Jump to content

Photo

Honda Civic SUV

• Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 OverLord_Ri

OverLord_Ri

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,039 posts
  • Vozilo:Civic 1.8 Sport '11

Posted 05 January 2012 - 16:08

autoexpress ima vijest koja je klasčino neprovjerena, ali ima smisla. kažu da honda planira crossover - kaškaj, ix35, cx-5 i ostalo društvo se fino prodaje i ne vidim razloga zašto se honda ne bi priključila. nadam se drugačijem dizajnu od njihovih predviđanja, ali vrijeme je da honda poveća ponudu automobila. i to drastično. http://www.autoexpre...suv_on_way.html
  • 0

#2 hr-v

hr-v

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 770 posts
  • Vozilo:HR-V,civic eg4,civic 98 englez

Posted 05 January 2012 - 18:19

kao da nisu naucili od pokusaja sa hrv om...kompromis nikad nije rjesenje...nekako hondi lezi da radi jurilice a ove suv ili kako ih vec zvali nek ostave nekom drugom...jasno hondasima je ljepi autic jer lici na civica..no ja vozim hondin kompromis eo trecu godinu....znaci nemam auto...a nemam ni đip...imam kompromis s kojim moram mislit kako cu izac iz zavoja u kojem na ladno sa civikom udem......uterat ga u blato sumu il tako sta nema smisla preslabasno je slozen.......
  • 0

#3 DelSol

DelSol

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,018 posts
  • Vozilo:Honda CRX D3l5OL

Posted 05 January 2012 - 18:21

Evo i kod nas na hrvatskom: Honda sprema crossover zasnovan na Civicu
  • 0

#4 DelSol

DelSol

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,018 posts

Posted 05 January 2012 - 18:36

znaci nemam auto...a nemam ni đip...

Nemoj me krivo svatiti al taj kompromis kako ga ti nazivas i je bas tocno to kako ga i opisujes, a ta klasa se zove crossover.
Sto bi u prijevodu bilo malo od ovog malo od onog = nit jedno nit drugo (u potpunosti)...

Al ima ljudi ocito koji bas to traze (ocigledno cim se prodaju ostali jel tako).
A nije mi jasno zasto bi uopce pokusavao s svojim autom uletavat u zavoj kao s sportasem kad to nije, i ulazit u sumu kao s tetencem kad to nije?!

Meni nije ni na kraj pameti s svojim se penjat na rinzole, jer moj auto za to nije...

Nemoj misliti da je ovo nesto direktno tebi upuceno, samo sam htio rec da taj auto (ta klasa) nije ni namjenjena za to.
Meni osobno takav auto nebi nicem sluzio, al necijoj curi bi. Njoj su super auti koji lice na velike i sigurne terence, nesto su jeftiniji,
a u sumu ovako i onako nebi ni da ima terenca.

Pa to nije nista drugo no obican poviseni gradski autic...

Edited by DelSol, 05 January 2012 - 18:36.

• 0

#5 Ivo

Ivo

Member

• Newbie
  • PipPip
  • 15 posts
  • Vozilo:CR-v

Posted 05 January 2012 - 19:57

Iskreno meni izgleda fenomenalno, mozda samo zadnji kraj da je mrvicu drugaciji. Sto se tice klase takvih automobila osobno meni su to super autici, jurilice me bas ne zanimaju a nevolim kada moram razmisljati hocu li za nesto zapeti jer mi je auto nizak. A trenutno je i takva klasa u modi pa skoro svaka tvornica ima svoj model pa zasto ne i honda
  • 0

#6 hr-v

hr-v

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 770 posts
  • Vozilo:HR-V,civic eg4,civic 98 englez

Posted 05 January 2012 - 22:16

Nemoj me krivo svatiti al taj kompromis kako ga ti nazivas i je bas tocno to kako ga i opisujes, a ta klasa se zove crossover.
Sto bi u prijevodu bilo malo od ovog malo od onog = nit jedno nit drugo (u potpunosti)...

Al ima ljudi ocito koji bas to traze (ocigledno cim se prodaju ostali jel tako).
A nije mi jasno zasto bi uopce pokusavao s svojim autom uletavat u zavoj kao s sportasem kad to nije, i ulazit u sumu kao s tetencem kad to nije?!

Meni nije ni na kraj pameti s svojim se penjat na rinzole, jer moj auto za to nije...

Nemoj misliti da je ovo nesto direktno tebi upuceno, samo sam htio rec da taj auto (ta klasa) nije ni namjenjena za to.
Meni osobno takav auto nebi nicem sluzio, al necijoj curi bi. Njoj su super auti koji lice na velike i sigurne terence, nesto su jeftiniji,
a u sumu ovako i onako nebi ni da ima terenca.

Pa to nije nista drugo no obican poviseni gradski autic...

a ne znam mozda su mi to traume od bmw jer sam iz njega sjeo u hrv,,ne pricam ja o jurnjavi po zavoju za to imam sinov EG nego onak ..ma dobis morsku bolest dok odem recimo do Pakraca...
za po gradu super..nemas problema sa ivicnjacima ,,mjestom za parking,,vidis i peti auto ispred sebe...otici s njim u zagreb..samo jednom i necu nikad vise..huci/buci nejde iznad dozvoljenog..u sumu je bilo figurativno..nisam nikad ni probao

ako si malo matoriji zgodni su takvi za uci /izaci jer se ne moras smotat ko kifla da se ubacis u sjedalo...znaci ta klasa ima svoje kupce

definitivno KOMPROMIS ..no tko treba poviseni gradski autic...to je to ..tu se slazemo....samo nekako mi ta klasa nejde uz ime HONDA

nekako me samo ime HONDA asocira na neki fini uradak u kojem motor palis na duracell baterije..koji se voli vrtit..na jurilice...svasta nesta samo ne na prevozno sredstvo za penzice

