Jump to content

Photo

Ugradnja plina u Accord 2.0 2008

• Please log in to reply
51 replies to this topic

#41 becko

becko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 200 posts
  • Vozilo:crx

Posted 30 April 2015 - 12:26

Btw 1,9 jtd 120ks 150 autocesta, grad, Slavonija, RI, Istra...nikad preko 6lit...a službeni je, znači znamo kako se voze službeni :D

naravno... naravno... ne bi preko 6 ni mrtav...

pogotovo zg rijeka ...

ko kupi benzinca ne bi s autom trebao ići prvo ni kući nego pravac ugradnja plina... koliko god se uštedi/neuštedi kroz godine na plin pri prodaji će dobit bolju cijenu, ako ni to sigurno će ga lakše prodat

• 1

#42 matija0610

matija0610

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 740 posts
  • Vozilo:EJ9 D15Z6 ; EX: BB9, BA4 4WS, S60 D5

Posted 30 April 2015 - 16:13

Gle, ja imam dizela (5,5 litara po boardu, mozda laze, nemam pojma, 140 km/h tempomata, isprobano kad sam ga kupio, bas me zanimalo), nebitno nije accord, ali je motor po meni i bolji nego onaj u acc.. i NEMA jebene sanse da se mjeri s plinom, pogotovo na otvorenoj cesti.. daaleko je plin isplativiji. I tko napise drugacije, nije vozio slicnim rutama, slicne aute na razlicita goriva.
  • 0
ジ ョ ン

#43 becko

becko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 200 posts

Posted 30 April 2015 - 16:45

da skratimo priču... ja sam iz zg_a i ko će me razuvjerit da mu auto na 150km tempomat troši manje od 6litara neka se javi... dati ću 100kn za benzin i 100kn za njegovo vrijeme da me  razuvjeri... ako troši preko 6l nikom ništa... tj neću im dati ni za benzin ni za potrošeno vrijeme niti očekujem ikakvu naknadu osim da se objavi na forumu koliko je auto potrošio

ponuda ne vrijedi za likove koji su se na ovom threadu kurčili... ti će da plate 1:3 kada popuše tj... ja ću dat 300 on nek da 100

Edited by becko, 30 April 2015 - 19:05.

• 0

#44 Kristian

Kristian

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 801 posts
  • Vozilo:EC8-Sold, ED6-Sold, BA2-Sold, GD1-Sold,CL7-Sold,FD1-Sold, Current -Accord Sport

Posted 30 April 2015 - 17:16

Gle, ja imam dizela (5,5 litara po boardu, mozda laze, nemam pojma, 140 km/h tempomata, isprobano kad sam ga kupio, bas me zanimalo), nebitno nije accord, ali je motor po meni i bolji nego onaj u acc.. i NEMA jebene sanse da se mjeri s plinom, pogotovo na otvorenoj cesti.. daaleko je plin isplativiji. I tko napise drugacije, nije vozio slicnim rutama, slicne aute na razlicita goriva.

Baš tako, recimo oni koji žive u Rijeci, recimo od do Kastva i Viškova. to nije kao iz ZG otići u Samobor ili Sesvete ili iz ZG prema Slavonskom Brodu, sveje ravno, iz centra Rijeke do Viškova je jebena uzbrrdica , pa opet do Kastva, pa do Klane i dalje da ne pričam, Rijeka nema 100m cite rave ceste, stalno je neka uzbrdica, i shodno tome niti jedan auto u Ri ne može ispod 8 litara litara dizel. imam par kolega koji imaju jače diesele (BMW, AUDI, MERCEDES) i samo kažu od 10 do 18 litara kako koji auto, ja uspijem uvijek izvučni sa 10litara plina.

• 0
First Man Then Machine

#45 becko

becko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 200 posts

Posted 30 April 2015 - 21:48

da ne spamamo više temu o sranjima kako auti troše 5.5litara pri 150kmh jer su to gluposti...

da li je itko ugrađivao plin kod ovih

https://www.google.h....92189499,d.d2s

sad ne znam da li ugrađuju vialle sistem, ali koliko sam se informirao to je bio najbolji sistem do prije par godina... da li je izašlo nešto bolje i revolucionarnije ne znam...

