Jump to content

Photo

ECU reflash (chip tuning) for 7th gen (CL9) and 8th gen (CU2)

• Please log in to reply
974 replies to this topic

#961 Vučko

Vučko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5,055 posts
  • Vozilo:ukleti civic i niššta manje ukleta solka

Posted 06 September 2016 - 06:33

Pa princeze ce se malo strpit ili pitat caglia na fejs...zbilja komplikovano danas za kontaktirat nekoga ako to zbilja želiš.

• 0
Kad mislišš da te tvoja honda ne možže višše nikako iznenaditi, ona se potrudi i izmisli neštšo novo. Picka joj m...

#962 cagliostro13

cagliostro13

Boost Lover

• Members
  • PipPipPip
  • 2,984 posts
  • Vozilo:del sol + ATS Milano Red

Posted 06 September 2016 - 13:14

0994417317
Mozhe viber, whatsapp, sms, svejedno..
  • 0
<a class='bbc_url' href='http://www.njuskalo....agliostro13</a>

#963 mirko

mirko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 753 posts
  • Vozilo:Ex CL9 K24A3, Civic 1.8 FK2 R18A2

Posted 07 September 2016 - 22:05

Momci, kako mogu da dobijem ovo u Skopju. Imam Cl9 od 2006 sa 190,000 km i CU2 od 2012 sa 36,000 km i sta preporucujete?

Preporučujem ti da mi prodaš taj CU2 za 10 iljada evra. ;)

Daj nam malo svoju usporedbu njih dva... Kako je imati Hondu u Skopju, održavanje, i ostalo?

• 0

#964 mizon

mizon

Newbie

• Newbie
  • Pip
  • 2 posts
  • Vozilo:Accord Type S

Posted 09 September 2016 - 07:19

Taj CU2 Type S samo sto sam kupio, iz gushta ;).... Inace je stari Cl9 Type S tamno sivi isto tako super . . . 10 godina (facelif) ako se moze nazvat stari ;). Osim promjene ulja i normalnih opravka nista nije promenjeno. Ide bogami super. . .  Ne trosi previse (Grad 10.5 - 11, otvoreno zavisi od desne noge ;) ) S njim sam posavio i personal best na putu Skopje - Ohrid (175km, od kojih je samo 60 km autoput, a ostalo je manje vise plninska voznja . . .  1h25), s tim, da sam nakon toga promjenio gume :smilieDJ:! Inace Auto je stock, osim dodatnog hondinog bluetooth-a i aluminijskih pragova za vrata i kadu za gepek.

Ovaj noviji sam uzeo prije 3 meseci sa 30,000 km, prakticno novi, nije mi trebao al sam rek'o sebi mozda je dobar. A ne da je bio dobar: Jos uvijek je imao najlon na pragovima i na vizirima, kao i sve tvornicke najlepnice. Ima sve extre i ustvari je limited edition sa crvenim stepovima, manual 6 itd... tzv. posljednji Accord Type S CU 2.

Usporedba:

Cl9 je manji i sportskiji (laksi je i malo razlicito potegne). Bolja oprema, al na krivinama sa usponima se da osjetiti da je malo sporiji iako je kruci . Inace na pravcu se CU2 ponasa vise kako limuzina i kranja brzina je manja bar po brzinomeru cca 230 km/h, Cl9 rola i nakon 240 ;).

CU 2 trosi malo vise u prosjeku 1 l (mislim da je do kg).

Inace sto se tice odrzavanja i sl, Makedonija je relativno jeftina. Zastupnik za Hondu je Makpetrol (to mu dodje ko vasa Ina), imaju super servis i uslugu i uvijek idem do njih. Hondin servis u Makedoniji je jedan od najjeftinijih Ulje, filtri (vazduh, ulje i sl..) kosta cca 80 EUR. Stave ti Valvoline 5W40, i nikad problema nisam imao. na Cl9 neko mi ostetio bravu na vozackoj, cilindar i kljuc su bili sa montazom 35 EUR (dobro sad imas dva kljuca, al 35 EUR ..... )

Inace ako netko trazi djelove, a vi ste u EU, pokusajte u Grckoj. Grcka ima ubedljivo najvise Japanskih auta u EU u %. I djelovi su jeftini, kao i servis. Znam da vam je malo daleko al se isplati slanje postom (nemate carine!).

