Jump to content

Honda Legend SH-AWD

• Please log in to reply
77 replies to this topic

#61 Guest_4gencivic_*

Guest_4gencivic_*
  • Guests

Posted 17 June 2009 - 15:16

Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

http://www.cardomain.com/ride/3088554
  • 0

#62 maverick

maverick

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,915 posts
  • Vozilo:Nothing...

Posted 17 June 2009 - 17:39

Jel ovaj, taj imam na bookmarksima i gledam ga svako malo :ignat_02:

LINK

To je taj, slab si, meni je na hardu još od kad nisam znao kaj je vutek.... :P
  • 0

#63 Jay

Jay

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 498 posts
  • Vozilo:Accord

Posted 17 June 2009 - 17:44

Luda nije sporcko auto, bar bi ti to matori trebao znat s obzirom da te sad udobnost puca :D Nije ni VTI sporcko auto, za sporcki auto trebas puno vise od samo dobrog motora. EK9 je sporcko auto, NSX, Integra, s2000

M3 nije za snjeg...ni M5, sad da ne kopiram i trazim po topicu naveo sam cemu sluzi 4x4 na velikim limuzinama, da se ne trose prebrzo pogonske gume i da se moze po snjegu furat, nis vise od toga, sve ostalo sustavi stabilnosti mogu regulirat pa je 4x4 nepotreban na takvim autima, koristan da, ali ne i neophodan

ne mora biti snijeg, moze biti led, poledica, kisa s temperaturom u minusu itd itd.

*ebes ti auto koji ti je samo za toplo vrijeme a kao to je limuzina za poslovne ljude koji zele sportsku limuzinu, super a mozes ju vozit mozda malo vise od pola godine u hr..

a da ima SH-AWD ko legend, mogo bi ga vozit kak i kad hoces, samo je stvar u tome sto nema legenda type r pa ga ne mozes direktno usporedit s M5..

sto se legenda tice, auto mi je stvarno prekrasan, a ovaj pogon je za svaku pohvalu :rolleyes:

Edited by Jay, 17 June 2009 - 17:49.

• 0
www.bettingforlife.com - tipovi za kladionicu, statistika preko 85% prolaza :)

#64 maverick

maverick

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,915 posts

Posted 17 June 2009 - 18:34

ne mora biti snijeg, moze biti led, poledica, kisa s temperaturom u minusu itd itd.

*ebes ti auto koji ti je samo za toplo vrijeme a kao to je limuzina za poslovne ljude koji zele sportsku limuzinu, super a mozes ju vozit mozda malo vise od pola godine u hr..

a da ima SH-AWD ko legend, mogo bi ga vozit kak i kad hoces, samo je stvar u tome sto nema legenda type r pa ga ne mozes direktno usporedit s M5..

sto se legenda tice, auto mi je stvarno prekrasan, a ovaj pogon je za svaku pohvalu :rolleyes:

Da, baš nijedan BMW nisam vidio za zimskoga vremena LOL...

A i volio bih te vidjeti kak se po snijegu, poledici, ledu i i kiši ganjaš sa hondom...
  • 0

#65 Jaki

Jaki

OldSchool

• Members
  • PipPipPip
  • 938 posts
  • Vozilo:Seat Ibiza FR, VW Golf MK1, Zetor 5211

Posted 17 June 2009 - 18:34

To je taj, slab si, meni je na hardu još od kad nisam znao kaj je vutek.... :P

bez brige, znam ja za to još od davnih dana :to_pick_ones_nose:
  • 0

#66 blekstena

blekstena

Dežurni podjebavatelj

• Members
  • PipPipPip
  • 1,219 posts
  • Vozilo:EK4 sold, Almera sold, EJ9 sold, EJ2 sold, Impreza GT sold, CRX VTI sold, Prelude sold, Megane crashed, 205 sold, 206 RC, Panda

Posted 17 June 2009 - 18:44

sigurno je ili bio sudar ili ne netko drkao po vratima....

moje kante:

Civic sedan 90' sve 4 sajbe rade....
Civic 96' sve sajbe rade.... 200 000 ima auto.
Accord 92' sve sajbe kao i siber rade. 300 000 ima...

jedino sam ih malo podmazao cisto preventive radi. Nikad stelanja nije bilo. Na svim modelima VW odlaze vodilice tj sajle od podizaca ko dobar dan... i buraz i njegov kum imaju na BMW 5 (a koliko je to djubre kostalo kad je izaslo!!! ) na straznjim sajbama postavljene letve jer sajbe propadaju....

ja sam imao sranja sa masinama sto zbog nemra prijasnjih vlasnika sto zbog majstora ali ostajem vjeran Hondi i opcenito japancima 4 life kad cujem i vidim kakva sve sranja imaju druge marke auta.