• 0

#46 kumjoshua

kumjoshua

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 103 posts
  • Vozilo:Honda Accord 2,2 i-cdti

Posted 02 May 2015 - 14:45

Evo,

posto ispade rasprava oko potrosnje dizela, a ne isplativosti i ostalom vezanom uz (plin) , benzin, i kako sam uspio uletit u raspravu sa Beckom, iako mi nije bila namjera, da mu bude dusa na mjestu, evo javno objavljujem da moj podatak od 5,5 l goriva na 150 km/h nije provjeren.  

Ali provjerim pa javim...

Evo, sjor Becko, zadovoljan?! :tatice_03:

• 0

Prodajem bubreg...

#47 Jure.

Jure.

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 924 posts
  • Vozilo:civic

Posted 02 May 2015 - 18:05

Novi doblo 1.6 jtd na 150 km/h autoput zadar split. Prosjek 14 litara
  • 0

#48 pule

pule

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 59 posts
  • Vozilo:del sol 1.6

Posted 30 March 2017 - 23:06

Bog svima, 

imam ugradjen autoplin Europegas System i non stop mi se pali Check Engine lampica. 

Dali znate nekoga za preporuciti da bi mi nastelao ventile, ovaj majstor (Autoplin Misic) ih je vec 2x radio i lampica se upali nakon par kilometara ponovno...

Unaprijed hvala!

• 0

#49 Kristian

Kristian

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 801 posts
  • Vozilo:EC8-Sold, ED6-Sold, BA2-Sold, GD1-Sold,CL7-Sold,FD1-Sold, Current -Accord Sport

Posted 31 March 2017 - 05:48

Bog svima, 

imam ugradjen autoplin Europegas System i non stop mi se pali Check Engine lampica. 

Dali znate nekoga za preporuciti da bi mi nastelao ventile, ovaj majstor (Autoplin Misic) ih je vec 2x radio i lampica se upali nakon par kilometara ponovno...

Unaprijed hvala!

Štelanje ventila nema veze sa žutom lampicom, Za početak resetiraj komp (makni minus sa akumulatora preko noći), drugi dan upali auto i vozi samo na benzin , plin nemoj uključivat, na benzin do limitatora u 2. brzini i slično. Vozi par adna samo na benzin, ako se lapica ne pali,onda je benzin pogon OK. , ako se pali i na benzinu traži kvar zašto se pali check engine na benzinu. Ako je benzinu sve ok, a pali se žuta samo na plinu, onda ti ne valja ili mapa plina (najjettinije), ili instalacija ili svašta nešto od plina.

Ako je auto ispravan CHECK ENGINE SE NE SMIJE PALIT, imao plin ili NE!!!! Zašto se meni nikad ne pali CHECK ENGINE, a nikad nisam radio servis plina, samo sam promijenio prije par godina PRVU i DRUGU lambdu jer je i mene to izluživalo, svakih 5minuta pa CHECK ENGINE. Lambe sam promijenio na 150.000km, sada imam 250.000 i nikad se više nije upalio check engine, a nisam nikad radio servis plinske instalacije. Plin mi je LANDIRENZO, stavljen 2007 (70.000km), a danas je 2017 (250.000km)

• 0
First Man Then Machine

#50 mirko

mirko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 830 posts
  • Vozilo:Ex CL9 K24A3, Civic 1.8 FK2 R18A2

Posted 10 April 2017 - 19:41

Raspitujem se za jednog priku iz Splita ima li provjeren instalater plina tamo?
Zanima se za FR-V, na ovom forumu ništa o tom autu...
  • 0

#51 sHark

sHark

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 904 posts
  • Vozilo:Accord Type S '03., Prelude BB1 '93., Civic 1300 SL '81., Toyota Corolla E12 TS '05., Mazda RX-7 GSL-SE '80.

Posted 11 April 2017 - 08:30

Ima, kako ne...Auto Tim na velebitskoj,nek potraži, dečki su sasvim fer.

• 0
Nakon CRX-a više ništa nije bilo isto...

#52 mirko

mirko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 830 posts
  • Vozilo:Ex CL9 K24A3, Civic 1.8 FK2 R18A2

Posted 11 April 2017 - 18:01

Hvala Shark!
Čak znam i gdje je Velebitska... ccc
  • 0

0 user(s) are reading this topic