Jump to content

Photo

Automatsko isključivanje kratkih (dugih) svjetala

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 ZG_Accord_2.0_06

ZG_Accord_2.0_06

Member

• Newbie
  • PipPip
  • 18 posts
  • Vozilo:Accord

Posted 01 February 2021 - 09:43

Accord 2006 2.0 114 kw

Više puta mi se desilo da zaboravim ugasiti kratka svjetla nakon što ugasim motor. Osobito kad ostanem čekati u autu.

To me nagnalo da pitam da li ima kakva opcija da se svjetla sama ugase kad se motor gasi?

Možda ima takav feature ili treba neki elektronski sklop za to instalirati ili to može autoelektričar nekako prespojiti da se omogući ta opcija?

tnx lp

• 0

#2 Josip.

Josip.

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 410 posts
  • Vozilo:EJ9, ED9

Posted 01 February 2021 - 19:43

Vjerojatno postoji, tj. da se instalirati kakav sklop, ali u najgoru ruku, autoelektričar ti to može prespojiti. 

• 0
q6uOmG2.jpg

#3 ZG_Accord_2.0_06

ZG_Accord_2.0_06

Member

• Newbie
  • PipPip
  • 18 posts

Posted 02 February 2021 - 08:55

Mislio sam na neku kombinaciju tipkama kod radija.

Naime jednom, kad mi je crko akumulator, nestala je funkcija potpunog zatvaranja vozačkog prozora (jedan duži potez na tipku prozor se skorz zatvori) pa je majstor u hondinom servisu otipkao neku kombinaciju na tipkama od radija i funkcija potpunog zatvaranja prozora je opet proradila. Tako da eto, tko zna koliko još ima takvih "tajnih" štoseva i mogućosti, a da nisu navedene u manualu.

• 0

#4 weiss

weiss

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 46 posts
  • Vozilo:Honda Accord Type S

Posted 06 February 2021 - 00:16

Ja sam nalijepio flaster na senzor svjetla i držim svjetla na AUTO i nemaš  brige.  :D

• 0

#5 ZG_Accord_2.0_06

ZG_Accord_2.0_06

Member

• Newbie
  • PipPip
  • 18 posts

Posted 06 February 2021 - 08:19

Moj je accord 2006. godina redizajn, reklo bi se bazni model. Nema ugrađen takav modul.

Zapravo me intrigira ovo s tipkama, mozda netko ima neki link za te "tajne" kombinacije?

Vjerojatno ću morat kod autoelektričara za to.

edit:

Izgleda da sam nešto pobrkao oko kombinacije za podizanje prozora...bilo je to ipak prije 10-tak godina...ispričavam se.

Pogledao sam ovaj video gdje čovjek vraća funkciju dizanja prozora dužim držanjem tipke za prozor, možda nekom pomogne:

Edited by ZG_Accord_2.0_06, 06 February 2021 - 11:03.

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users