2stena: koliko sam vidio ti si imao isto sranja sa majstorom koji radi posao preko kurca ,to ne znaci da je auto smece.

A meni svaki auto koji sam imo nikakvih problema osim honde, ona me izjebala za sve skupa al nije bitno...to su glupi problemi, sitnice al nakon sto si ulozio tolko para i truda u sve onda te krenu sitnice zajebavat, al normalno, ko i svaki auto nije ni honda savrsena i ja cu prvi realno gledat neke stvari ko sto sam i gledao za svaki svoj auto, mozda sam trebao bit onaj koji testira aute u tvornici, sve do jednog bi izlazili savrseni :ignat_02: I nedam na svog mehanicara jer takvih nema vise, on sto je zajebo ne samo da je popravio nego je ulozio i jos svojih hiljadu €, svakom se moze dogodit greska al covjek je onaj koji prizna i potrudi se popravit i evo zbilja da kucnem u drvo, vec 5 hiljada km ni kap ulja nije potrosio a to je za jedan VTI fascinantno, onda znas da je dobro napravljeno, a pogle recimo kaj je tebi Erc reko, njegova greska a potero te u picku materinu, vidis di je razlika. I ja da mrzim hondu nit bi tolko ulagao u nju vec bi je se odavno rjesio tak da molim lijepo, ni sad je se ne zelim rjesit al sta cu, nemam vise 50% i morat cu platit 2k€ za 2 rege a auto stoji a to nema smisla i uglavnom mi smo daleko otisli o prvobitne teme

A i volio bih te vidjeti kak se po snijegu, poledici, ledu i i kiši ganjaš sa hondom...

Potpisujem postovanog kolegu
  • 0
C/P: Rutingu treba odati priznanje da su od jedne obične konfekcijske marke na ostalim tržištima uspjeli u Hrvatskoj napraviti auto koje je predmet želja, te se pravi Hrvat i katolik s viškom love pita da li kupiti Hondu ili BMW ili Audi. Na drugim europskim tržištima kupac bi si razbijao glavu Honda, Toyota, Ford. Nije to lako napraviti pa ću poslati mail u Rumunjsku kako od Dacie napraviti premium u jednom potezu. Povećati cijenu bar za 100%-ograničiti ponudu boja i opreme na jednu-samo 1 servis u krugu 500 km i bahatost prodajnog osoblja s poštapalicom "pa to je Dacia"

#67 Jay

Jay

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 498 posts

Posted 17 June 2009 - 18:56

mega lol...

fala bogu da ih imas ali s legendom bi se spanao ili sa pogonom tipa 4x4 ili quattro ili 4 motion itd. ali kad je tebi neka poledica ili kisa a ti nemres krenut kak spada ili proklizes u zavoju, *ebes ti to..

super za gust, za*ebanciju, bacanje na bok i slicno (imao bi sigurno jedan auto sa straznjim pogonom cisto zbog gusta ali po mogucnosti ne kao i jedini i primarni auto), ali da ce ti uljevat sigurnost u svakom trenutku i svakoj situaciji nece..

ako cemo bas pricat o bmw-ima opcenito, eto s 320d skoro napravili stete na autu ko u prici po ljetnoj kisi (na novim gumama) pri brzini u zavoju koju podnese obican civic 6 generacije ili nadrkani audi bez problema ;)
  • 0

#68 blekstena

blekstena

Dežurni podjebavatelj

• Members
  • PipPipPip
  • 1,219 posts
  • Vozilo:EK4 sold, Almera sold, EJ9 sold, EJ2 sold, Impreza GT sold, CRX VTI sold, Prelude sold, Megane crashed, 205 sold, 206 RC, Panda

Posted 17 June 2009 - 18:58

Ima i bmw x drive pa se spanaj po snjegu ;) 4x4 je ultimativni reli pogon, zadnji pogon je ultimativni trkaci, prednji je za sve ostalo

Edited by blekstena, 17 June 2009 - 19:02.

