Jump to content

Photo

Legend Coupe

• Please log in to reply
54 replies to this topic

#41 EJ8b18c6

EJ8b18c6

a.k.a. bobo smrad

• Members
  • PipPipPip
  • 1,295 posts
  • Vozilo:b18c EJ8

Posted 17 March 2009 - 18:12

još malo pa će se swapat nazad D serija koliko je postala egzotična :lol:
  • 0
Posted Image
Ako razumiješ, sjedi 5... ako ne razumiješ, čitaj ponovno dok ne sjedneš...
I'm trying to find a oem girlfriend as well but all I keep finding is aftermarket and the fitments all wrong :))

#42 nino.

nino.

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 155 posts
  • Vozilo:Aerodeck MVJ

Posted 17 March 2009 - 18:45

Riječi ti se pozlatile :D
  • 0

#43 Guest_deny_*

Guest_deny_*
  • Guests

Posted 17 March 2009 - 18:48

Pa ni tvoj auto nije za bacit..... Accord 2.2 Coupe je isto ekzotika kod nas.... otvori topic i predstavi auto da vidimo o kakvom se primjerku radi :derisive:

potpisujem!

još malo pa će se swapat nazad D serija koliko je postala egzotična :lol:

kaj jos malo?? pa pocelo je odavno! :JC-hysterical:
  • 0

#44 Esther.

Esther.

REMAP CREW

• Members
  • PipPipPip
  • 4,781 posts
  • Vozilo:Aerodeck B18C MVJ

Posted 17 March 2009 - 19:05

kaj jos malo?? pa pocelo je odavno! :JC-hysterical:

Daj ti jedan anti tuning..... fak, treba te izbacit sa foruma i obrisat tvoje postove :P .... zbog tebe i tvog auta vise niko nis nece drkat... sve je strah :lol: :lol: :lol: :doh1:
  • 0
@Ti mater k'o da nema dosta idiota na forumu, kad ovo slušan, dođe mi samo jebavat matere svim debilima oko sebe...:)))@
Posted Image

#45 Guest_deny_*

Guest_deny_*
  • Guests

Posted 17 March 2009 - 19:06

Daj ti jedan anti tuning..... fak, treba te izbacit sa foruma i obrisat tvoje postove :P .... zbog tebe i tvog auta vise niko nis nece drkat... sve je strah :lol: :lol: :lol: :doh1:

daj brijes stari! znas kak ide 1.5! čoeče 110 u drugoj! ee!!!! :w00t:
  • 0

#46 Esther.

Esther.

REMAP CREW

• Members
  • PipPipPip
  • 4,781 posts

Posted 17 March 2009 - 19:16

:wacko: :wacko: :wacko: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :D
  • 0
@Ti mater k'o da nema dosta idiota na forumu, kad ovo slušan, dođe mi samo jebavat matere svim debilima oko sebe...:)))@
Posted Image

#47 djtopa

djtopa

Hondaš,bubnjar i di džej!

• Members
  • PipPipPip
  • 4,852 posts
  • Vozilo:Accord Type S CU2,ex:Accord Type S CL9,ITR DC2,CTR EP3,VTi BB6,eco EK3

Posted 17 March 2009 - 19:32

Ne znam što je s tim predivnim autom kada ga ni Pajo(moj majstor i najbolji mehaničar za Onde u Pž) nije kupio i napravio a uvijek ima bar 3-4 Honde u dvorištu.... Možda i zbog toga jer misli da ju kasnije neće moći lako prodat,tko će ga znati. A taj Legend Coupe je klasa za sebe,kakav BeMveJ kakvi bakaraći toga godišta :ignat_02:
  • 0
CRO POP & UNDERGROUND HOUSE MUSIC : http://www.djtopa.com/i skini singlove i house mixeve!!!

