Jump to content

Photo

u potrazi sam za Galantom (mitsubishi)

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 josip024

josip024

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 222 posts
  • Vozilo:Prelude ¨92

Posted 01 August 2019 - 09:14

svaki info dobrodošao a info koji dovede do kupovine negrađujem čevapima i pivom ;)

u potrazi sam za Galantom može 92-96 može noviji u korektnom stanju za korektnu cijenu. benzil+plin prednost ali i samo benzin i dizlo dolaze u obzir ako je prvi uvjet o korektnosti zadovoljen icon_biggrin.gif

neki dan je bio jedan na face iz kutine karavan 98 ali je nestao s oglasa vrlo brzo dok sam dobio dojavu više ga nije bilo icon_sad.gif

možda nije direktno vezano za honda forum ali sam svjestan da ljubitelji hondi znaju prepoznati kvalitetne automobile tako da su vjerojatno i kojeg Galanta zamijetili ;)

• 0

#2 Kristian

Kristian

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 842 posts
  • Vozilo:EC8-Sold, ED6-Sold, BA2-Sold, GD1-Sold,CL7-Sold,FD1-Sold, Current -Accord Sport

Posted 01 August 2019 - 22:50

Ne bi dvojio, MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES ili MITUSBISHI SHIKANSEN (ili kako se već zove onaj vlak što ide 400km/h), svaka rasprava je suvišna, traži, traži, pa ćeš naći, a tek ECLIPSE, jbga to je danas u modi, JDM pravi JAPANAC, ne turčin (civic sedan) ,nego pravi JDM (ACCORD, taj Vaš Galant) itd.... Kad sam bio mulac sviđao mi se MITSUBISHI STARION, sličan kao DMC 12 (onaj iz povratka u budučnost), ali HONDA je kod mene rekla pravu i posljednju riječ!!!

Edited by Kristian, 01 August 2019 - 22:54.

• 0
First Man Then Machine

#3 josip024

josip024

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 222 posts

Posted 02 August 2019 - 02:00

honda mi je mala, a naći Odyssey kod nas gotovo nemoguće. 

shuttle ima 2 na prodaju u jako lošem stanju ako ima koja korektna dolazi i ona u obzir.

Galanta imam 93g i do neki dan se vozio s njim i na autu sve što ima radi. šiber na struju svi podizači, klima, retrovizori grijani na struju, perač zadnje šajbe ma sve. nikakvih problema s njim a prostran i udoban s 5 vrata nije mi prikolica trebala sve stane :D

nisam protiv Honde i ne bi dao nikada Ludu za eklipsu ali prostor mi je bitan trenutno i udobnost. 

• 0

#4 T0nk

T0nk

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 67 posts
  • Vozilo:Honda Accord S type 2.4l, 2013.

Posted 12 August 2019 - 13:07

https://www.index.hr...63t/oid/1865783

evo ga:) 

• 0

#5 josip024

josip024

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 222 posts

Posted 21 August 2019 - 22:59

dobar samo teško troje klinaca i brdo stvari unutra natrpati. 

treba mi große auto imam Preludu za gušt.

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users