Jump to content

Photo

Honda Pilot

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 MarkoJuve

MarkoJuve

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 43 posts
  • Vozilo:Honda Civic1.6SI Hatchback 2004,Honda Accord Tourer 2006 Ex.

Posted 03 June 2016 - 14:56

Vjerovatno ste svi culi,vidjeli da je nasim dalekim susjedima ovaj Auto vec u prodaji(ako se ne varam)

Sta mislite o ovako necemu kod nas u Europi ?

Naime pratim malo stanje sto se tice Hondi ovdje u Svicarskoj i nacuo sam iz jedne od glavnih Honda garaza da bi kroz dvije godine kod nas trebali doci novi modeli pocevsi od Civica do NSX-a,koji su u SAD-u vec u prodaji,pa  cak da bi se i Accord mogao vratit ali za malo vise vremena nego ostali!

Jako mi vuce na CRV samo sto je dosta duzi,bar se cini :)

Iskreno,nadam se da ce biti nesta i od ovog Pilot-a posto me Auto ocarao na prvi pogled,bar sto se vizualnog dijela tice..

To bi bio idealni obiteljski Auto :)

Zna li netko mozda nesta vise o njemu,bilo kakve informacije i ostalo?

Evo i par slikica :)

p.s ako Topic vec negdje postoji,ispricavam se ali nisam ga pronasao :)

Attached Thumbnails

• 01-2016-honda-pilot-chicago.jpg
  • 2016-Honda-Pilot-cockpit-04.jpg
  • 2016-Honda-Pilot-Front.jpg
  • Honda-Pilot-2016_033en.JPG

• 0

Juventus,Honda pa tek onda zena ,djeca i ostalo :P  :Vala_21: :whistle: :derisive:

#2 Mr.Z

Mr.Z

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,163 posts
  • Vozilo:TOYOTA Corolla Verso 1.8 VVT-i

Posted 03 June 2016 - 18:21

To kod nas nebi prodali u više od 2-3 primjerka , ako i toliko .

Cijena je sigurno paprena , a konkurencija je Santa Fe i slični , osjetno jeftiniji .

Konkurencija po cijeni je Touareg i Q5/Q7 , a kod nas će se prvo prodati njih 40-50 prije nego ijedna Honda .

Base price is 47300$ ... Znači kod nas da ništa ne nadodaju na ovu cijenu je start nekih 320 000 kuna , s Rutingovom maržom i svim davanjima ziher nebi bila ispod 400 , ako ne i skoro 500 .

Edited by Mr.Z, 03 June 2016 - 18:30.

• 0

#3 MarkoJuve

MarkoJuve

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 43 posts
  • Vozilo:Honda Civic1.6SI Hatchback 2004,Honda Accord Tourer 2006 Ex.

Posted 06 June 2016 - 07:03

Znam da,zato i nije kod nas na trzistu vjerovatno..ALi opet,Kazem,pricaju mehanicar i ti sto se bave otkupom/prodajom pa reko ko zna...Nazalost da,tkao je iu Svicarskoj..prije ce se kupit BMW i tako te "umjetne" stvari prije nego neki Japanac a pogotovo Honda..

Ako dodje u Svicarsku ovaj Auto,dat cu sve od sebe da budem moj posto bi on ovdje bio oko 50-60k Franaka,a to je jos i prihvatljivo :)

• 0

Juventus,Honda pa tek onda zena ,djeca i ostalo :P  :Vala_21: :whistle: :derisive:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users