• 0
C/P: Rutingu treba odati priznanje da su od jedne obične konfekcijske marke na ostalim tržištima uspjeli u Hrvatskoj napraviti auto koje je predmet želja, te se pravi Hrvat i katolik s viškom love pita da li kupiti Hondu ili BMW ili Audi. Na drugim europskim tržištima kupac bi si razbijao glavu Honda, Toyota, Ford. Nije to lako napraviti pa ću poslati mail u Rumunjsku kako od Dacie napraviti premium u jednom potezu. Povećati cijenu bar za 100%-ograničiti ponudu boja i opreme na jednu-samo 1 servis u krugu 500 km i bahatost prodajnog osoblja s poštapalicom "pa to je Dacia"

#69 Jay

Jay

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 498 posts

Posted 17 June 2009 - 19:05

Ima i bmw x drive pa se spanaj po snjegu ;)

znam, i onda umjesto bmw-a s x drive-om kupis legenda SH-AWD :D
  • 0

#70 maverick

maverick

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,915 posts

Posted 17 June 2009 - 19:27

bez brige, znam ja za to još od davnih dana :to_pick_ones_nose:

:friends:
  • 0

#71 yullaw

yullaw

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,347 posts
  • Vozilo:honda accord 2.4 executive

Posted 17 June 2009 - 19:29

kompa moj al ga mozete trkeljat to je cudo :D :D
  • 0
Oh Lord, won't you buy me a civic typeR?
My friends all drive vw..... :D

Posted Image

#72 maverick

maverick

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,915 posts

Posted 17 June 2009 - 19:33

mega lol...

fala bogu da ih imas ali s legendom bi se spanao ili sa pogonom tipa 4x4 ili quattro ili 4 motion itd. ali kad je tebi neka poledica ili kisa a ti nemres krenut kak spada ili proklizes u zavoju, *ebes ti to..

super za gust, za*ebanciju, bacanje na bok i slicno (imao bi sigurno jedan auto sa straznjim pogonom cisto zbog gusta ali po mogucnosti ne kao i jedini i primarni auto), ali da ce ti uljevat sigurnost u svakom trenutku i svakoj situaciji nece..

ako cemo bas pricat o bmw-ima opcenito, eto s 320d skoro napravili stete na autu ko u prici po ljetnoj kisi (na novim gumama) pri brzini u zavoju koju podnese obican civic 6 generacije ili nadrkani audi bez problema ;)

Kužim te i slažem se! Gušt je zadnji pogon ali je zajeban i zahtjeva vještine koje je teško steć preko noći...

Thnx ;) Slobodno se ubaci! :JC-hysterical:
  • 0

#73 yullaw

yullaw

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,347 posts
  • Vozilo:honda accord 2.4 executive

Posted 17 June 2009 - 19:55

Kužim te i slažem se! Gušt je zadnji pogon ali je zajeban i zahtjeva vještine koje je teško steć preko noći...

Thnx ;) Slobodno se ubaci! :JC-hysterical:

odgovorio ti je deny u jednom postu prije. honda legend i pista LOL. ako ides uzimat taj auto za pistu onda si lud majke mi. ne mislim osobno na tebe nego opcenito govorim. onaj tko uzme taj auto za takvo nesto. mislim nije lose uzet taj auto pa napravit ovako nesto

ali opet to je drugi par rukava
  • 0
Oh Lord, won't you buy me a civic typeR?
My friends all drive vw..... :D

Posted Image

#74 Jay

Jay

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 498 posts

Posted 17 June 2009 - 21:50

odgovorio ti je deny u jednom postu prije. honda legend i pista LOL. ako ides uzimat taj auto za pistu onda si lud majke mi. ne mislim osobno na tebe nego opcenito govorim. onaj tko uzme taj auto za takvo nesto. mislim nije lose uzet taj auto pa napravit ovako nesto

prebrutalno.. da ga nsx nemre rijesit :rolleyes:
  • 0

#75 Guest_deny_*

Guest_deny_*
  • Guests

Posted 17 June 2009 - 22:46

I nedam na svog mehanicara jer takvih nema vise, on sto je zajebo ne samo da je popravio nego je ulozio i jos svojih hiljadu €, svakom se moze dogodit greska al covjek je onaj koji prizna i potrudi se popravit

tu se slazem... ako covjek stoji iza svog posla i spreman je priznati i platiti pogresku onda znas da je na mjestu.
  • 0

#76 maverick

maverick

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,915 posts

Posted 17 June 2009 - 22:54

Slažem se, zato i nigdje nisam Legenda spominjao ;)
  • 0

#77 blekstena

blekstena

Dežurni podjebavatelj

• Members
  • PipPipPip
  • 1,219 posts

Posted 18 June 2009 - 06:57

Jucer na poslu mi je zbilja bilo dosadno....ali zbilja zbilja dosadno...a znao sam sta ce me razveselit, bespotrebna rasprava o nicemu :JC-hysterical:
  • 0

#78 b16

b16

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 60 posts
  • Vozilo:Civic

Posted 18 June 2009 - 21:47

Sigurno bolje nego sa BMW-om. :ignat_02:
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users