Jump to content

Photo

Honda CR-V 4. gen. (2012- )

• Please log in to reply
30 replies to this topic

#21 RZA

RZA

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 227 posts
  • Vozilo:Civic EK3, Accord CL7

Posted 03 November 2014 - 07:53

ja sam vozio dvije generacije Subaru Forestera, 2005. i 1999., sposobniji automobil nisam u životu vozio, pogotovo na snijegu i ledu...nevjerojatni su 

• 0

#22 OverLord_Ri

OverLord_Ri

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,039 posts
  • Vozilo:Civic 1.8 Sport '11

Posted 03 November 2014 - 10:56

ne mogu vjerovati da je das kanta prošla bolje od cr-va na testu. ispada da su svi ti kvazi terenci ništa posebno pa čak i ako imaju 4x4. baš me zanima koliko situacija mogu bolje proći od običnog prednjeg pogona jer kao što se vidi, premalo snage i momenta mogu poslati stražnjim kotačima. ideš na skijanje u autu od 350 000 kn i opet ostaneš u snijegu kao i čovjek s prednjim pogonom. davno sam gledao pljuvanje x6ice po tom pitanju. e, to je baš fail.

• 0

#23 djtopa

djtopa

Hondaš,bubnjar i di džej!

• Members
  • PipPipPip
  • 4,999 posts
  • Vozilo:Accord Type S CU2,ex:Accord Type S CL9,ITR DC2,CTR EP3,VTi BB6,eco EK3

Posted 03 November 2014 - 11:55

ne znam nit se kužim ali mislim da je taj test prenapuhan...s Subaru naravno da ima 10x bolje to sve rješeno...

a i Ameri nešto lupaju da je 4WD i AWD druga stvar...što taj novinar ne spominje

• 0
CRO POP & UNDERGROUND HOUSE MUSIC : http://www.djtopa.com/i skini singlove i house mixeve!!!

#24 mirko

mirko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 909 posts
  • Vozilo:Ex CL9 K24A3, Civic 1.8 FK2 R18A2

Posted 03 November 2014 - 22:06

Jedan stari test, gdje Subaru dominira, makar ti novi SUV-ovi se ni ne reklamiraju ko terenci. Trebali su staviti u njega SH-AWD koji je dosta hvaljen.

Ovo mi je poznato ili sam gledao nešto slično. Dakle sa Passatom i još više bilo kojim Subijem ideš gdje sa CR-V-om ne možeš, iako si uvjeren u obrnuto. Ovo je u startu test vrlo sličan onom švedskom...

• 0

#25 SuperUnknown

SuperUnknown

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 94 posts
  • Vozilo:8th gen Civic Sedan 1.8 ES black

Posted 04 November 2014 - 01:17

• 0

#26 mirko

mirko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 909 posts

Posted 04 November 2014 - 22:15

Uf, pravi američki prodavač auta... Prodao bi ti VSA pod šperu. ccc

Bilo bi zanimljivo vidjeti Accorda 4WD na istom testu.

• 0

#27 Bono

Bono

N/A

• SQUAD
  • PipPipPip
  • 2,711 posts
  • Vozilo:Honda Accord CU2 Exe

Posted 08 November 2014 - 12:01

Evo jos jedan test, CR-V nije ni bolji ni losiji nego konkurencija, ovaj svedski test su izgleda radili s rucnom kocnicom.

• 0
Sa Tportala: Honda je smeće, nikad bio nit nikad bude auto. VW rules! Vozim Polo-a 1.2 i super mi je taj autić!

#28 mirko

mirko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 909 posts

Posted 08 November 2014 - 22:46

Ovo izgleda kao reklama za Subaru na kraju, ne zbog rezultata nego zbog zaključka. Ovaj test je podjednako nepotpun kao i onaj švedski jer uzima jedan uzorak ponašanja auta u određenim uvjetima. A ti uvjeti nisu čak ni takvi da će ih itko ikada sresti u vožnji.

Ali da Subarui ubijaju konkurenciju u svim i svakakvim  testovima - to stoji. :)

• 0

#29 Bono

Bono

N/A

• SQUAD
  • PipPipPip
  • 2,711 posts
  • Vozilo:Honda Accord CU2 Exe

Posted 09 November 2014 - 22:15

Ovo je vise nego sto ce vecina vozaca CR-V ikad raditi, dovoljno dobro s obzirom na namjenu auta.

• 0
Sa Tportala: Honda je smeće, nikad bio nit nikad bude auto. VW rules! Vozim Polo-a 1.2 i super mi je taj autić!

#30 mirko

mirko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 909 posts

Posted 09 November 2014 - 23:18

Ne znam... I nisu neki uvjeti ako ćemo pošteno, par cm snijega, ne znamo kolliko suhog... Najvažniju stvar majstor nije rekao, a to je kakve gume je imao na autu. Bojim se da bi Passat Alltrack pojeo Hondicu sa bilo kakvim gumama, a Subi Impreza ili Legacy, bez obzira na sasvim drugu namjenu, bi pojela oba.

• 0

#31 Goran V

Goran V

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 154 posts
  • Vozilo:Accord 2.2 i-CTDi

Posted 20 March 2015 - 21:56

Sad su počeli stavljati motor od 1.6 i-CTDi od 160 KS ... 350Nm

• 0

0 user(s) are reading this topic