Jump to content

Photo

civic hb ed7 1.6i-16, mišljenja i iskustva?

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 KUM

KUM

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 891 posts
  • Vozilo:civic 4gen d14a1, Tomos apn 6

Posted 13 November 2014 - 08:08

Trazio sam po forumu, ima tema ali nema bas sve na jednom mjestu o tom autu i tom motoru koji mene zanima u detalje...
Imam ec9 1.4 dualcarb vec preko 8g i prezadovoljan sam.... međutim naletio sam na jednu od prvog vlasnika penzionera, full oem ed7, kao u naslovu...prico s covjekom, razmjenili kontakte...posto mi je zelja opet 4gen pa ju malo renovirat i vozit se bar 5g, ali samo taj motor (d16a9/a8,z5) i samo takva prilika i sl. kao sto sam reko, zanimaju me misljenja i iskustva s tim autom...

I sam dosta toga znam ali ima ljudi tu koji su vlasnici, bivsi vlasnici i sl pa bi molio da podjele iskustva.
potrosnja u svim rezmima, rega s 50%, mane prednosti...opcenito...svaka info dobro dosla
htio bi bas a9 zbog top "snage" i zato kaj nema kat serijski isto ko ni moja d14a1...

eto pa da Vas cujem...

• 0
POPRAVLJAM I SERVISIRAM BICIKLE!!!

#2 Vučko

Vučko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5,055 posts
  • Vozilo:ukleti civic i niššta manje ukleta solka

Posted 13 November 2014 - 09:23

ko i svaka honda ako je održavana dobra je a ako nije kupio si problem...ništa više ni ništa manje bez obzira na motor koji je unutra

Edited by Vučko, 13 November 2014 - 09:24.

• 0
Kad mislišš da te tvoja honda ne možže višše nikako iznenaditi, ona se potrudi i izmisli neštšo novo. Picka joj m...

#3 KUM

KUM

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 891 posts

Posted 15 November 2014 - 10:11

to vrijedi za skoro svaki auto/vozilo...

ne znam zasto skoro svaki taj motor dolje ode, znaci lezajevi radilice, radilica, uvijek tu problemi...jel to ekipa kaj nezna solo radi i stavlja lose dijelove pa sjebe
ili u cemu je kvaka...

• 0

#4 -sale-

-sale-

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 541 posts
  • Vozilo:'91. EF Sedan

Posted 28 November 2014 - 14:08

Frend je imao Z5 i ubijao ga na dnevnoj bazi, dimio plavo, vozio se bez vode, ulja više od pol godine i i dalje je isao ko lud, trošio 8 grada i palio na zub.. Njegov je bio nepoderiv.. 

Kupio ga u takvom stanju i po njegovom mu se nije isplatilo slagat ga i onda je reko da će ga vozit dok ne stane.. Na kraju ga je još i prodao heheh

• 0

'90. EF Sedan D12b - SOLD

'91. EF Sedan D16Z2

#5 KUM

KUM

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 891 posts

Posted 01 December 2014 - 07:48

hehe...izdrzljiva neka...znam i ja za jednog crxa zc1 kaj je klana bila ali non stop...na kraju se zvrtio i razbio a motor su jos prodavali poslje haha

vecina ekipe ima problema sa radilicom tj lezajevima radilice...

inace znam da su dobre, da auto malo trosi, ko moja i manje cak a ide ko mutava za 1.6 serijalu

• 0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users