#48 Guest_deny_*

Guest_deny_*
  • Guests

Posted 17 March 2009 - 19:34

Ne znam što je s tim predivnim autom kada ga ni Pajo(moj majstor i najbolji mehaničar za Onde u Pž)
nije kupio i napravio a uvijek ima bar 3-4 Honde u dvorištu....
Možda i zbog toga jer misli da ju kasnije neće moći lako prodat,tko će ga znati.
A taj Legend Coupe je klasa za sebe,kakav BeMveJ kakvi bakaraći toga godišta :ignat_02:

killer je rekao sve... nema dijelova brate... -_-

auto je prejeben!
  • 0

#49 Guest_4gencivic_*

Guest_4gencivic_*
  • Guests

Posted 17 March 2009 - 20:36

:JC-hysterical: :JC-hysterical: :JC-hysterical: :JC-hysterical:

:good:
  • 0

#50 DroccA

DroccA

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 382 posts
  • Vozilo:AccorD

Posted 18 March 2009 - 13:06

Pa ni tvoj auto nije za bacit..... Accord 2.2 Coupe je isto ekzotika kod nas.... otvori topic i predstavi auto da vidimo o kakvom se primjerku radi :derisive:

ak si to bio ti, a nije da ih ima puno, spuštenih aerodeckova sa topom odpozadi, mogao si me vidit pred...ebiga, neznam....jedno popodne, išao u Mercatone pa ona ravnica poslije Arene.
iako je razumljivo ak nisi primjetio, naime radi brzine sam prostim okom nevidljiv.
Često sam od brzine čak sopstvenom oku nevidljiv i putujem kozmosom u svjetlećim obrisima po vasceloj vasioni.
Zaebajem se, biće predstavljanje sad čim osvježim vozilicu, trenutno je malo ofucana.
  • 0

#51 EJ8b18c6

EJ8b18c6

a.k.a. bobo smrad

• Members
  • PipPipPip
  • 1,295 posts
  • Vozilo:b18c EJ8

Posted 18 March 2009 - 13:19

to je bio nino i točka (nino.) Robijev (i točka) je elegancija, a nino (i točka) vozi zabijeno minibusče

Edited by bobo smrad, 18 March 2009 - 13:19.

• 0
Posted Image
Ako razumiješ, sjedi 5... ako ne razumiješ, čitaj ponovno dok ne sjedneš...
I'm trying to find a oem girlfriend as well but all I keep finding is aftermarket and the fitments all wrong :))

#52 Esther.

Esther.

REMAP CREW

• Members
  • PipPipPip
  • 4,781 posts

Posted 18 March 2009 - 14:43

ak si to bio ti, a nije da ih ima puno, spuštenih aerodeckova sa topom odpozadi, mogao si me vidit pred...ebiga, neznam....jedno popodne, išao u Mercatone pa ona ravnica poslije Arene............

To je bio nino. http://forum.hondacl...amp;hl=aerodeck , moj sadasnji nije spusten i nema top :)
  • 0
Posted Image

#53 doVlaOS

doVlaOS

Sta je vece ili avion?

• Members
  • PipPipPip
  • 1,996 posts
  • Vozilo:Honda Jazz

Posted 18 March 2009 - 14:51

strasan auto!!! Nebih imao nista protiv jednog takvog u garazi...
  • 0

I´m so JDM  I everything eat with a Spoon

#54 Esther.

Esther.

REMAP CREW

• Members
  • PipPipPip
  • 4,781 posts

Posted 18 March 2009 - 14:58

Koji, Legend ili Aerodeck MVJ :D :P
  • 0
Posted Image

#55 killercivic

killercivic

ECU tuning

• Members
  • PipPipPip
  • 351 posts
  • Vozilo:BMW 330I E90

Posted 18 March 2009 - 15:39

Taj Legend mi je dan danas ludilo..... taj bi mogao vozit bez obzira na aut. getribu... cini se u OK stanju...

A di je onaj tvoj Legend... onaj sta si dobio na poklon, plavi, crni, kakav je vec bio....!??? Ti stari su ziva vatra...

jednog sam dao ciganima, drugi se složio i kod frend je na dvorištu čeka regu a za njega je uzet i jedan rover 827i za djelove
tak da za te stare čak nije za bed za djelove jel sve paše s 827 rovera, koji cijeli dođe do 1000kn
al ova druga generacija to je ultra rijetko, imo je susjed takvu 2.gen i razbio i nije mogo prodat valjda ni za 500eura auto
a kamoli složit il nešto

Edited by killercivic, 18 March 2009 - 15:40.

• 0
Chip Tuning | Remap | Airbag | IMMO | Kodiranje |

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users