Jump to content

Photo

Accord Coupe 1999 - 2003

• Please log in to reply
94 replies to this topic

#21 Esther.

Esther.

REMAP CREW

• Members
  • PipPipPip
  • 4,781 posts
  • Vozilo:Aerodeck B18C MVJ

Posted 20 February 2009 - 18:38

2.0 je jako bzvze, vozio... nis koristi :)
  • 0
@Ti mater k'o da nema dosta idiota na forumu, kad ovo slušan, dođe mi samo jebavat matere svim debilima oko sebe...:)))@
Posted Image

#22 Guest_deny_*

Guest_deny_*
  • Guests

Posted 20 February 2009 - 18:39

POTPIS za zadnji kraj!!! auto nije za neka natiravanja ali ko stvoren za cruising in tha street"s :)

bas to! vozio sam ga par dana i uopce te ne tjera da ga koljes! zavalis se u one kozne fotelje pustis si Cypress Hill i cruzzzas.... B)

2.0 je jako bzvze, vozio... nis koristi :)

ne bi se bas slozio... a SOHC civici kao trgaju cestu? ovo ide poput njih a ne osjetis da se vozis...
  • 0

#23 etto

etto

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 384 posts
  • Vozilo:Alfa Romeo 2.4 JTD

Posted 20 February 2009 - 18:42

pa ne vjerujem da taj 2.0 nejde ipak je to 150KS i sigurno nije toliko ugusen eko normama kao recimo ovaj predzadnji accord (neznam mozda sam u krivu)
  • 0

#24 Guest_deny_*

Guest_deny_*
  • Guests

Posted 20 February 2009 - 18:43

pa ne vjerujem da taj 2.0 nejde ipak je to 150KS i sigurno nije toliko ugusen eko normama kao recimo ovaj predzadnji accord (neznam mozda sam u krivu)

tezak je.. ne ide nista posebno. ali ok je za voziti.
  • 0

#25 Esther.

Esther.

REMAP CREW

• Members
  • PipPipPip
  • 4,781 posts

Posted 20 February 2009 - 18:47

ne bi se bas slozio... a SOHC civici kao trgaju cestu? ovo ide poput njih a ne osjetis da se vozis...

LOOL pa niko nije ni rekao da Civic SOHC trga... ubiti Y8 i Z6 trgaju naspram Accord-a 2.0... znam, samo zbog tezine!

A kaj ti je 150ks kad je auto ko tenk... taj bi auto isao da ima 300ks...

Ako sjednes iz 1.4, 1,5 u to, onda ti "ide"... probaj pa ces vidjet... sporo sporo, hebena limuzina, diho, udobno, ljuljuskavo, sporo.... sta ti je danas 150ks :puzzled: ;)
  • 0
@Ti mater k'o da nema dosta idiota na forumu, kad ovo slušan, dođe mi samo jebavat matere svim debilima oko sebe...:)))@
Posted Image

#26 KKK

KKK

... mrzim rasizam ...

• Members
  • PipPipPip
  • 5,264 posts
  • Vozilo:Accord 2.0 sport

Posted 20 February 2009 - 18:50

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Kaj ti hoćeš mene osiromašit :puzzled: :puzzled: :puzzled:

Sad bum moral kredit dizat :JC-hysterical:

Issssssssssooooo miki kako dobro izgledaju ove quotane... zapravo sve dobro izgledaju, ali ove su posebne
  • 0

#27 etto

etto

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 384 posts

Posted 20 February 2009 - 18:50

LOOL pa niko nije ni rekao da Civic SOHC trga... ubiti Y8 i Z6 trgaju naspram Accord-a 2.0... znam, samo zbog tezine!

A kaj ti je 150ks kad je auto ko tenk... taj bi auto isao da ima 300ks...

Ako sjednes iz 1.4, 1,5 u to, onda ti "ide"... probaj pa ces vidjet... sporo sporo, hebena limuzina, diho, udobno, ljuljuskavo, sporo.... sta ti je danas 150ks :puzzled: ;)

Znam samo da kad sam sjeu njega imo je apsolutno sve na stuju od sjedala do sibera+ koza,ma mrak auto,nije ti uopce sila ganjat se u njemu. A i to je istina nije isto 150KS danas ili pocetkom 90-tih... danas su auti barem 20-30% tezi
  • 0

#28 KKK

KKK

... mrzim rasizam ...

