Jump to content

Photo

CRX 1.6 VTEC registracija s modifikacijama

• Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 Kure

Kure

Newbie

• Newbie
  • Pip
  • 9 posts
  • Vozilo:Honda CRX 1.6i VTEC

Posted 24 October 2016 - 06:16

Pozdrav,

imam par pitanja u vezi modifikacija na autu (honda crx vtec 1.6 150ks 90.god),naime kakav "atest" moram proći na teh.pregledu za ugrađene djelove točnije:
Kompletan ispušni sistem Borla
kočioni sistem StopTech
Kompletan ovjes
semi slick gume Falken 195/60/16 sa alu felgama
zatamljena zadnja stakla
svijetla (kucište/farovi) prednja i zadnja su promjenjena

mislim da sam sve bitno nabrojao...e sad koliko to košta da se upiše u knjizicu i koliko košta takav atest?

Druga stvar posjedujem sportski usisnik zraka i turbo,dali mi se isplati ugrađivati,pošto majstor koji mi odrzava auto savjetovao da neubacujem to jer ce mi motor brzo otići,a to bas netreba jer je motor kao nov s jako malo km.

Hvala.

• 0

#2 Vučko

Vučko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5,055 posts
  • Vozilo:ukleti civic i niššta manje ukleta solka

Posted 24 October 2016 - 07:52

Kompletan ispušni sistem Borla - nikakva šansa ako nema TUW

kočioni sistem StopTech - nikakva šansa ako nema tuw da je za taj baš auto

Kompletan ovjes - mora imat tuw

semi slick gume Falken 195/60/16 sa alu felgama - nadam se da nemaš balone ove,ali može se probat atestirat ako zadovoljava uvjete

zatamljena zadnja stakla - zadnja tri stakla nisu problem

svijetla (kucište/farovi) prednja i zadnja su promjenjena -ako svjetla nemaju certifikate i oznake na sebi ništa od toga biti nece

• 0
Kad mislišš da te tvoja honda ne možže višše nikako iznenaditi, ona se potrudi i izmisli neštšo novo. Picka joj m...

#3 Kure

Kure

Newbie

• Newbie
  • Pip
  • 9 posts

Posted 24 October 2016 - 08:03

E ajde molim te objasni mi kao debilu sta je TUW jer ja sam ti za to totalni laik.

• 0

#4 Blade

Blade

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 121 posts
  • Vozilo:EG3, MA8 (RIP)

Posted 24 October 2016 - 08:48

Technischer Überwachungsverein, English: Technical Inspection Association) are German organizations that work to validate the safety of products of all kinds to protect humans and the environment against hazards. As independent consultants, they examine factory plants, motor vehicles, energy installations, amusement rides, devices and products (e.g. consumer goods) which require monitoring. The many subsidiaries of the TÜVs can also act as project developers for energy and traffic concepts, as problem solvers in environmental protection, and as certification bodies. Many of the TÜV organizations also provide certification for various international standards, such as ISO9001:2008 (quality management system) and ISO/TS16949 (automotive quality management system).

Za sve sto si nabrojao, moras imati certifikat od proizvodaca koji zadovoljava TUW standarde (Osim guma i folija za stakla)

Edited by Blade, 24 October 2016 - 08:49.

• 0

Posted Image

#5 Kure

Kure

Newbie

• Newbie
  • Pip
  • 9 posts

Posted 24 October 2016 - 09:41

aha,pa od svih tih djelova imam račun i njihovu ambalazu,kupljeni su u italiji baš za crx,jedino svijetla su preko ebay ali pise tamo da podlježu eu standardima

• 0

#6 Vučko

Vučko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5,055 posts
  • Vozilo:ukleti civic i niššta manje ukleta solka

Posted 24 October 2016 - 09:46

Bit ce svakako jako interesantno,trebaš priložit i dokumentaciju koje norme dijelovi zadovoljavaju i kojem autu su namjenjeni.

• 0
Kad mislišš da te tvoja honda ne možže višše nikako iznenaditi, ona se potrudi i izmisli neštšo novo. Picka joj m...

#7 Kure

Kure

Newbie

• Newbie
  • Pip
  • 9 posts

Posted 24 October 2016 - 10:07

Dijelovi su bas namjenjeni za hondu crx,pukim slucajem sam naisao na njih /tocnije pun kombi novih djelova i nesto polovnjaka sam dobio za male pare od covjeka koji je napravio totalku sa svojom crx par dana prije nego sto ce dijelovi doci,priznajem tu sam se malo zaletio jer su mi trebalo dosta djelova posto je auto 13 god stajao u garazi,mislim sta da kazem auto nema ni 70tis na satu,a ja sam sad 2 vlasnik i vec se 3 godine zezam s njim nikako da rjesim

• 0

#8 drazen

drazen

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,551 posts
  • Vozilo:Accord i-CTDi exe '04.(ex Civic x 3)

Posted 24 October 2016 - 20:31

Mogao bi stavit koju sliku svog ljubimca, ako je sve tako kako opisuješ mogao bi biti zanimljiv primjerak! :derisive:

• 0

#9 Ivan Type S

Ivan Type S

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 999 posts
  • Vozilo:Accord Type S 2008 CU2. ex ATS 2007 Cl9

Posted 24 October 2016 - 21:50

Pun kombi novih dijelova za crx-a!  Ideš,, jako zanimljivo!

Edited by Ivan Type S, 24 October 2016 - 21:50.

• 0

#10 Kure

Kure

Newbie

• Newbie
  • Pip
  • 9 posts

Posted 25 October 2016 - 01:52

@drazen stavim kada dodjem na komp tamo imam sve slike

- prije bi nazvao skup nego zanimljiv,uletio sam u sve to bez nekakvog razmisljanja,jbg mlada luda glava imao sam neke fix ideje gdje cu srediti sve za neke male pare,ali naravno to tako neide,uz to vec imam jedan automobil na sebi a radim sezonski 6 mj tako da mi je dva automobila preskupo odrzavati

@ivan

pa neznam sto je tu tako zanimljivo dok stavis dva sjedala cetiri felge i cetiri gume u kombi on je vise od pola pun

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users