.ono sto je sranje kod kupovine auta je da ga nemos uzet ajmo rec na tjedan pa se malo upoznat ...
  • 0

#7 OverLord_Ri

OverLord_Ri

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,039 posts

Posted 05 January 2012 - 23:28

da je honda samo nsx sudbina bi joj bila kao i daciji. honda mora širit ponudu automobila, ali imati mjesta za svoje hardcore uratke. po meni je suludo što su uopće to čekali. treba im jazz koji je jeftin (svaka mu čast, ali ovaj košta i do 150 000 kn), treba im crossover, treba im coupe osim cr-za, a da li će vratiti integru i preludu nebitno. po meni je novi cr-v preružan, ali bar imaju model u toj ponudi. i uz sve te modele za "normalnu" klijentele ima mjesta za pravog sportaša i poneku R verziju
  • 0

#8 DelSol

DelSol

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,018 posts

Posted 06 January 2012 - 01:44

tu se slazemo.... samo nekako mi ta klasa nejde uz ime HONDA

Ma skuzio sam sto si htio rec, kuzimo se i tu se slazemo...
A jasno mi je sto oces i rec da ti to nekako nije Honda!
To isto ko sto je meni bilo svetogrdje da jedan Porsche napravi Panameru, pa je ispalo super. (cak sam je poceo i kuzit - ocito starim) :ignat_02:
  • 0

#9 OverLord_Ri

OverLord_Ri

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,039 posts

Posted 06 January 2012 - 12:26

Ma skuzio sam sto si htio rec, kuzimo se i tu se slazemo...
A jasno mi je sto oces i rec da ti to nekako nije Honda!
To isto ko sto je meni bilo svetogrdje da jedan Porsche napravi Panameru, pa je ispalo super. (cak sam je poceo i kuzit - ocito starim) :ignat_02:

ma lako šta je porše napravi kajena i panameru nego porše u ponudi ima dizelske modele! tržište i novac sve diktira. po meni su to pametni potezi koji su itekako ponudu proširili
  • 0

#10 OverLord_Ri

OverLord_Ri

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,039 posts

Posted 14 January 2013 - 15:01

http://www.autoexpre...-concept-leaked evo koncepta
  • 0

#11 djtopa

djtopa

Hondaš,bubnjar i di džej!

• Members
  • PipPipPip
  • 4,999 posts
  • Vozilo:Accord Type S CU2,ex:Accord Type S CL9,ITR DC2,CTR EP3,VTi BB6,eco EK3

Posted 14 January 2013 - 15:16

Juke je izobličen i nezgrapan ali bar simpatičan.Za ovaj koncept se to i ne može reći.Ruski dizajn na djelu :vala_02:
  • 0
CRO POP & UNDERGROUND HOUSE MUSIC : http://www.djtopa.com/i skini singlove i house mixeve!!!

#12 SuperUnknown

SuperUnknown

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 94 posts
  • Vozilo:8th gen Civic Sedan 1.8 ES black

Posted 14 January 2013 - 20:17

Evo malo i videa :)
  • 0

#13 nik007

nik007

F

• Members
  • PipPipPip
  • 678 posts
  • Vozilo:Yaris D4D

Posted 14 January 2013 - 21:23

Kupit cu ga
  • 0

#14 OverLord_Ri

OverLord_Ri

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,039 posts

Posted 15 January 2013 - 10:40

meni odlično izgleda na videu!
  • 0

#15 Jure.

Jure.

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 938 posts
  • Vozilo:civic

Posted 15 January 2013 - 10:41

meni je super
  • 0

#16 kiki_vg

kiki_vg

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 464 posts
  • Vozilo:Honda Civic 6 gen

Posted 15 January 2013 - 10:45

uff.. mrak izgleda
  • 0

#17 dux_zg

dux_zg

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 818 posts
  • Vozilo:Honda Accord 05' Type S + LPG

Posted 15 January 2013 - 10:57

Njima je to koncept, a Kia i sl. već imaju na cesti slične stvari...
  • 0
Yeah, the mo' dedicated the mo' medicated Can you feel me?

#18 Srebrni

Srebrni

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 882 posts
  • Vozilo:EK3'97, EK3'99, FK3 '12

Posted 15 January 2013 - 17:01

Taj ne zapinje podnicom po snijegu i ledu kaj ostane na sredini kolnika ko ja... Sve mi se cini da cu i ja lagano na nesto višlje :)
  • 0
en-1-combined-r.png je

#19 Dave

Dave

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,271 posts
  • Vozilo:EG3 black sleeper

Posted 16 January 2013 - 21:32

Dobaaaaaaaaaar! Još samo da tako izgleda i u stvarnoj verziji, odma kupujem! :D
  • 0
Posted Image

#20 Clouseau

Clouseau

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 110 posts
  • Vozilo:CTR FN2 -> Civic X.gen 1.5 Sedan Executive

Posted 27 February 2013 - 12:56

Super izgleda, me like :) Jedino sto je prvo najavljen na bazi Civica pa mi se cinilo kao dobra opcija, a sad su ga smanjili na bazu Jazza pa me brine koliko ce to na kraju biti veliko... Kao konkurencija mu je Juke koji je malo govance gdje iza lupas glavom u krov, a u gepek stane kruh i mlijeko i hrana za macku...
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users