• Members
  • PipPipPip
  • 5,264 posts

Posted 20 February 2009 - 18:53

Ovo je već auto a ne Civic škatulja :JC-hysterical: Prvi je zakon
Samo nikad mi kod Honde nije jasno zašto su ugrađivali SOHC mašine u takve aute.
kao i Ludu 2.0 SOHC <_< ,pa tko hoće štedit nek kupi Jazza

imaš i Accord 2.2 SOHC
  • 0

#29 Esther.

Esther.

REMAP CREW

• Members
  • PipPipPip
  • 4,781 posts

Posted 20 February 2009 - 18:59

Znam samo da kad sam sjeu njega imo je apsolutno sve na stuju od sjedala do sibera+ koza,ma mrak auto,nije ti uopce sila ganjat se u njemu. A i to je istina nije isto 150KS danas ili pocetkom 90-tih... danas su auti barem 20-30% tezi

Ma sve 5, samo ja nebi mogao kruzit u takvom autu... sve treba pricepit, nasvirat i drapat... kak da se vozim 80-120, i saltam na 2-3krpm u tak slozenom i zapucanom autu? :rolleyes:

Ja sam probao i vidio sam da to nije za mene...

Ubiti i 300ks je kujac... da je 400 onda ajde... auto ziher ima 1500-1600kg... a jebo ja auto koji stisnem do ibera i dosadno mi je za volanom ^_^
  • 0
Posted Image

#30 KKK

KKK

... mrzim rasizam ...

• Members
  • PipPipPip
  • 5,264 posts

Posted 20 February 2009 - 19:00

Ma sve 5, samo ja nebi mogao kruzit u takvom autu... sve treba pricepit, nasvirat i drapat... kak da se vozim 80-120, i saltam na 2-3krpm u tak slozenom i zapucanom autu? :rolleyes:

Ja sam probao i vidio sam da to nije za mene...

LOLČEK :JC-hysterical:

Al fakat je tak... tak dobro auto zgleda i onda zagušen kilažom...

Kad bi se dala pripasat manualka na 3.0 V6 e to je već nekaj...

Mada i sa automatikom ide fantastično, ali jednostavno to nije to kad ne čuješ mjenjač da krči iz 1. u 2. :derisive:
  • 0

#31 etto

etto

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 384 posts

Posted 20 February 2009 - 19:02

he he he idealno bi bilo onaj 3.0 al s rucnim mjenjacem :Laie_68:
  • 0

#32 Esther.

Esther.

REMAP CREW

• Members
  • PipPipPip
  • 4,781 posts

Posted 20 February 2009 - 19:05

I sad ce se netko rec kako Honda nije u kurcu... opet ista prica... "imamo" K20 i to je sve, ono, svemir MTJ... Em su vozljive, upravljive mirne, pristojne i neiskvarene... Honda nema auto brutalne snage ni performansi i to je jedina istina!
  • 0
Posted Image

#33 KKK

KKK

... mrzim rasizam ...

• Members
  • PipPipPip
  • 5,264 posts

Posted 20 February 2009 - 19:07

I sad ce se netko rec kako Honda nije u kurcu... opet ista prica... "imamo" K20 i to je sve, ono, svemir MTJ...

Em su vozljive, upravljive mirne, pristojne i neiskvarene... Honda nema auto brutalne snage ni performansi i to je jedina istina!

ima... ali ga niko nemre kupit... onaj legend Mugen Max sa 590KS... i to su izdali slike da bi mogli reć kak imaju snage još uvijek
  • 0

#34 Esther.

Esther.

REMAP CREW

• Members
  • PipPipPip
  • 4,781 posts

Posted 20 February 2009 - 19:09

E da su na svoje top modele ljepili turbo, bili bi u vrhu... VTIT, CTRT, S2000T

Šamarali bi sve, ali ama bas sve... ponekad sam bas ljut na tu Hondu, mada me svaki dan razveseli sa tom sicom ispod haube... :D
  • 0
Posted Image

#35 etto

etto

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 384 posts

I sad ce se netko rec kako Honda nije u kurcu... opet ista prica... "imamo" K20 i to je sve, ono, svemir MTJ...

Em su vozljive, upravljive mirne, pristojne i neiskvarene... Honda nema auto brutalne snage ni performansi i to je jedina istina!

Bogami si u pravu!!!! Zato mi je bilo zlo kad sam na Autoshowu vidio "das auto" imali su modele od sdi-ja do r32 itd jebiga puno veci izbor motora kaj je-je!!!!!!
  • 0

#36 Guest_deny_*

Guest_deny_*
  • Guests

Ubiti i 300ks je kujac... da je 400 onda ajde... auto ziher ima 1500-1600kg... a jebo ja auto koji stisnem do ibera i dosadno mi je za volanom ^_^

proci ce te to... brdo ljudi ukljucujuci i mene je tako razmisljalo.
  • 0

#37 Esther.