Ako sta drugo treba, slobodno ;). Inace mirko, zao mi je za 10 K za CU2 . . . nemoze!

• 0

#965 littlebo

littlebo

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 244 posts
  • Vozilo:Accord CL9

Posted 09 September 2016 - 07:31

Hey  guys.  Im really sorry for late respond, i had  crazy summer here setting up millions of things.  If you want to reach me faster plz beep my via viber, wazzup ,  +380980946220 , i respond much faster there.  Thank you for your time and interest .  

• 0

#966 Ivan Type S

Ivan Type S

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 958 posts
  • Vozilo:Accord Type S 2008 CU2. ex ATS 2007 Cl9

Posted 31 August 2017 - 13:31

Da malo osvježimo temu!  Dali je netko flashao Cl9 pa kupio Cu2 i njega flashao!  Zanimaju me razlike u flashanju ta dva auta?

• 0

#967 Robi 27

Robi 27

Tek sam pocel pit a vec si mi dobra!!!

• Members
  • PipPipPip
  • 1,146 posts
  • Vozilo:Corolla AE92,EJ9 jednom davno

Posted 02 September 2017 - 21:29

Kad si se vec ti javio da i ja pitam kakve su mogucnosti za flash r18?
  • 0
Mint Kondisn Apsis Stajl

Posted Image

#968 littlebo

littlebo

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 244 posts
  • Vozilo:Accord CL9

Posted 02 September 2017 - 21:51

Kad si se vec ti javio da i ja pitam kakve su mogucnosti za flash r18?

Hi Robi, gains are 7-8hp, better idle with less jitter and vibrations, better AC control, torque available earlier. You have option to try for 1-2 days and feel it.
  • 0

#969 Robi 27

Robi 27

Tek sam pocel pit a vec si mi dobra!!!

• Members
  • PipPipPip
  • 1,146 posts
  • Vozilo:Corolla AE92,EJ9 jednom davno

Posted 02 September 2017 - 22:37

Cool.
How do we do it? With Cagli or directly with you?
And do I have to read that ecu part number to you or it doesn't matter? It's r18a1 in civic sedan 2009.
  • 0
Mint Kondisn Apsis Stajl

Posted Image

#970 Ivan Type S

Ivan Type S

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 958 posts

Posted 20 September 2017 - 13:47

Več mjesec dana se natežem za reflash i još ga nismo odradili! Bilo je tu svega možda nekad i napišem detalje!!! :thumbdown:

• 0

#971 Josip.

Josip.

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 118 posts
  • Vozilo:EJ9

Posted 20 September 2017 - 21:13

Ne bi bilo zgorega da napišeš i svoju stranu priče, pošto su većinom zadovoljni. Pa da vidimo i drugu stranu priče onda. 

• 0
q6uOmG2.jpg

#972 mofo

mofo

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 111 posts
  • Vozilo:Honda Accord type-s

Posted 21 September 2017 - 15:06

Ne znam ja, sam odradio flash na oba dva svoja auta, na Accordu CL9 i na civicu FN2. Super zadovoljan  sa cijenom, konačnim proizvodom,  Sergejom i Caglijem. Još smo onda zasjeli u birtiju i napričali se dobrano. Sve u svemu posao odrađen za 10. Sjećam se kad smo radili R-a da je Sergej bio u Kanadi na putu (navodno da se selio). Cagli je sve pripremio i onda smo ga čekali Sergeja da stane, daljinski se spoji i odradi flash. Samo flashanje trajalo manje od 5 minuta. Za Accorda je duže trajalo jer se moralo nešto na Ecu lemiti.

Edited by mofo, 21 September 2017 - 15:12.

• 0

#973 Ivan Type S

Ivan Type S

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 958 posts

Posted 21 September 2017 - 22:16

Več mjesec dana ne mogu dogovoriti termin za reflash! Evo danas mi je Cagli poslao poruku da je flesher u Rumunjskoj i da ga u petak šalju kod njega! Rekao je da če biti kod njega u utorak ili srijedu!! To mi je zadnja informacija!!

• 0

#974 dBlade

dBlade

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 35 posts
  • Vozilo:Honda

Posted Yesterday, 18:06

Koja je aktualna cijena uopće?
  • 0

#975 Ivan Type S