Jump to content

Photo

FR-V ?

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 CRVFlorida

CRVFlorida

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 56 posts
  • Vozilo:Honda CR-V EX-L 2WD 2.4 / Honda Civic EX / Toyota Camry LE / Mazda MX-5

Posted 26 August 2009 - 21:55

Primijetio sam na Hondinim Hrvatskim stranicama model FR-V. Taj se model ne prodaje u SADu i meni je zaista nepoznat. Da li je netko kupio ovaj auto? Vjerujem da je odlican kao i mnoge druge Honde, dosad sam imao/promijenio 3 Honde i nikad nisam bio razocaran niti jednom od njih. Ako je netko vozio - kakav je auto? Da li je to ono sto se ovdje naziva "crossover"? Naime, kad sam kupovao posljednju Hondu u salonu su mi rekli da ce Honda u SADu uskoro imati auto koji ce konkurirati izvrsnom Toyotinom crossoveru Venza. Mozda je to taj FR-V (koji ce se mozda ovdje zvati drugacije)?
  • 0
Mene Acurin logo podsjeca na zenski spolni organ.

#2 SpecNaz

SpecNaz

West Jet cargo

• Members
  • PipPipPip
  • 658 posts
  • Vozilo:2010 Honda Civic Lx, 2007 Honda Civic Dx Coupe,1996 Honda Civic SE, 1992 Acura Vigor GS, 2001 Ford Taurus V6

Posted 26 August 2009 - 22:38

Hondin monovolumen, iznimno nepopularan u Hr a i u ostatku Europe
  • 0
Imam Gileru i CRX-a i ko dva prsta debel lanac od zlata u druĀštvu Pafijevog brata

#3 sandro

sandro

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,310 posts
  • Vozilo:eg4 b16

Posted 26 August 2009 - 23:29

Meni je za vidit dosta lip...
  • 0
Mob: 0914693189

#4 Bono

Bono

N/A

• SQUAD
  • PipPipPip
  • 2,711 posts
  • Vozilo:Honda Accord CU2 Exe

Posted 26 August 2009 - 23:33

Negdje sam procitao da je Honda ugasila proizvodnju FR-V, steta bas je bio simpatican auto i unutrasnjost mu je funkcionalna kao recimo novi Jazz.

http://www.honda.hr/...utarnji-frv.pdf
http://www.honda.hr/...utoKlub-FRV.pdf
  • 0
Sa Tportala: Honda je smeće, nikad bio nit nikad bude auto. VW rules! Vozim Polo-a 1.2 i super mi je taj autić!

#5 CRVFlorida

CRVFlorida

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 56 posts
  • Vozilo:Honda CR-V EX-L 2WD 2.4 / Honda Civic EX / Toyota Camry LE / Mazda MX-5

Posted 27 August 2009 - 00:00

Kud ce gasit, pa nije jos ni krenulo kako spada. Meni se cini da rijec "monovolumen" je ono sto je ovdje crossover. Npr. Mazda CX-7 je crossover. Tj. monovolumen. Ispravite me ako grijesim...
  • 0
Mene Acurin logo podsjeca na zenski spolni organ.

#6 FR-V

FR-V

Newbie

• Newbie
  • Pip
  • 4 posts
  • Vozilo:Honda FR-V

Posted 02 September 2009 - 23:35

Monovolumen je, ne crossover. Ima 6 sjedala, 3+3. Dobar auto. I ja sam čuo da mu gase proizvodnju. Vanjske dimenzije poput kompakta, osim visine. Za američke prilike i navike premali auto.
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users