Esther.

REMAP CREW

• Members
  • PipPipPip
  • 4,781 posts

Posted 20 February 2009 - 19:14

proci ce te to... brdo ljudi ukljucujuci i mene je tako razmisljalo.

A kad ce me proc care... kad umrem... znam hrpu ljudi od 40+godina koji drqaju na snagu i takve aute... voze ih jos uvijek... ukljucujuci i mog starog dok nije umro... kom tece bega, tece... nema tu pomoci... :derisive:

Ti si se "sredio" sa motorom... a jesi se smirio moš mislit... pa ne vozim od jucer... 11 godina nije malo, a isti sam kao i sa 18-19... dobro, mozda malo pametniji glede voznje :ignat_02:
  • 0
Posted Image

#38 Guest_deny_*

Guest_deny_*
  • Guests

Posted 20 February 2009 - 19:36

Jay majke'mi pregaziti cu te na zebri prvom prilikom sto si otvorio ovaj topic! :ranting: :ranting: prvo sam brijao kad prodam suzuki i civica kupiti takav accord ali onda mi je palo na pamet da bi bilo pametno pozatvarati kredite... i sad ti upadnes sa tim topicom!! :crying: sad mi opet kombinacije prolaze kroz glavu... :wacko:
  • 0

#39 Jay

Jay

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 498 posts
  • Vozilo:Accord

Posted 20 February 2009 - 20:20

Jay majke'mi pregaziti cu te na zebri prvom prilikom sto si otvorio ovaj topic! :ranting: :ranting:

prvo sam brijao kad prodam suzuki i civica kupiti takav accord ali onda mi je palo na pamet da bi bilo pametno pozatvarati kredite... i sad ti upadnes sa tim topicom!! :crying:

sad mi opet kombinacije prolaze kroz glavu... :wacko:

bus si auto unistil ak me pregazis, jedino ak nemas neki tenk za takve svrhe :JC-hysterical:

ajde, ajde, bas ti se sad prodaju tri 2.0 za 7,5k eura, 8,5k eura i 9k eura :derisive:

svakom jedan :D

inace tvornicki podaci kazu sljedece:

2.0
147 KS
184 NM
1370 KG

3.0 V6
197 KS
265 NM
1430 KG
16,4s @140 kmh

a u SAD-u su dolazile 2.2 160 ks i 3.0 240 ks
  • 0
www.bettingforlife.com - tipovi za kladionicu, statistika preko 85% prolaza :)

#40 Bono

Bono

N/A

• SQUAD
  • PipPipPip
  • 2,709 posts
  • Vozilo:Honda Civic Coupe

Posted 20 February 2009 - 20:27

Auto je cijeli strava + zadnji kraj je odlican, meni... da, mora imat full Honda body kit :wub:

Koja rucna getiba base na to cudo 3.0?

Tu imas odgovor http://forum.hondacl...?showtopic=6293

E da su na svoje top modele ljepili turbo, bili bi u vrhu... VTIT, CTRT, S2000T

Šamarali bi sve, ali ama bas sve... ponekad sam bas ljut na tu Hondu, mada me svaki dan razveseli sa tom sicom ispod haube... :D

Onda vise Honda ne bi bila u top 3 najpouzdanije marke na svijetu, kako stvari idu izgleda da ce Honda kompenzirati visak kg i zbog toga manjak momenta za elektro motorima, kao i Lexus.
http://www.lexus.com...t.ti=Play_Video

HIBRIDNI POGON
Maksimalna izlazna snaga (kW) 254
Električni motor
- Vrsta AC usklađeni, trajan magnet
- Maksimalna izlazna snaga (kW) 147
- Maksimalan obrtni moment (Nm) 275
Električni generator
- Vrsta AC usklađeni, trajan magnet
- Napon (V) 650
Baterija velikog napona
- Vrsta Nikal metal Hidrid (Ni-MH)
- Napon (V) 288

U ovim specifikacijama se samo moze poboljsati vrsta baterije.

Svi briju na taj turbo, a jos nitko nije u Hrvatskoj slozio turbo na Hondu i presao sa tim motorom bar 50k km.

Dobro je Deny primjetio totalno je slican kraj od NSX-a i Accorda sad je poceo i mene privlacit taj Accord. :)
  • 0
Sa Tportala: Honda je smeće, nikad bio nit nikad bude auto. VW rules! Vozim Polo-a 1.2 i super mi je taj autić!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users