasto od njega? ima dobre preporuke i ocito mu je to ''posao''. jer po nekoj racunici ulozeno dobiveno to je bila najbolja opcija. NE nisam vidjela motor jer ga je on nabavio ( nije imao 1.5 vec samo bijesne motore sa prevelikom cijenom). Honda_vti daj se poslusaj kako se razgovaras. netko ce zavrsit na groblju? sto sam trebala ic u krvav pohod za pravdu? ovo je feedback, za ubuduce, buducim kupcima cijelog auta NE i dijelova.
  • 0

Posted Image

Posted Image

#13 JRSC

JRSC

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 116 posts

Posted 26 December 2012 - 21:16

Honda_vti daj se poslusaj kako se razgovaras. netko ce zavrsit na groblju? sto sam trebala ic u krvav pohod za pravdu?

:JC-hysterical: :JC-hysterical: :JC-hysterical:
  • 0

#14 Mr.Z

Mr.Z

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,163 posts
  • Vozilo:TOYOTA Corolla Verso 1.8 VVT-i

Posted 26 December 2012 - 21:20

mada generalka motora nema veze sa prodajom auta, ona je dosla, vidila, kupila jbga..

Pa upravo u ovom dijelu i je cijela poanta , ona nije vidjela motor u autu , sve je bilo raskopano i motor vani , i to je ujedno i paralela sa generalkom na motoru .

I da me krivo ne shvatiš , ne poznam ni Hondicu , a ni Hitta , i u ovoj raspravi nemam nikakvog interesa prema ijednoj strani .
  • 0

#15 StiVtec

StiVtec

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 222 posts
  • Vozilo:A4 B8

Posted 26 December 2012 - 21:35

A nema tu puno priče, ako auto stvarno nije u "škvari", hitt je kriv jer je to prešutija, osim ako on stvarno nije zna za to, šta čisto sumnjan. A isto tako je i Hondica kriva jer kupuje na povjerenje, šta se u današnje vrime ni u ludilu ne radi, a sad je gotovo, šta je tu je, nategni malo tamo malo vamo i bit će to dobro :grin:
  • 0

#16 Lenc92

Lenc92

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 193 posts
  • Vozilo:Honda Accord CU2

Posted 26 December 2012 - 21:47

Tko kaže da se nije popigala šasija ili most ili nešto nakon tvoje nesreče koju si imala?? Prvo sama si si kriva kaj si kupila taj auto, na koju foru može hitt znat dali je taj auto bio razbijan prije nego što je došao kod njega??? Pljuješ po hittu od samog početka kak si kupila auto, pa ovo pa ono... voziš auto star 12-13 godina kaj ti očekuješ? Za onu točkicu na haubi kaj se od kamenčiča oljuštila malo radiš cirkus kao da je na kompletnoj šasiji boja popucala.
  • 1

#17 Sheva

Sheva

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 551 posts
  • Vozilo:Civic EC9 - sold, Transalp - sold, Civic EG4 - sold, Civic EJ9 Suzuki GSXR K1

Posted 26 December 2012 - 21:58

Honda_vti daj se poslusaj kako se razgovaras. netko ce zavrsit na groblju? sto sam trebala ic u krvav pohod za pravdu?

puna groblja tih ubijenih preko interneta

a kak limar zna da Candy nije dobila u ovoj prometnoj? nije da branim hitta (iako je on za mene jedan od najpoštenijih forumaša, čak i u odnosu na neke koji se javljaju u ovom topicu)
  • 1
Posted Image

#18 Žile

Žile

Starfucker

• Members
  • PipPipPip
  • 1,686 posts
  • Vozilo:CBR, Sonata, ex Accord 2,4 exe, ex. Prelude TypeR, ex Civic EJ9, ex CRX D16A8

Posted 26 December 2012 - 22:06

puna groblja tih ubijenih preko interneta

a kak limar zna da Candy nije dobila u ovoj prometnoj? nije da branim hitta (iako je on za mene jedan od najpoštenijih forumaša, čak i u odnosu na neke koji se javljaju u ovom topicu)

Hahahahah Sheva kralju :)

Inače ti koji kući grizu tipkovnice i čupaju kosu sa glave na ulici cvile k'o svinje pred kastriranje.....

daj molim te, koje groblje, koji zatvor....
  • 0

#19 reja04

reja04

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 153 posts
  • Vozilo:Del Sol (b16a2)

Posted 26 December 2012 - 22:12

Sjedi, vozi i uživaj. Drugi put ćeš kupiti pametnije i to je to. Pusti priče, preporuke i ostalo, zaključuj ili isprobavaj sama. Vidiš uostalom da svi ovdje to rade. I nijedan tvoj post neće promijeniti mišljenje ljudima kojima je sve ok bilo u radu s njim. Niti će nekoga otjerati od suradnje s njim dok sam ne iskusi. Ne vidim poantu tvog posta osim što si olakšavaš dušu, a za to postoje i bolji načini, po meni.
  • 0
Maybe not the best, but certainly not like the rest.

Gh3taldu5

#20 JRSC

JRSC

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 116 posts

Posted 26 December 2012 - 22:26

Sjedi, vozi i uživaj. Drugi put ćeš kupiti pametnije i to je to. Pusti priče, preporuke i ostalo, zaključuj ili isprobavaj sama.
Vidiš uostalom da svi ovdje to rade. I nijedan tvoj post neće promijeniti mišljenje ljudima kojima je sve ok bilo u radu s njim.
Niti će nekoga otjerati od suradnje s njim dok sam ne iskusi. Ne vidim poantu tvog posta osim što si olakšavaš dušu, a za to postoje i bolji načini, po meni.

Ja znam jedan jako dobar ucinkoviti nacin kako ces olaksat dusu :D
  • 1

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users