Jump to content

Photo

Civic 9th Gen - vanjski retrovizori se ne preklapaju

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 domy_os

domy_os

Member

• Newbie
  • PipPip
  • 22 posts
  • Vozilo:Honda Civic 9th Gen 1.6 i-DTEC Lifestyle

Posted 30 July 2018 - 14:26

Drage kolege,

Jučer sam prao auto i špricao prema retrovizorima da operem ogledala kao što sam svaki auto godinama prao, naravno s razumne udaljenosti. Kad sam došao na parking, skužio sam da mi se desni retrovizor ne preklapa, samo se malo trzne i to je to. Ručno ide normalno i na dodir ne osjećam neku razliku u otporu između lijevog i desnog, ali mislim da to nema neke veze.

Tražio sam po internetu i vidim da se spominje shut off device (SOD) koji se nalazi u oba retrovizora, ali sve što sam uspio naći je bilo za 8th Gen i sedan verzije dok za ovaj moj ništa. Je li procedura skidanja poklopca ista za sve? Koji bi bio part number za ovaj moj, ako netko zna? Na kraju krajeva, je li problem stvarno u tome ili nečem drugom? Sam bih to riješio, samo da ova vrućina popusti.

Hvala unaprijed.

• 0

#2 domy_os

domy_os

Member

• Newbie
  • PipPip
  • 22 posts
  • Vozilo:Honda Civic 9th Gen 1.6 i-DTEC Lifestyle

Posted 31 July 2018 - 10:31

Jučer sam ručno sklopio oba retrovizora, danas pogledam na parking i vidim da je desni retrovizor otvoren. Mislio sam da se netko od djece igrao pa ga bezveze probam zatvoriti pomoću daljinskog jer mi je bio pri ruci i proradi. Ne znam koji vrag, ne vjerujem da se problem riješio sam od sebe.

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users