Jump to content
Honda Club Forum

Kupujem: civic 8gen

Recommended Posts

Tra?im civica 8gen svemirca benzin ili dizel, mo?e i sedan. 

Imate li ?to za preporu?iti? 

Bitno mi je da je redovno servisiran i da nije uvoz. 

Hvala  

Tra?im civica 8gen svemirca benzin ili dizel, mo?e i sedan. 

Imate li ?to za preporu?iti? 

Bitno mi je da je redovno servisiran i da nije uvoz. 

Hvala  

Ima? na nju?aklu, 3 benzinca 1.8 i jedno 250 dizela. ?to se ti?e benzica onda isklju?ivo 1.8, a dizela koliko ho?e?. Ima? na Autoscout 24, civice 2.2.D sa cca 200.000-300.000km za samo 2500Eur+uvoz, a iste takve benzice sa 1.8  za 4500-7000Eur + uvoz, pametnome dosta, kako ka?e dr. Maru?i?. Da ja kupujem, onda bi tra?io benzin+plin, to je moje mi?ljenje

Znam ,jer i moj prijatelj ?eka, ?eka, ?eka.... ve? jako dugo i ne mo?e na?. A svaki dan je na nju?ki, ujutro, popodne i nave?er, ali treba strpljivosti.

Ina?e moja ?ena ne?e niti da ?uje ako neki auto (isklju?ivo mora biti HONDA!) nema plin, jer se ona vozi ACCORDA cijeli mjesec po gradu (stani, kreni), cca 400km za 130Kn, a sama to?i plin, tj. sama ga pla?a, ja nato?im kada idemo negdje van grada, ali prezadovoljni smo sa na?im autom i plinom,  Ima? sada na nju?ki 9GEN CIVIC, 2013godina, negjde oko Osijeka sa 1.8 i plinom, cijena je mislim 11.500Eur.

Evo link (na?ao sam): https://www.njuskalo.hr/auti/honda-civic-1.8-sport-plin-dva-seta-alu-felgi-oglas-28992816

Ili pogledaj na mobile.de ali samo sa plinom ili autoscout pa ?ta iza?e.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...